Меню
Ваша корзина

Neoflex

Виробник: Neoflex
Неофлекс - ортопедичний матрац на основі інноваційного матеріалу Latexform , який володіє високою еластичністю і пружністю , чудово підтримує хребет, покращуючи тим самим якість сну. Він добре вентилюється, має пористу структуру, гіпоалергенний. Для додання виробу міцності, захисту мяких насти..
4401 грн
Матрац Neoflex AERO Матрац Neoflex AERO
-15 %
Виробник: Neoflex
Модель Аеро призначена для справжніх цінителів комфорту. Поєднання н атурального латексу з «літньої» сторони вироби і еластичного матеріалу Memory з« зимової »сторони сприяє здоровому і комфортному сну. Серцевиною матраца є моноблок Latexform -матеріал, що складається з натурального лат..
7553 грн 8886 грн
Виробник: Neoflex
В основі матраца Біо лежить блок екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу Latexform , який є комбінацією натурального латексу і спіненого пінополіуретану. Він відрізняється пружністю, еластичністю і надає виробу мякість. Його здатність приймати форму тіла людини, надаючи точкову підтримку ..
5269 грн
Матрац Neoflex COMFO Матрац Neoflex COMFO
-15 %
Виробник: Neoflex
Комфі 3D - ортопедичний безпружинний матрац з різною жорсткістю сторін, яка визначається наявністю настилів з натурального латексу і кокосової койри з« літньої »сторони і піни з «памяттю» Memory - з «зимової». Кокосова койра виробляється з волокон кокосової пальми і надає виробу жорсткість ..
8711 грн 10248 грн
Виробник: Neoflex
Комфі Гель - cупер-матрац з терморегулирующим гелем , що має желеобразное стан, завдяки якому здатний розподіляти тиск і пристосовуватися до будь-яких вигинів і формам. Володіючи ефектом «памяті», цей інноваційний матеріал багаторазово збільшує ортопедичні властивості виробу. Високі теплорегулюю..
7749 грн
Виробник: Neoflex
Нова модель матраца Neoflex COMFOGEL Soft , основною перевагою якої є терморегулювальний Comfo Gel. Гель - це інноваційний матеріал, який має здатність до 3d-деформації, з високою теплопровідністю і здатністю знижувати температуру поверхні шкіри, яка сприяє глибокому розслабленню мязів для ..
10212 грн
Виробник: Neoflex
Серцевиною матраца Дуо є моноблок інноваційного матеріалу Latexform , який за своєю структурою дуже схожий н а латекс і володіє багатьма його властивостями, такими як пружність і еластичність. Його комбінація з пінополіуретаном, надає йому додаткові якості, такі як здатність надавати точков..
5733 грн
Виробник: Neoflex
Матрац Ерго виконаний в дизайнерської тканини «City» - комфортної, якісною і володіє ергономічними властивостями. Тривимірна система 3D Aerosystem , розташована по периметру борта вироби, сприяє випаровуванню зайвої вологи і циркуляції повітря. Основою цієї моделі є моноблок Latexform ..
13056 грн
Виробник: Neoflex
Латекс 3D - це елітний, дуже мякий і комфортний матрац, в основі якого лежить моноблок натурального перфорованого латексу , що забезпечує ідеальну підтримку хребту під час сну або відпочинку. Цей матеріал видобувається з соку гевеї і володіє високою еластичністю і зносостійкість, що зумовлена вм..
10505 грн
Виробник: Neoflex
Меморі 3D - ортопедичний матрац, виконаний на основі двох інноваційних матеріалів: Latexform і Memory . Latexform - це синтетичний аналог натурального латексу, що володіє багатьма його властивостями, в тому числі такими, як пружність і еластичність. Завдяки поєднанню зі спіненим пінополіуретан..
7715 грн
Виробник: Neoflex
Матрац Мульти призначений для справжніх цінителів мякості і комфорту під час сну! Серцевиною цієї моделі є моноблок натурального Латек з а з диференційованими зонами жорсткості, які забезпечують підтримку тіла в тих точках, на які чиниться тиск. Він надає виробу пружність, еластичність і ст..
13238 грн
Виробник: Neoflex
Матрац Орто має в своїй основі два інноваційних матеріалу, які чудово гармонують один з одним - це Latexform і Memory . У тандемі вони створюють прекрасний ортопедичний ефект. Latexform надає пружність і еластичність, гарантує високу повітропроникність і оптимальний вологообмін. А Memory макси..
5172 грн
Показано від 1 до 12 з 12 (всього сторінок: 1)