Меню
Ваша корзина

Sweet Sleep

Kids
Hot
Виробник: Sweet Sleep
Модель з Visco Memory, створена спеціально для дітей. Подушка має правильну анатомічну контурну форму і оптимальну для дітей розмір і висоту. Visco Memory - матеріал з унікальними показниками комфорту. Він в точності повторює контури тіла і рівномірно розподіляє вагу сплячого. Завдяки цьому д..
489 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель Latex Mono являє собою моноблок з цільного латексу класичної форми. Завдяки латексу подушка довгий час не втрачає свою форму. Натуральний латекс - це природний матеріал, який дарує неперевершений комфорт. Завдяки своїй структурі, латекс з часом практично не дає усадки, а значить довгий..
729 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель Latex Smile, більш пружна в порівнянні з подушками з цільного латексу. Містить спеціальним чином подрібнений латекс, його форма має більшу повітро і теплопровідністю, що покращує комфорт і якість сну. Натуральний латекс - це природний матеріал, який дарує неперевершений комфорт. Завдяк..
399 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель Latex Wave являє собою моноблок з цільного латексу. Спеціальне ортопедичне форма підтримує шийні хребці в правильному положенні в будь-якій позі під час сну. Натуральний латекс - це природний матеріал, який дарує неперевершений комфорт. Завдяки своїй структурі, латекс з часом практично..
629 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель Latex Wave Mini представляє собою моноблок з цільного латексу. Спеціальне ортопедичне форма підтримує шийні хребці в правильному положенні в будь-якій позі під час сну. Натуральний латекс - це природний матеріал, який дарує неперевершений комфорт. Завдяки своїй структурі, латекс з часо..
565 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель з Visco Memory, створена спеціально для жінок. Подушка має правильну анатомічну контурну форму і оптимальну для жінок розмір і висоту. Visco Memory - матеріал з унікальними показниками комфорту. Він в точності повторює контури тіла і рівномірно розподіляє вагу сплячого. Завдяки цьому д..
459 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель з Visco Memory, створена спеціально для чоловіків. Подушка має правильну анатомічну контурну форму і оптимальну для чоловіків розмір і висоту. Visco Memory - матеріал з унікальними показниками комфорту. Він в точності повторює контури тіла і рівномірно розподіляє вагу сплячого. Завдяки..
599 грн
Ковдра Ideal Ковдра Ideal
Hot
Виробник: Sweet Sleep
Універсальне ковдру на основі силіконізоване волокна. Відмінно зберігає тепло і дарує відчуття досконалого комфорту...
998 грн
Виробник: Sweet Sleep
Класичне ковдру на основі силіконізоване волокна, для по-справжньому, затишних ночей. Рекомендовано для теплої пори року...
854 грн
Виробник: Sweet Sleep
Модель із застосуванням кокосової койри з обох сторін, відрізняється підвищеною жорсткістю і збільшеною ваговій навантаженням. Thermoflex - новий, екологічно чистий, нетканний матеріал. У його складі присутні натуральні і регенеровані бавовняні волокна, які зєднуються за допомогою температури..
3198 грн
Виробник: Sweet Sleep
Двосторонній дитячий матрац буде ідеальним вибором, коли організму дитини потрібно інша жорсткість спального місця для правильного розвитку хребта. Thermoflex - новий, екологічно чистий, нетканний матеріал. У його складі присутні натуральні і регенеровані бавовняні волокна, які зєднуються за ..
1548 грн
Матрац Sweet Sleep BALANCE Матрац Sweet Sleep BALANCE
-20 %
Виробник: Sweet Sleep
Матрац підвищеної жорсткості, і ваговій навантаженням до 140 кг, завдяки спеціальному блоку посилених незалежних пружин. Thermoflex - новий, екологічно чистий, нетканний матеріал. У його складі присутні натуральні і регенеровані бавовняні волокна, які зєднуються за допомогою температури і тис..
2995 грн 3744 грн
Показано від 1 до 12 з 37 (всього сторінок: 4)