Меню
Ваша корзина

Sleep&Fly

Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Classic 2 В 1 Kokos з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і найбільш продаваною в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Ч..
3243 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Classic 2 В 1 Kokos Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і найбільш продаваною в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХ..
3561 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Comby з «ефектом пам’яті» В основі безпружинного матраца Comby поєднуються два види піни. Верхній шар – піна з «ефектом пам’яті» Memory Foam. Нижній шар – піна Orthoflex. Завдяки такому поєднанню матеріалів, Comby – матрац з двостороннім жорсткістю. Цю особливість оцінять спожива..
4683 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Comby Стрейч з «ефектом пам’яті» В основі безпружинного матраца Comby поєднуються два види піни. Верхній шар – піна з «ефектом пам’яті» Memory Foam. Нижній шар – піна Orthoflex. Завдяки такому поєднанню матеріалів, Comby – матрац з двостороннім жорсткістю. Цю особливість оцінять ..
5043 грн
Матрац SLEEP&FLY DAILY 2 в 1 Матрац SLEEP&FLY DAILY 2 в 1
-25 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Daily 2 В 1 з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з тканин..
3364 грн 4485 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Daily 2 В 1 Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з..
4803 грн
Матрац SLEEP&FLY EXTRA Матрац SLEEP&FLY EXTRA
-30 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з тканини стре..
3826 грн 5465 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Latex з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з тканин..
6615 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Latex Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з..
6935 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з ткани..
5784 грн
Матрац SLEEP&FLY FITNESS DAILY 2 в 1 Матрац SLEEP&FLY FITNESS DAILY 2 в 1
-25 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Daily 2 в 1 тризонний Наповнення матраца Daily 2 в 1: Чохол – тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance. Піна з масажним та ортопедичним ефектами. Латексована койра сизалю. Термоповсть. Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3, скріплена по периметру рамкою із пр..
3842 грн 5123 грн
Показано від 1 до 12 з 52 (всього сторінок: 5)