Меню
Ваша корзина

YeSon

Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Арагон» Арагон – це односторонній матрац помірної жорсткості на основі пружинного блоку «Bonnel». Висота виробу 16 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Як м’який настил виробник використовує інноваційну, еластичну, анатомічну піну Reflex Foam з безлічч..
1830 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Астурія з ефектом «зима-літо» Астурія – це ортопедичний безпружинний матрац з анатомічним ефектом. Висота виробу 20 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде всім, хто цінує вишуканий комфорт. Основою..
6162 грн
3
24
Матрац YeSon ВАЛЕНСІЯ
-20 %
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Валенсія з ефектом «зима-літо» Валенсія – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин «Pocket Spring». Висота виробу 20 см. Двосторонній, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 130 кг. Підійде всім, ..
3458 грн 4322 грн
24
Матрац YeSon ВАЛЕНСІЯ LIGHT
-20 %
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Валенсія Light з ефектом «зима-літо» Валенсія Light – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин «Pocket Spring». Висота виробу 17 см. Двосторонній, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 110 кг. Пі..
2781 грн 3477 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Верона з ефектом «зима-літо» Верона – це ортопедичний безпружинний матрац, основою якого є інноваційна піна Reflex Foam. Висота виробу 11 см, рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 100 кг. Двосторонній, середньої жорсткості. Підійде і дорослим, і підліткам. Піна R..
1987 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Гермес з ефектом «зима-літо» Гермес – недорогий матрац, виготовлений виробником ортопедичних матраців Yeson, на основі залежного блоку пружин «Bonnel», з навантаженням на спальне місце до 120 кг, висота матраца до 18 см. Як м’який настил виробник з обох сторін використовує іннова..
2026 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Гермес Hard з ефектом «зима-літо» Гермес Hard – недорогий матрац, виготовлений виробником ортопедичних матраців Yeson, на основі залежного блоку пружин «Bonnel», з навантаженням на спальне місце до 130 кг, висота матраца до 18 см. Як м’який настил виробник з обох сторін використо..
2146 грн
24
Матрац YeSon ГЕРМЕС LIGHT
Hot
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Гермес Light з ефектом «зима-літо» Гермес Light – недорогий матрац, виготовлений виробником ортопедичних матраців Yeson, на основі залежного блоку пружин «Bonnel», з навантаженням на спальне місце до 90 кг, висота матраца до 17 см. Як м’який настил з обох сторін використовується ..
1695 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Зевс з ефектом «зима-літо» Зевс – це ортопедичний матрац на основі пружинного блоку «Bonnel». Висота виробу 19 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 130 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде всім, хто задумався про придбання бюджетного ма..
2805 грн
3
24
Матрац YeSon КАТАЛОНІЯ
-20 %
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Каталонія з ефектом «зима-літо» Каталонія – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин – «Pocket Spring», 320 шт. на 1 м кв. Висота виробу 21 см. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне сп..
3727 грн 4659 грн
3
24
Матрац YeSon КОРСИКА
-20 %
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Корсика з ефектом «зима-літо» Корсика – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин «Pocket Spring», 320 шт. на 1 м кв. Висота виробу 20 см. Двосторонній, асиметричний, помірної жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне м..
4549 грн 5686 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Лаціо з ефектом «зима-літо» Лаціо – це ортопедичний безпружинний матрац з анатомічним ефектом. Висота виробу 19 см, рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде тим, хто любить комфортну і в міру м’яку пове..
5462 грн
Показано від 1 до 12 з 29 (всього сторінок: 3)