Меню
Ваша корзина

Usleep

Виробник: Usleep
Дитячий двосторонній ортопедичний матрац Dolly Sleepy В основі конструкції матраца використаний матеріал «Спрут». Це бавовна і шерсть, з'єднані полімерними волокнами. Спрут виготовляють методом термічного пресування без застосування клею і хімічних компонентів. Таким чином – це екологічний і безпечн..
680 грн
Виробник: Usleep
Дитячий двосторонній ортопедичний матрац Dolly Sleepy KL Даний матрац прекрасно поєднує інноваційні матеріали з давно відомими всім екологічними фіто-матеріалами. В основі конструкції матраца використаний матеріал «Спрут». Це бавовна і шерсть, з'єднані з полімерними волокнами. Спрут виготовляють мет..
950 грн
Виробник: Usleep
Безпружинний ортопедичний матрац Candy Blue CANDY BLUE – складається з декількох шарів комбінованою піни, різної твердості. Виготовлений, без використання клею. Шари наповнення безпружинного ортопедичного матраца Usleep Candy Blue: Трикотажний чохол – м’яка, приємна на дотик тканина, яка відмінно..
4711 грн
Виробник: Usleep
Безпружинний ортопедичний матрац Candy Green Candy Green – виготовлений на основі пінного блоку Orto Foam. Матрац жорсткий по обидва боки. Виріб забезпечує неперевершену ортопедичну підтримку тіла. Ідеально підходить для дітей і підлітків. Матрац добре вентилюється і не накопичує пил. Виготовлений,..
3074 грн
Виробник: Usleep
Безпружинний ортопедичний матрац Candy Red Сучасні безпружинні матраци неймовірно комфортні і зручні. У цьому ви зможете переконатися самі. Варто всього придбати матрац CANDY RED, і ваше життя засяє новими фарбами, ось побачите. Адже як відомо хороший сон - це запорука міцного здоров’я. ЧОМУ САМЕ ..
4570 грн
Виробник: Usleep
Безпружинний ортопедичний матрац Candy White CANDY WHITE – преміум модель в світі безпружинних матраців. Унікальність його в тому, що в настільки невисокою моделі ми змогли вмістити настільки міцні і якісні матеріали, завдяки чому матрац прослужить не один рік і підійде навіть для самої невисокою ..
3781 грн
Виробник: Usleep
Безпружинний ортопедичний матрац Candy Yellow Завдяки своїм технічним характеристикам даний матрац забезпечить всі ваші вимоги до спокійного і тривалого сну. Candy Yellow – це матрац середньої жорсткості. Знімний чохол захищає матрац від пошкоджень і зайвого забруднення, виконаний з трикотажу він..
4711 грн
Виробник: Usleep
Ортопедичний матрац ComforteX Agate / Агат Ортопедичний матрац ComforteX Agate / Агат - одна з найдоступніших двосторонніх модель високої якості з ефектом Зима / Літо. Матрац має симетричною середньої жорсткістю, а значить підійде практично всім. В основі матраца - блок незалежних пружин Pocket..
2653 грн
Виробник: Usleep
Ортопедичний матрац ComforteX Aurora Cocos Ортопедичний матрац ComforteX Aurora Cocos є двосторонню модель з асиметричною жорсткістю. Це відмінний варіант для людей, які не звикли до конкретного рівня жорсткості. Одна сторона моделі є середньо-жорсткої і підходить кожній людині без винятку. Друга..
2800 грн
Виробник: Usleep
Ортопедичний матрац ComforteX Aurora Linum Ортопедичний матрац ComforteX Aurora Linum - збалансована модель з асиметричною жорсткістю. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає матрац на основі незалежних пружин за доступною ціною. Різні рівні жорсткості сторін вироби дозволяють кожній людині вибрат..
2570 грн
Виробник: Usleep
Ортопедичний матрац ComforteX Ideal plus зима / літо Ортопедичний матрац ComforteX Ideal plus зима / літо - це двостороння модель, в основі якої знаходиться незалежний пружинний блок Pocket Spring. Всі пружини блоку функціонують незалежно один від одного, завдяки чому досягає ефективна підтримка ..
2336 грн
Виробник: Usleep
Ортопедичний матрац ComforteX Perfect Cocos Ортопедичний матрац ComforteX Perfect Cocos - це двостороння модель з асиметричною жорсткістю. Одна сторона вироби має середній рівень жорсткості і підходить кожній людині без винятку. Друга - є помірно жорсткою. Вона рекомендована до використання людя..
2291 грн
Показано від 1 до 12 з 31 (всього сторінок: 3)