Меню
Ваша корзина

Велам

Виробник: Велам
Дитячий матрац Індиго«ІНДИГО». Вишуканий матрац для дітей вимогливих батьків. комбіновану основу безпружинного матраца становлять екзотичні матеріали – латекс і кокосова койра, для забезпечення підвищеної пружності. Стьобаний бавовняний чохол на легкому обємному наповнювачі створює відмінну гігіє..
2937 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Балу з ефектом «зима-літо»«БАЛУ» – дитячий пружинний матрац на основі класичного блоку пружин «Вonnell» зменшеною висоти. Настили з матеріалу «Sprut» – гарантія прекрасної повітропроникності. Добавки волокон бавовни і шерсті забезпечують ефект «Зима-Літо», тому поверхня матраца завжд..
1353 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Коко-Фаворит з ефектом «зима-літо»«КОКО-ФАВОРИТ». Дуже популярний матрац. Основа з листа кокосової латексованої койри, відрізняється пружністю і довговічністю. Додаткові настили нетканого матеріалу «Sprut» забезпечують ідеальну повітропроникність. За рахунок використання волокон баво..
1155 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Котофей«КОТОФЕЙ» . Застосування унікальних волокон конопель в фірмових матеріалах «Sprut» – найпопулярніше в основах дитячих моделей матраців. Матрац не тільки «дихає», а й захищає дитину від бактеріального впливу. Комбінація з настилом з кокосової койри – забезпечує додаткову пружні..
813 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Смайлик«СМАЙЛИК» – лаконічна і проста модель дитячого матраца, яка відповідає всім європейським нормам санітарно-гігієнічної безпеки. Основа з нетканого матеріалу «Sprut» легко пропускає і випаровує вологу, має високий ступінь повітропроникності.Можливо виготовлення нестандартних р..
483 грн
Дитячий матрац Велам ФАВОРИТ-БІО Дитячий матрац Велам ФАВОРИТ-БІО
Hot
Виробник: Велам
Дитячий матрац Фаворит-Біо«ФАВОРИТ-БІО». Основна перевага – застосування нетканого матеріалу «Sprut», який забезпечує максимальну ступінь повітропроникності. Родзинка матраца – використання в основному наповнювачі природних волокон конопель, що володіють дезінфікуючими, бактерицидними і освіжаючими..
795 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Фаворит-Біо П«ФАВОРИТ-БІО П». Основна перевага – застосування нетканого матеріалу «Sprut», який забезпечує максимальну ступінь повітропроникності. Родзинка матраца – використання в основному наповнювачі природних волокон конопель, що володіють дезінфікуючими, бактерицидними і освіжаюч..
1344 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Black з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Блек» призначений для людей з великою вагою, має анатомічний ефект. Наповнення матраца Black: Чохол – стьобаний на об’ємному наповнювачі «Sprut» з волокнами бавовни (ефект «Літо»), тканина трикотаж (бортова стрічка з тканини жаккард)..
4707 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Blue з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Блу» – це модний і екологічно чистий виріб для Вашого сну. Мультизональна система незалежних пружин (близько 21 зона пружності), настил кокосової койри і латексу служать для розподілу навантаження і створення ефекту ідеальної підтримки..
6687 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Green Пружинний матрац «ГРІН» – виріб для покупців з надчуттєвим сприйняттям навколишнього середовища. Виключено застосування вовняних та інших волокон, які можуть викликати найменші симптоми алергії. Наповнення матраца Green: Чохол – стьобаний на об’ємному наповнювачі «Sprut» з..
4098 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Атлант з ефектом «зима-літо»Матрац «АТЛАНТ» прекрасно вписується в сучасний інтер'єр. За рахунок висоти особливо привабливий в положенні «на підлозі», тобто на досить низькому ліжковий підставі. Більш того, це матрац для людей великої статури. Унікальна система для відпочинку, що..
21792 грн
Матрац Велам PREMIUM ГОЛД Матрац Велам PREMIUM ГОЛД
-20 %
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Голд 7-зональний«ГОЛД». Якщо Ви любитель комфорту – це матрац для Вас! Пятизонний пружинний блок «Pocket Spring» і повітропроникні податливі листи латексу створюють необхідний рівень еластичності. Чохол матраца з трикотажу виконаний за технологією глибокого стьобання. У наповнюва..
6264 грн 7830 грн
Показано від 1 до 12 з 63 (всього сторінок: 6)