Меню
Ваша корзина

Neolux

Виробник: Neolux
Дитячий матрац Алекс з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Матрац Алекс – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить широкий масивний пласт натурального латексу – природного матеріалу, що додає виробу дивовижну м’якість, еластичність і пружність. Він володіє гігієнічніс..
5352 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Віксі з ефектом «зима-літо» Віксі – пружинний дитячий матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить пружинний блок «Mini Bonnell», що є системою залежних пружин у формі пісочного годинника, які скріплені між собою єдиним каркасом, що дозволяє матрацу зберігати свою форму протягом ..
1760 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Вінні з ефектом «зима-літо» Вінні – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».Ядром виробу є моноблок латексформа (Latexform) – матеріалу, що є комбінацією латексу і спіненого пінополіуретану. Він відповідає за м’якість, пружність і еластичність матраца, а також здатний прийма..
2894 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Жасмін з ефектом «зима-літо» Матрац Жасмін – легкий, комфортний, м’який дитячий матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить широкий моноблок сучасного, інноваційного матеріалу «Latexform». Він є поєднанням натурального латексу і спіненого пінополіуретану. Неперевершена м’якіст..
1627 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Меггі з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Матрац Меггі – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».Його серцевиною є широкий, масивний блок латексу – натурального матеріалу, що одержується шляхом спінювання соку каучукового дерева гевеї. Він на 100% екологічно чистий і заб..
4669 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Тіана з ефектом «зима-літо» Матрац Тіана – дитячий пружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».У його основі лежить пружинний блок «Pocket Spring» – блок незалежних пружин, в якому кожна пружинка поміщена в окремий мішечок і прогинається незалежно від інших. Такий механізм на сьогодні є пе..
2834 грн
Виробник: Neolux
Дитячий матрац Тигра з ефектом «зима-літо» Тигра – дитячий безпружинний матрац з ефектом «Зима-Літо».Його основою є широкий масивний блок «Latexform» – сучасний матеріал, що складається з природного латексу і спіненого пінополіуретану. Він необхідний для додання виробу м’якості, пружності, а також ф..
2498 грн
Виробник: Neolux
Подушка Comfort Gel з «ефектом пам’яті» та знімним чохлом Подушка Comfort Gel зроблена з використанням унікального, революційного матеріалу Comfo Gel. Це желеподібний, терморегуляційний гель, що має ефект пам’яті. Він здатний легко запам’ятовувати та набувати форми голови і шиї, усуваючи непотрібний..
2530 грн
Виробник: Neolux
Подушка Kids Дитяча зі знімним чохлом Дитяча подушка Kids підтримує шийні відділи хребта в горизонтальному положенні незалежно від пози дитини під час сну, виготовлена в класичній формі на основі натурального матеріалу — перфорованого латексу. Це 100% природний наповнювач, що отримується з екстракту..
804 грн
Виробник: Neolux
Подушка Kids Підліткова зі знімним чохлом Подушка Kids підліткова підтримує шийні відділи хребта, знімає м’язове напруження, нормалізує кровообіг шиї і голови, виготовлена в класичній формі на основі натурального матеріалу — перфорованого латексу. Це 100% природний наповнювач, що отримується з екстр..
869 грн
Виробник: Neolux
Подушка Latex Standard зі знімним чохлом Подушка Latex Standard виготовлена в класичній формі на основі натурального матеріалу — перфорованого латексу. Це 100% природний наповнювач, що отримується з екстракту соку каучукового дерева гевеї. Він має комірчасто-пористу структуру, високу еластичність, г..
1255 грн
Виробник: Neolux
Подушка Memory Latex Standard з «ефектом пам’яті» та знімним чохлом Подушка Memory Latex Standard виготовлена в класичній формі на основі натурального латексу та інноваційного матеріалу Меморі з ефектом пам’яті. Піна memory — високоеластичний, термочутливий наповнювач складається з безлічі відкрити..
1661 грн
Показано від 1 до 12 з 82 (всього сторінок: 7)