Меню
Ваша корзина

ВІКА

Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Памятайте, як кожен з нас в дитинстві мріяв побувати в піонерському таборі «Артек» , що затишно розташувався на південному узбережжі Криму? Навіщо Вам дитячий табір, якщ..
12648 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Диван БОСТОН 3 , одна з яскравих моделей в класичному стилі, в серії мяких меблів, яку виробляє наша фабрика. Цей диван розрахований на 3 сидячих місця зі спальною частин..
14600 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Симпатичний і зручний диван-новинка Бруклін А з можливістю трансформувати диван в спальне місце 120х190 см. Подушки на підлокітниках зроблять відпочинок на дивані більш ком..
11691 грн
Виробник: ВІКА
Симпатичний і зручний диван-новинка Бруклін В з можливістю трансформувати диван в спальне місце 120х190 см. Подушки на підлокітниках зроблять відпочинок на дивані більш комфортним...
11172 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Диван «Буковель» - величний і красивий, немов карпатські гори, неймовірно вигадливий, немов карпатські ліси і чистий, як карпатські річки. У цій моделі переплелися наці..
12329 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Навіщо купувати зайві стільці і пуфи, якщо цілком можна обійтися неймовірно зручним класичним диваном «Денвер А» , який займе мінімум місця в Вашій квартирі, чудово організ..
9975 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Кажуть, що вибрати одну модель і цілої серії - завдання не просте, особливо, якщо це стосується меблів та аксесуарів, бо кожен товар схожий, як дві краплі води, на свого по..
9137 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Продовжуючи тему комфортабельній, ергономічними і стильних меблів, потрібно відзначити ще одну чудову модель з серії «Домінік », а саме -« Домінік В », відрізняється від св..
8698 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Диван-книжку «Канталь А», по праву можна назвати трохи ексцентричної і претензійної моделлю, яка є симбіозом двох чудових диванів: «Домінік А» і «Мартель А». Але не подум..
9536 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Хочете надати своїй квартирі, будинку або студії неповторного стилю, який зміг би підкреслити Вашу індивідуальність? В такому випадку, негайно біжіть купувати неймовірно зр..
9217 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Помпезність і колорит, якісні оббивні тканини, химерність і естетизм - ось головні чинники, властиві оформлення інтерєру в класичному стилі. Мякі округлі лінії, високоякісн..
16877 грн
Виробник: ВІКА
Ціна дивана вказана для першої категорії тканини. Робочі колекції тканин і ціни для всіх категорій уточнюйте у менеджерів. Зручний і сучасний дизайн дивана Оскар привнесе в інтерєр - строгість і ергономічність, а мякі подушки забезпечать комфортний відпочинок на дивані...
11052 грн
Показано від 1 до 12 з 31 (всього сторінок: 3)