Меню
Ваша корзина

Акції

Виробник: Dormeo
Ортопедичний дитячий матрац V2 Dormeo для дітей до 3 років Матрац дитячий V2 Dormeo створює безпечне і комфортне середовище для сну, і забезпечує надійну підтримку спини дитини, а основа з піни Ecocell® ідеально адаптується до контурів тіла. Водонепроникний знімний чохол, придатний для прання, в поє..
3599 грн 4499 грн
24
Дитячий матрац HERBALIS KIDS ACTIVE BABY
24
Дитячий матрац HERBALIS KIDS ACTIVE BABY
-30 %
Виробник: Herbalis Kids
Дитячий пружинний матрац Herbalis Kids Active Baby Пружинний блок «Pocket Spring» в поєднанні з інноваційною піною Naturfoam дозволяє рівномірно розподіляти навантаження тіла по всій поверхні матраца, досягаючи тим самим високої анатомічності спального місця. Так як в період підготовки до школи зрос..
2988 грн 4268 грн
24
Дитячий матрац HighFoam TWINKLE STAR 18 см
-10 %
Виробник: HighFoam
Дитячий матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-180 зі знімним чохлом Дитяча серія високо ортопедичних матраців. Матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-180 використовує тканини серії Twinkle, які захищають малюка від перегрівання, це особливо важливо, коли терморегуляція дитини ще не досконала. Noble – ц..
2400 грн 2664 грн
24
Дитячий матрац Musson KIDS LINE КРОХА-COCOS
Hot -20 %
Виробник: Musson
Матрац дитячий «Кроха COCOS» від MUSSON ™ зі знімним чохлом Ідеальне рішення для комфортного спального місця вашої дитини. Наповнювач з кокосової койри служить хорошою підтримкою формується дитячої кісткової системи. Для матраців з кокосом (і цієї моделі – зокрема) характерні такі плюси, як: хороша..
976 грн 1220 грн
24
Дитячий матрац Musson KIDS LINE КРОХА-SOFT
-20 %
Виробник: Musson
Матрац дитячий «Кроха SOFT» від MUSSON ™ зі знімним чохлом Допоможе вам облаштувати комфортне спальне місце для своєї дитини. Він має ортопедичний ефект і помірну жорсткість, щоб юним користувачам було зручно. Разом з тим, в основі розробки даної моделі матраца – рекомендації сучасних ортопедів. Він..
1129 грн 1411 грн
24
Дорожня подушка Andersen VILENA CMP007
24
Дорожня подушка Andersen VILENA CMP007
-10 %
Виробник: Andersen
Дорожня подушка Vilena з «ефектом пам’яті» та знімним чохлом Дорожня подушка «з пам’яттю» Vilena ідеально підтримує голову і шию людини, що сидить. Зроблена з термочутливого віскоеластика, який швидко пом’якшується під впливом тепла і забезпечує правильне положення голови під час довгих поїздок і пе..
517 грн 574 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE L-LINE BLISS TRIPP
-20 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Bliss Tripp зі знімним чохлом Дорожня подушка Highfoam Noble Bliss Tripp (Хайфом Нобл Бліс Тріп) це ортопедична подушка, яку розробили таким чином, щоб організм людини не відчував ніякого негативного впливу під час поїздок або перельотів. Завдяки еластичному наповнювачу подушки Latex..
414 грн 516 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK L
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK L
-16 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck L з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck L (Хайфом Нобл Нік Нек Л) ідеально підійде для транспортних подорожей, адже так важливо подбати, щоб в дорозі було комфортно. Дорожня подушка здатна зберегти шийний відділ тіла в ц..
468 грн 558 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK M
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK M
-15 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck M з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck M (Хайфом Нобл Нік Нек М) ідеально підійде для транспортних подорожей, адже так важливо подбати, щоб в дорозі було комфортно. Дорожня подушка здатна зберегти шийний відділ тіла в ц..
432 грн 510 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK MINI
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK MINI
-14 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck Mini з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Дитяча ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck Mini (Хайфом Нобл Нік Нек Міні) ідеально подбає про відпочинок Вашої дитини під час подорожей, розроблена за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України. З самог..
354 грн 414 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE SWEETEN TRIP
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE SWEETEN TRIP
-19 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Sweeten Trip з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Подушка для сну Highfoam Noble Sweeten Tripp (Хайфом Нобл Світен Тріп) спеціально розроблена для сну та відпочинку у літаках, автомобілях або на роботі. Також подушку можна використовувати в домашніх умовах. Дорожня подушка Sweeten ..
366 грн 450 грн
24
Класична подушка Andersen AIR NEW
24
Класична подушка Andersen AIR NEW
-10 %
Виробник: Andersen
Подушка Air New з «ефектом пам’яті» та знімним чохлом Подушка «з пам’яттю» Andersen Air — ергономічна подушка з перфорацією і поліпшеними ортопедичними властивостями, має класичну форму з правильними наскрізними отворами, завдяки яким відбувається вентиляція повітря, що дозволяє в кілька разів краще..
1516 грн 1684 грн
Показано від 1 до 12 з 441 (всього сторінок: 37)