Меню
Ваша корзина

Olympic

Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Аполлон Модель матраца «Аполлон» має різне покриття для холодної і теплої пори року. Натуральний лляний настил ідеально підходить для літнього періоду, завдяки відмінній повітропроникності. Друга сторона покрита вовняним полотном, яке забезпечує збереження тепла і зігріває холодн..
4818 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Афіна: інноваційні технології для повноцінного відпочинку Ортопедичні спальні поверхні середньої і високої твердості рекомендовані в лікувальних і профілактичних цілях для зміцнення м’язів спини і зняття навантаження з певних відділів хребта. Сучасні пружинні матраци не мають ніч..
4224 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Афон: безпружинна основа для здорового сну Конструкція виробу – це пружна основа (наповнювач) і чохол. Використання безпружинної технології забезпечує достатній рівень жорсткості і ортопедичний ефект. Модель «Афон» – двостороння, тому ви можете вибрати сторону для комфортного сну..
3886 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Денім Модель «Денім» відноситься до нового покоління спальних поверхонь, в яких гармонійно поєднуються підвищена функціональність і висока якість всіх матеріалів конструкції.Основа виробу є блоком Pocket Spring. Це інноваційна технологія, в якій незалежні пружинки розміщені в окр..
6395 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Зевс: інноваційні технології для повноцінного відпочинку Конструкція двостороннього матраца «Зевс» складається з пружинної основи, прошарків кокосової койри і пінних блоків високої міцності, встановлених по периметру виробу.Блок незалежних пружин в основі виконаний за сучасною те..
5487 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Касандра: латексна основа EkoAir – секрет здорового сну Сучасні матраци виготовляються на основі пружин, а також можуть складатися з моноблочної основи або комбінованих беспружинних блоків. Модель «Касандра» зроблена з пінного блоку EkoAir на латексній основі, з одного боку покри..
4480 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Лімпопо Матрац «Лімпопо» – модель із середньою жорсткістю поверхні. Він прекрасно підходить для дитячих ліжечок, або як додатковий шар для дивану. Висота виробу 10 см. Унікальні технології для вашого комфорту. Особливість моделі «Лімпопо» – цілісність і компактність. У цьому виро..
2926 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Левадія – для солодких снів Не випадково назва цієї моделі матраца схожа з ім’ям розкішного Левадійського палацу: сон на такому ложі за зручністю порівнюваний з відпочинком самих імператорів! Висота «Левадії» 20 см, в ній поєднується природна ортопедична жорсткість і анатомічний ..
5925 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Олександрія: сучасні технології для максимального комфорту Часи сітчастих ліжок, на яких неможливо було виспатися, залишилися далеко в минулому, поступившись місцем інноваційним розробкам. Модель «Олександрія» зроблена за безпружинною технологією і складається з моноблочної пінно..
6356 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Посейдон: лікувальні властивості основи Ортопедичні матраци в рази краще звичайних, однак, не всі покупці розуміють, в чому ж полягає різниця між ними, і якими саме властивостями повинна володіти модель для того, щоб забезпечити тілу максимальний комфорт під час сну.Матрац «Посей..
6728 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Родос: територія здорового сну Ніби іменитий грецький острів, новий матрац «Родос» стане головною визначною пам’яткою вашої спальні. Двостороння конструкція поєднує в собі спальні поверхні середньої і низької жорсткості, а елегантний чохол виглядає вельми привабливо, навіть без п..
5165 грн
Виробник: Olympic
Ортопедичний матрац Спарта: ідеал, який ви шукали Аристократичний і строгий, створений відповідно до високих стандартів якості, матрац «Спарта» – це ваша маленька держава розміру ліжка! У ньому вдало поєднані дві фактури, щоб ви змогли знайти ідеальну жорсткість для здорового сну. При висоті 20 см м..
5076 грн
Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)