Меню
Ваша корзина

YeSon

Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Арагон» Арагон – це односторонній матрац помірної жорсткості на основі пружинного блоку «Bonnel». Висота виробу 16 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Як м’який настил виробник використовує інноваційну, еластичну, анатомічну піну Reflex Foam з безлічч..
1591 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Астурія з ефектом «зима-літо» Астурія – це ортопедичний безпружинний матрац з анатомічним ефектом. Висота виробу 20 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде всім, хто цінує вишуканий комфорт. Основою..
5358 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Валенсія з ефектом «зима-літо» Валенсія – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин «Pocket Spring». Висота виробу 20 см. Двосторонній, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 130 кг. Підійде всім, ..
3758 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Валенсія Light з ефектом «зима-літо» Валенсія Light – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин «Pocket Spring». Висота виробу 17 см. Двосторонній, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 110 кг. Пі..
3023 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Верона з ефектом «зима-літо» Верона – це ортопедичний безпружинний матрац, основою якого є інноваційна піна Reflex Foam. Висота виробу 11 см, рекомендоване навантаження на одне спальне місце – до 100 кг. Двосторонній, середньої жорсткості. Підійде і дорослим, і підліткам. Піна R..
1728 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Гермес з ефектом «зима-літо» Гермес – недорогий матрац, виготовлений виробником ортопедичних матраців Yeson, на основі залежного блоку пружин «Bonnel», з навантаженням на спальне місце до 120 кг, висота матраца до 18 см. Як м’який настил виробник з обох сторін використовує іннова..
1762 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Гермес Hard з ефектом «зима-літо» Гермес Hard – недорогий матрац, виготовлений виробником ортопедичних матраців Yeson, на основі залежного блоку пружин «Bonnel», з навантаженням на спальне місце до 130 кг, висота матраца до 18 см. Як м’який настил виробник з обох сторін використо..
1866 грн
Матрац YeSon ГЕРМЕС LIGHT
Hot
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Гермес Light з ефектом «зима-літо» Гермес Light – недорогий матрац, виготовлений виробником ортопедичних матраців Yeson, на основі залежного блоку пружин «Bonnel», з навантаженням на спальне місце до 90 кг, висота матраца до 17 см. Як м’який настил з обох сторін використовується ..
1474 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Зевс з ефектом «зима-літо» Зевс – це ортопедичний матрац на основі пружинного блоку «Bonnel». Висота виробу 19 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 130 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде всім, хто задумався про придбання бюджетного ма..
2439 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Каталонія з ефектом «зима-літо» Каталонія – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин – «Pocket Spring», 320 шт. на 1 м кв. Висота виробу 21 см. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне сп..
4052 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Корсика з ефектом «зима-літо» Корсика – це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин «Pocket Spring», 320 шт. на 1 м кв. Висота виробу 20 см. Двосторонній, асиметричний, помірної жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне м..
4945 грн
Виробник: YeSon
Ортопедичний матрац Лаціо з ефектом «зима-літо» Лаціо – це ортопедичний безпружинний матрац з анатомічним ефектом. Висота виробу 19 см, рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде тим, хто любить комфортну і в міру м’яку пове..
4750 грн
Показано від 1 до 12 з 29 (всього сторінок: 3)