Меню
Ваша корзина

Neolux

Виробник: Neolux
Дитячий матрац Алекс з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Матрац Алекс – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить широкий масивний пласт натурального латексу – природного матеріалу, що додає виробу дивовижну м’якість, еластичність і пружність. Він володіє гігієнічніс..
5352 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Віксі з ефектом «зима-літо» Віксі – пружинний дитячий матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить пружинний блок «Mini Bonnell», що є системою залежних пружин у формі пісочного годинника, які скріплені між собою єдиним каркасом, що дозволяє матрацу зберігати свою форму протягом ..
1760 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Вінні з ефектом «зима-літо» Вінні – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».Ядром виробу є моноблок латексформа (Latexform) – матеріалу, що є комбінацією латексу і спіненого пінополіуретану. Він відповідає за м’якість, пружність і еластичність матраца, а також здатний прийма..
2894 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Жасмін з ефектом «зима-літо» Матрац Жасмін – легкий, комфортний, м’який дитячий матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить широкий моноблок сучасного, інноваційного матеріалу «Latexform». Він є поєднанням натурального латексу і спіненого пінополіуретану. Неперевершена м’якіст..
1627 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Меггі з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Матрац Меггі – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».Його серцевиною є широкий, масивний блок латексу – натурального матеріалу, що одержується шляхом спінювання соку каучукового дерева гевеї. Він на 100% екологічно чистий і заб..
4669 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Тіана з ефектом «зима-літо» Матрац Тіана – дитячий пружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить пружинний блок «Pocket Spring» – блок незалежних пружин, в якому кожна пружинка поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Такий механізм на сьогодні є пе..
2834 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Тигра з ефектом «зима-літо» Тигра – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».Його основою є широкий масивний блок «Latexform» – сучасний матеріал, що складається з природного латексу і спіненого пінополіуретану. Він необхідний для додання виробу м’якості, пружності, а також ф..
2498 грн
Виробник: Neolux
Ортопедичний матрац Neoflex з ефектом «зима-літо» Неофлекс – ортопедичний матрац на основі інноваційного матеріалу Latexform, який володіє високою еластичністю і пружністю, чудово підтримує хребет, покращуючи тим самим якість сну. Він добре вентилюється, має пористу структуру, гіпоалергенний.Для дод..
4621 грн
Матрац NEOFLEX AERO 3D Матрац NEOFLEX AERO 3D
Hot
Виробник: Neolux
Ортопедичний матрац Aero 3D з ефектом «зима-літо» Модель Аеро призначена для справжніх цінителів комфорту. Поєднання натурального латексу з «літньої» сторони вироби і еластичного матеріалу Memory з «зимової» сторони сприяє здоровому і комфортному сну. Серцевиною матраца є моноблок Latexform – матер..
9330 грн
Виробник: Neolux
Ортопедичний матрац Bio 3D з ефектом «зима-літо» В основі матраца Біо лежить блок екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу Latexform, який є комбінацією натурального латексу і спіненого пінополіуретану. Він відрізняється пружністю, еластичністю і надає виробу м’якість. Його здатність приймати ф..
5532 грн
Виробник: Neolux
Ортопедичний матрац Comfo 3D з ефектом «зима-літо» Комфо 3D – ортопедичний безпружинний матрац з різною жорсткістю сторін, яка визначається наявністю настилів з натурального латексу і кокосової койри з «літньої» сторони і піни з «пам’яттю» Memory – з «зимової». Кокосова койра виробляється з волоко..
10760 грн
Виробник: Neolux
Ортопедичний матрац Duo з ефектом «зима-літо» Серцевиною матраца Дуо є моноблок інноваційного матеріалу Latexform, який за своєю структурою дуже схожий н а латекс і володіє багатьма його властивостями, такими як пружність і еластичність. Його комбінація з пінополіуретаном, надає йому додаткові якост..
6020 грн
Показано від 1 до 12 з 78 (всього сторінок: 7)