Меню
Ваша корзина

YeSon

Виробник: YeSon
Арагон - це односторонній матрац помірної жорсткості...
1591 грн
Виробник: YeSon
Астурія - це ортопедичний безпружинний матрац з анатомічним ефектом. Висота виробу 20 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде всім, хто цінує вишуканий комфорт. Оббивка матраца виготовлена з трикотажного чохла , ..
5358 грн
Виробник: YeSon
Валенсія - це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин PocetSpring. Висота виробу 20 см. Двосторонній, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Підійде всім хто цінує комфорт. Матрац Валенсія містить в собі такі..
3758 грн
Виробник: YeSon
Валенсія - це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин PocetSpring. Висота виробу 17 см. Двосторонній, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Підійде всім хто цінує комфорт. Матрац Валенсія містить в собі такі..
3023 грн
Виробник: YeSon
Рона - це ортопедичний безпружинний матрац. Висота виробу 15 см, рекомендована навантаження на одне спальне місце - до 120 кг. Двосторонній, середньої жорсткості. Підійде і дорослим, і підліткам. Оббивка матраца виготовлена з трикотажного чохла , в комбінації з 5 мм шаром високоякісного і довг..
1728 грн
Виробник: YeSon
Гермес - ортопедичний двосторонній матрац середньої жорсткості, на основі пружинного блоку Боннель 125шт / кв.м...
1762 грн
Виробник: YeSon
Зевс - це ортопедичний матрац на основі пружинного блоку Bonel. Висота виробу 19 см. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 130 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде всім, хто задумався про придбання бюджетного матраца з оптимальним співвідношенням ціни і якості..
2439 грн
Виробник: YeSon
Каталонія - це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин - PocetSpring, 320 шт. на 1 м кв. Висота виробу 21 см. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Підійде всім хто цінує комфорт. ..
4052 грн
Виробник: YeSon
Корсика - це ортопедичний матрац з анатомічним ефектом, зроблений на основі блоку незалежних пружин PocetSpring, 320 шт. на 1 м кв. Висота виробу 22 см. Двосторонній, асиметричний, помірної жорсткості. Рекомендоване навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Підійде всім хто цінує комфорт. Матр..
4945 грн
Виробник: YeSon
Лаціо - це ортопедичний безпружинний матрац з анатомічним ефектом. Висота виробу 19 см, рекомендована навантаження на одне спальне місце до 120 кг. Двосторонній, асиметричний, середньої жорсткості. Підійде тим, хто любить комфортну і в міру мяку поверхню для сну. Оббивка матраца виготовлена з т..
4750 грн
Показано від 1 до 12 з 25 (всього сторінок: 3)