Меню
Ваша корзина

Подушки HighFoam

24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE L-LINE BLISS TRIPP
-20 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Bliss Tripp зі знімним чохлом Дорожня подушка Highfoam Noble Bliss Tripp (Хайфом Нобл Бліс Тріп) це ортопедична подушка, яку розробили таким чином, щоб організм людини не відчував ніякого негативного впливу під час поїздок або перельотів. Завдяки еластичному наповнювачу подушки Latex..
414 грн 516 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK L
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK L
-16 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck L з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck L (Хайфом Нобл Нік Нек Л) ідеально підійде для транспортних подорожей, адже так важливо подбати, щоб в дорозі було комфортно. Дорожня подушка здатна зберегти шийний відділ тіла в ц..
468 грн 558 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK M
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK M
-15 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck M з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck M (Хайфом Нобл Нік Нек М) ідеально підійде для транспортних подорожей, адже так важливо подбати, щоб в дорозі було комфортно. Дорожня подушка здатна зберегти шийний відділ тіла в ц..
432 грн 510 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK MINI
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK MINI
-14 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck Mini з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Дитяча ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck Mini (Хайфом Нобл Нік Нек Міні) ідеально подбає про відпочинок Вашої дитини під час подорожей, розроблена за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України. З самог..
354 грн 414 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE SWEETEN TRIP
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE SWEETEN TRIP
-19 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Sweeten Trip з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Подушка для сну Highfoam Noble Sweeten Tripp (Хайфом Нобл Світен Тріп) спеціально розроблена для сну та відпочинку у літаках, автомобілях або на роботі. Також подушку можна використовувати в домашніх умовах. Дорожня подушка Sweeten ..
366 грн 450 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми від Highfoam (холлофайбер) Класична подушка Highfoam з холлофайбера підійде тим, у кого є проблеми зі здоров’ям — астма, алергія, підвищена чутливість до натуральних матеріалів, схильність до алергії. Легкий і пишний наповнювач надає подушці м’якість і стійку повітряну форму...
252 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Mria з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ергономічна подушка Highfoam Dobra Mria з наповнювачем ППУ Highfoam з пам’яттю (меморі) відрізняється поліпшеними ортопедичними властивостями. Вона пристосується індивідуально до особливостей вашого тіла. На ній кожен відчує комфорт..
792 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Lolli M зі знімним чохлом Подушка Highfoam Noble Lolli M (Хайфом Нобл Лолі М) з ароматом лаванди з унікального латексоподібного матеріалу, який надає виробу першокласні еластичні і комфортні властивості. Highfoam® Lavander (Хайфом Лавандер) — це в’язкоеластичний пінополіурета..
942 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Sweeten L Gel Power з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка Highfoam Noble Sweeten L Gel Power (Хайфом Нобл Світен Л Гел Пауер) виготовлена ​​з гіпоалергенного матеріалу з ефектом «пам’яті» Highfoam Bio. Завдяки унікальним властивостям наповнювача, подушка ..
1452 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Sweeten M Gel Power з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка Highfoam Noble Sweeten M Gel Power (Хайфом Нобл Світен М Гел Пауер) виготовлена ​​з гіпоалергенного матеріалу з ефектом «пам’яті» Highfoam Bio. Завдяки унікальним властивостям наповнювача, подушка ..
1356 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Bliss L зі знімним чохлом Подушка ортопедична Highfoam Noble Bliss L (Хайфом Нобл Бліс Л) з високою еластичністю, яка дозволяє зменшити тиск на м’язи під час відпочинку. Класична форма подушки ідеально підійде для людей які люблять спати на животі, на спині або на боці. Напов..
990 грн
24
Класична подушка HighFoam NOBLE L-LINE BLISS M
24
Класична подушка HighFoam NOBLE L-LINE BLISS M
-10 %
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Bliss M зі знімним чохлом Подушка ортопедична Highfoam Noble Bliss M (Хайфом Нобл Бліс М) з високою еластичністю, яка дозволяє зменшити тиск на м’язи під час відпочинку. Класична форма подушки ідеально підійде для людей які люблять спати на животі, на спині або на боці. Напов..
882 грн 978 грн
Показано від 1 до 12 з 40 (всього сторінок: 4)
        Подушки завжди були необхідною річчю в інтер'єрі. Вони є невід'ємною частиною гарнітура для спальні, вітальні, а також йдуть в комплекті з ліжками, кріслами та диванами.

    Особливості та характеристики подушок
    Правильно підібрана подушка є важливим елементом в побуті будь-якої людини. Згідно зі словами лікарів, наш стан і здоров'я залежать від положення, в якому ми спимо. Ортопедична подушка в такому випадку забезпечує:

 • правильне положення грудної клітки;
 • поліпшену роботу кровоносної системи;
 • правильне функціонування судин головного мозку;
 • відпочинок мозку під час сну.

    При цьому інші лікарі - алергологи - радять вибирати такий наповнювач подушки, який відповідає стандартним вимогам санітарії і гігієни. Найкраще в цьому випадку підходять сучасні матеріали. Вони не стають сприятливим середовищем для розвитку бактерій або розмноження кліщів. Завдяки вибору підходящої подушки ви зможете захистити себе від появи алергічних реакцій і таких хвороб, як демодекоз, діатез, екзема.


    Ці ж лікарі і радять міняти подушки кожні 3-5 років, керуючись правилами гігієни. Але самі виробники говорять про збільшення терміну як мінімум в два рази, пояснюючи це поліпшеними технологіями обробки матеріалів. Вибір залишається за вами.

    Види подушок: основні критерії поділу
    Тепер переходимо до вибору таких подушок, які задовольняють ваші потреби. Розібравшись з найбільш значимими факторами, ви зможете визначитися з основними параметрами і вибрати відповідну модель для сну і декоративну модель для прикраси будинку.

    Розмір: від стандартних до нетипових
    Габарити подушок часто залежать від їх призначення. Так, декоративні варіанти роблять в більш мініатюрних форматах, а спальні виготовляються більше за розміром. Найбільш популярні розміри:

 • 70 × 70, 50 × 70;
 • 40 × 60, 40 × 80;
 • 68 × 68, 60 × 60.
    Існують і інші варіанти розмірів: 45 × 65, 52 × 72, 40 × 65. Поширені сьогодні і нетипові форми: подушки у вигляді якихось хитромудрих фігур, валиків. Розглянемо варіанти форм, які представлені в асортименті нашого каталогу.

    Форма: кілька категорій вибору
    Існує кілька способів поділу за формою і виконанню. Ми виділимо такі критерії:

 • об'ємність;
 • м'якість;
 • пружність.
    Подушки можуть бути плоскими і об'ємними, м'якими і жорсткими, пухнастими і гладкими. Окрема форма у ортопедичних подушок: вона повторює вигини тіла людини, щоб не порушувати природне положення судин і всіх органів.

    Також при виборі варто враховувати і ваші уподобання під час сну. Наприклад, якщо вам подобається спати на боці, то знадобиться невелика, щільна і м'яка подушка. Вона буде добре прилягати до голови і не залишить вільного місця на вигинах. Для любителів сну на спині бажано вибирати валик, ортопедичну подушку або стандартний варіант великого розміру.

    Окремо у нас є варіанти для дітей і підлітків. У віці до року малюкові потрібна маленька подушка, яку можна прати на делікатному режимі. З віком потрібно збільшувати висоту подушки, але не робити її занадто м'якою, щоб не порушувати кровообіг.

    Наповнювачі та матеріали
    Варіанти використання різних наповнювачів залежать в першу чергу від індивідуальних переваг. Традиційно наповнювачі діляться на натуральні і синтетичні види. Кожен з них має позитивні характеристики, але варто відзначити, що натуральні можуть не всім підійти: іноді вони викликають алергічну реакцію. Вивчіть це питання, спираючись на індивідуальні особливості.

    Натуральні наповнювачі зазвичай представлені такими варіантами:

 • пух лебедів або гусей;
 • пір'я;
 • овеча або верблюжа шерсть;
 • бамбук;
 • шовк;
 • лушпиння від гречаних зерен;
 • кедрова стружка;
 • шкаралупа горіхів і кедрових шишок;
 • евкаліпт.
    У таких моделях також можливо регулювати рівень жорсткості, м'якості, пружності. Доступні ці варіанти в різному розмірному ряді. Перевага натуральних матеріалів полягає в їх довговічності, хоча різні наповнювачі все одно відрізняються терміном експлуатації.

    Синтетичні волокна використовують в основному ті люди, які хочуть захистити себе від появи алергічних реакцій. Серед популярних варіантів знаходяться мікрофібра, силіконове волокно і холлофайбер. Окремо виділимо ще один різновид наповнювачів - протиалергічні матеріали з натуральними волокнами, які мають антисептичні властивості.

    Але все матеріали, незалежно від їх природи, обробляються спеціальними засобами, які не дозволяють розвиватися всередині наповнювача живим організмам і не викликають алергію у людини.

    Призначення
    Наступна категорія, предопределяющая особливості і характеристики, - призначення. Ми вже назвали дві основні функції: забезпечення комфортного сну людини і прикраса інтер'єру. Ще кілька варіантів використання подушок:

 • в дорозі і тривалих поїздках;
 • під час вагітності;
 • ортопедичні подушки в якості лікувального елемента.
    Так ви можете забезпепечити максимальний комфорт під час сну, відпочинку і поїздок. Для кожного з цих видів застосовуються різні форми, розміри і наповнювачі.

    Матеріал для чохлів
    Нарівні з внутрішнім матеріалом потрібно враховувати і зовнішнє оформлення. Зазвичай використовують такі тканини для створення чохлів:

 • синтетичні;
 • натуральні;
 • суміш натуральних і синтетичних волокон.

    Популярним стає виконання у вигляді утепленої тканини, яка виготовляється з уже перерахованих типів волокон. Стьобаний чохол виглядає досить естетично і мінімалістично, оскільки в класичних варіантах він представлений однотонними тканинами. Особливо популярний чохол на блискавки: ви можете замінити наповнювач в таких подушках, коли закінчиться термін його експлуатації.


    Якісні подушки за доступною ціною: де купити?
    Замовити і купити подушку онлайн ви можете в інтернет-магазині «Твій Матрас». Ми пропонуємо доставку товару по всій Україні. Доставка по Києву здійснюється безкоштовно. В каталозі запропоновані моделі різних виробників, які знаходяться в великому діапазоні цін.

Зв'яжіться з нами, а ми вже зможемо підібрати для вас кращий варіант подушки або набору, який буде відповідати всім вимогам і побажанням.