Меню
Ваша корзина

Softaly

Диван B627
Hot
Виробник: Softaly
Великий шкіряний диван Softaly B 627 шириною 216 см від італійського бренду Natuzzi прикрасить просторий хол, зал або вітальню і подарує можливість отримати максимально комфортний відпочинок в будь-який час дня і ночі. Диван оснащений розкладним механізмом «французька розкладачка» і легко тран..
63970 грн
Виробник: Softaly
Стильний, сучасний і комфортабельний шкіряний диван Softaly B637 оснащений розкладним механізмом «французскаяраскладушка» і з легкістю перетворюється в широку двоспальне ліжко. Якісний до останнього шва шкіряний диван Softaly B637 виготовлений безпосередньо в Італії на фірмовому виробництві Nat..
55690 грн
Виробник: Softaly
Великий шкіряний диван Softaly B835 доступний в двох кольорах - білому і коричневому. Диван оснащений розкладним механізмом «французскаяраскладушка» і легко перетворюється в широку двоспальне ліжко. Стильний і комфортабельний шкіряний диван Softaly B835 виготовлений безпосередньо в Італії на фір..
72700 грн
Виробник: Softaly
Компактний шкіряний диван шириною 161 см моделі Softaly B842 виготовлений на власному виробництві італійського бренду Natuzzi Editions безпосередньо в ІТЕЛ. Будучи виконаним в кращих традиціях елітних італійських мяких меблів, шкіряний диван Softaly B842 стане не тільки улюбленим місцем відпочинку, ..
65222 грн
Виробник: Softaly
Шкіряний диван Softaly B842 від всесвітньо відомого італійського бренду Natuzzi Editions - класичний представник елітної мяких меблів. Великий і функціональний, італійський диван Softaly B842 стане респектабельним прикрасою будь-якої кімнати і забезпечить максимально комфортний відпочинок протягом д..
75825 грн
Виробник: Softaly
Великий шкіряний диван від італійського бренду U 048 Softaly оснащений надійною і комфортною в використанні системою розкладання 'французька розкладачка'. Модель U 048 - справжнім втіленням італійського якості та стилю, шкіряний диван Softaly U 048 виконаний в білому кольорі і виготовлений..
32750 грн
Виробник: Softaly
Великий, комфортний і функціональний, тримісний шкіряний диван Softaly U 092 від всесвітньо відомого італійського бренду Natuzzi Editions - це витвір мистецтва в світі елітної мяких меблів. Італійський шкіряний диван Softaly U 092 стане респектабельним прикрасою будь-якої кімнати і забезпечить м..
46070 грн
Виробник: Softaly
Диван Softaly U101 Loveseat Прямий двомісний диван U101 Loveseat від всесвітньо відомого бренду Natuzzi Editions виконаний в класичному стилі. Функціональний, простий в управлінні механізм дозволяє одним рухом перетворити диван в широку двоспальне ліжко. Якісний і комфортний, італійський дива..
28086 грн
Показано від 1 до 12 з 33 (всього сторінок: 3)