Меню
Ваша корзина

Велам

Виробник: Велам
Дитячий матрац Індиго«ІНДИГО». Вишуканий матрац для дітей вимогливих батьків. комбіновану основу безпружинного матраца становлять екзотичні матеріали – латекс і кокосова койра, для забезпечення підвищеної пружності. Стьобаний бавовняний чохол на легкому обємному наповнювачі створює відмінну гігіє..
2937 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Балу з ефектом «зима-літо»«БАЛУ» – дитячий пружинний матрац на основі класичного блоку пружин «Вonnell» зменшеною висоти. Настили з матеріалу «Sprut» – гарантія прекрасної повітропроникності. Добавки волокон бавовни і шерсті забезпечують ефект «Зима-Літо», тому поверхня матраца завжд..
1353 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Коко-Фаворит з ефектом «зима-літо»«КОКО-ФАВОРИТ». Дуже популярний матрац. Основа з листа кокосової латексованої койри, відрізняється пружністю і довговічністю. Додаткові настили нетканого матеріалу «Sprut» забезпечують ідеальну повітропроникність. За рахунок використання волокон баво..
1155 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Котофей«КОТОФЕЙ» . Застосування унікальних волокон конопель в фірмових матеріалах «Sprut» – найпопулярніше в основах дитячих моделей матраців. Матрац не тільки «дихає», а й захищає дитину від бактеріального впливу. Комбінація з настилом з кокосової койри – забезпечує додаткову пружні..
813 грн
Дитячий матрац Велам СМАЙЛИК Дитячий матрац Велам СМАЙЛИК
Hot
Виробник: Велам
Дитячий матрац Смайлик«СМАЙЛИК» – лаконічна і проста модель дитячого матраца, яка відповідає всім європейським нормам санітарно-гігієнічної безпеки. Основа з нетканого матеріалу «Sprut» легко пропускає і випаровує вологу, має високий ступінь повітропроникності.Можливо виготовлення нестандартних р..
483 грн
Дитячий матрац Велам ФАВОРИТ-БІО Дитячий матрац Велам ФАВОРИТ-БІО
Hot
Виробник: Велам
Дитячий матрац Фаворит-Біо«ФАВОРИТ-БІО». Основна перевага – застосування нетканого матеріалу «Sprut», який забезпечує максимальну ступінь повітропроникності. Родзинка матраца – використання в основному наповнювачі природних волокон конопель, що володіють дезінфікуючими, бактерицидними і освіжаючими..
795 грн
Виробник: Велам
Дитячий матрац Фаворит-Біо П«ФАВОРИТ-БІО П». Основна перевага – застосування нетканого матеріалу «Sprut», який забезпечує максимальну ступінь повітропроникності. Родзинка матраца – використання в основному наповнювачі природних волокон конопель, що володіють дезінфікуючими, бактерицидними і освіжаюч..
1344 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Black з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Блек» призначений для людей з великою вагою, має анатомічний ефект. Наповнення матраца Black: Чохол – стьобаний на об’ємному наповнювачі «Sprut» з волокнами бавовни (ефект «Літо»), тканина трикотаж (бортова стрічка з тканини жаккард)..
4707 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Blue з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Блу» – це модний і екологічно чистий виріб для Вашого сну. Мультизональна система незалежних пружин (близько 21 зона пружності), настил кокосової койри і латексу служать для розподілу навантаження і створення ефекту ідеальної підтримки..
6687 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Green Пружинний матрац «ГРІН» – виріб для покупців з надчуттєвим сприйняттям навколишнього середовища. Виключено застосування вовняних та інших волокон, які можуть викликати найменші симптоми алергії. Наповнення матраца Green: Чохол – стьобаний на об’ємному наповнювачі «Sprut» з..
4098 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Атлант з ефектом «зима-літо»Матрац «АТЛАНТ» прекрасно вписується в сучасний інтер'єр. За рахунок висоти особливо привабливий в положенні «на підлозі», тобто на досить низькому ліжковий підставі. Більш того, це матрац для людей великої статури. Унікальна система для відпочинку, що..
21792 грн
Виробник: Велам
Ортопедичний матрац Голд 7-зональний«ГОЛД». Якщо Ви любитель комфорту – це матрац для Вас! Пятизонний пружинний блок «Pocket Spring» і повітропроникні податливі листи латексу створюють необхідний рівень еластичності. Чохол матраца з трикотажу виконаний за технологією глибокого стьобання. У наповнюва..
7830 грн
Показано від 1 до 12 з 63 (всього сторінок: 6)