Меню
Ваша корзина

Musson

24
Дитячий матрац Musson KIDS LINE КРОХА-COCOS
Hot -20 %
Виробник: Musson
Матрац дитячий «Кроха COCOS» від MUSSON ™ зі знімним чохлом Ідеальне рішення для комфортного спального місця вашої дитини. Наповнювач з кокосової койри служить хорошою підтримкою формується дитячої кісткової системи. Для матраців з кокосом (і цієї моделі – зокрема) характерні такі плюси, як: хороша..
976 грн 1220 грн
24
Дитячий матрац Musson KIDS LINE КРОХА-SOFT
-20 %
Виробник: Musson
Матрац дитячий «Кроха SOFT» від MUSSON ™ зі знімним чохлом Допоможе вам облаштувати комфортне спальне місце для своєї дитини. Він має ортопедичний ефект і помірну жорсткість, щоб юним користувачам було зручно. Разом з тим, в основі розробки даної моделі матраца – рекомендації сучасних ортопедів. Він..
1129 грн 1411 грн
Виробник: Musson
Подушка Eco класичної форми Подушка «Еco» від Musson ™ — гарне рішення для клієнтів, орієнтованих на поєднання якості та бюджетної вартості. Виріб відноситься до економ-сегменту товарного ряду бренду Муссон. Як наповнювач подушки використано силіконізоване волокно. Це сучасний високоякісний матеріал..
233 грн
Виробник: Musson
Подушка Lux класичної форми Подушка «Lux» від Musson ™ відноситься до преміальної лінійці товару. Високі експлуатаційні характеристики досягаються завдяки поєднанню практичних і гігієнічних властивостей. Подушка комфортна, приємна під час тактильного контакту і гіпоалергенна. Подушка наповнена штучн..
374 грн
Виробник: Musson
Подушка Norma класичної форми Подушка «Norma» від Musson ™ є найбільш пружним і високим виробом в товарній лінійці бренду. У разі навантаження вона практично не сідає і проявляє достатню гнучкість під час стиснення. Серед важливих плюсів подушки — її повна гіпоалергенність. Зручний чохол на блискавц..
286 грн
24
Матрац Musson CLASSIC LINE ЕТАЛОН-COCOS
-20 %
Виробник: Musson
Ортопедичний матрац Еталон-Cocos з ефектом «зима-літо» Матрац «ЕТАЛОН COCOS» від MUSSON ™ – приклад гармонійного поєднання вигідної вартості виробу і сучасних виробничих технологій, на базі яких його виготовлено. Жорсткість матраца з обох сторін однакова. За 5-бальною шкалою вона – на позначці 4. ..
2745 грн 3431 грн
24
Матрац Musson CLASSIC LINE ЕТАЛОН-COMBO
-20 %
Виробник: Musson
Ортопедичний матрац Еталон-Combo з ефектом «зима-літо» Матрац «ЕТАЛОН COMBO» від MUSSON ™ відноситься до типу двосторонніх виробів. З обох сторін він наділений різною жорсткістю. Асиметричне наповнення сприяє кращому анатомічному ефекту. А блок пружин Боннель, який є класичним і традиційним, показа..
2561 грн 3201 грн
Виробник: Musson
Ортопедичний матрац Еталон-Lite з ефектом «зима-літо» Матрац «ЕТАЛОН LITE» від MUSSON ™ гармонійно поєднує лояльну вартість з гарною якістю. В основі технології виробництва матраца – блок пружин «Боннель». Це традиційне, класичне рішення, яке продемонструвало надійність і витривалість в експлуатації..
2050 грн
24
Матрац Musson CLASSIC LINE ЕТАЛОН-PLUS
-20 %
Виробник: Musson
Ортопедичний матрац Еталон-Plus з ефектом «зима-літо» Матрац «ЕТАЛОН PLUS» від MUSSON ™ – комфортне рішення для облаштування спального місця, спираючись на рекомендації сучасних ортопедів. Рівень жорсткості виробу – вище середнього. Класичний пружинний блок Боннель в поєднанні з вдалим симетричним ..
2343 грн 2929 грн
Показано від 1 до 12 з 64 (всього сторінок: 6)