Меню
Ваша корзина

Serta

Виробник: Serta
Ортопедичний матрац Emily з «ефектом пам’яті» Ортопедичний матрац Emily від відомого американського бренда Serta — ідеальне поєднання інноваційних технологій, матеріалів преміум-класу і благородної естетики. Створює анатомічно правильну, пружну підтримку тіла. Має ексклюзивну систему комфортності. Н..
24000 грн
Виробник: Serta
Ортопедичний матрац Glory з «ефектом пам’яті» Ортопедичний матрац Glory серії Embrace від американського бренду Serta гармонійно поєднує в собі досконалий дизайн, перевірені якісні матеріали та сучасні технології. Модель середньої жорсткості створена для того, щоб кожен зміг відчути абсолютний комфо..
9640 грн
Виробник: Serta
Ортопедичний матрац Grace з «ефектом пам’яті» Ортопедичний матрац Grace відомого американського бренду Serta — гармонійне поєднання високої якості, благородних матеріалів та інноваційних технологій. Не має обмежень за вагою. Підходить для використання людям різної статури. Створює преміальний рівень..
11550 грн
Виробник: Serta
Ортопедичний матрац Liberty з «ефектом пам’яті» Ортопедичний матрац Liberty Embrace бренду Serta — це поєднання якісних матеріалів, сучасних технологій і досконалого дизайну. Модель середньої жорсткості забезпечує абсолютне розслаблення і дарує надзвичайний комфорт, завдяки чому помітно поліпшується..
11565 грн
Виробник: Serta
Ортопедичний матрац Savanna з «ефектом пам’яті» Ортопедичний односторонній матрац Serta Savanna — прорив в області здорового сну! Виготовлений з екологічно чистих матеріалів з унікальними властивостями: ефектом пам’яті, що дозволяє легко повторювати форми людини, що лежить на матраці; поглинає запах..
13115 грн
Виробник: Serta
Ортопедичний матрац Toledo з «ефектом пам’яті» Топовий матрац колекції Serta Natural Star Toledo — унікальне поєднання наповнювачів створює повноцінну ортопедичну підтримку високого рівня. Склад: Comfort Quilt — система комфортності з тканиною з натуральної бавовни. Memory Foam — високоеластичний..
12650 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)