Меню
Ваша корзина

Sleep&Fly

Матрац FITNESS EXTRA MEMO 160*200
Розпродаж -40 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Memo 160x200 тризонний Наповнення матраца Extra Memo: Чохол – тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance. Піна Memory Foam з масажним ефектом. Латексована койра сизалю. Термоповсть. Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3, скріплена по периметру рамк..
8406 грн 14010 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Classic 2 В 1 Kokos з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і найбільш продаваною в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Ч..
3470 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Classic 2 В 1 Kokos Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і найбільш продаваною в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХ..
3810 грн
Матрац SLEEP&FLY COMBY NEW Матрац SLEEP&FLY COMBY NEW
-20 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Comby New з «ефектом пам’яті», для людей з великою вагою В основі безпружинного матраца Comby New поєднуються два види піни. Верхній шар – піна з «ефектом пам’яті» Memory Foam. Нижній шар – піна Orthoflex. Завдяки такому поєднанню матеріалів Comby New – матрац з двосторонньою жо..
3332 грн 4164 грн
Матрац SLEEP&FLY DAILY 2 в 1 Матрац SLEEP&FLY DAILY 2 в 1
-25 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Daily 2 В 1 з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з тканин..
3599 грн 4799 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Daily 2 В 1 Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з..
5139 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з тканини стре..
5847 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Latex з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з тканин..
7079 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Latex Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з..
7421 грн
Матрац SLEEP&FLY EXTRA стрейч Матрац SLEEP&FLY EXTRA стрейч
-40 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra Стрейч з ефектом «зима-літо» Колекція матраців Sleep&Fly є найпопулярнішою і самої продаваної в Україні. Якщо ви цінуєте вироби за їх якість і довговічність, то ця серія саме для вас! НОВА ОПЦІЯ – ПРИ КУПІВЛІ МАТРАЦУ ВИ МОЖЕТЕ ВИБИРАТИ ТКАНИНУ ЧОХЛА. Чохол з ткани..
3713 грн 6189 грн
Матрац SLEEP&FLY FITNESS DAILY 2 в 1 Матрац SLEEP&FLY FITNESS DAILY 2 в 1
-25 %
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Daily 2 в 1 тризонний Наповнення матраца Daily 2 в 1: Чохол – тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance. Піна з масажним та ортопедичним ефектами. Латексована койра сизалю. Термоповсть. Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3, скріплена по периметру рамкою із пр..
4111 грн 5481 грн
Виробник: Sleep&Fly
Ортопедичний матрац Extra тризонний Наповнення матраца Extra: Чохол – тканина стрейч із віскозою та системою Clima Balance. Піна з масажним та ортопедичним ефектами. Латексована койра сизалю. Термоповсть. Посилена система пружин Anatomic Multy Zone 3, скріплена по периметру рамкою із прокатно..
6530 грн
Показано від 1 до 12 з 55 (всього сторінок: 5)