Меню
Ваша корзина

MMTech

24
Матрац MMTech MODEL B
24
Матрац MMTech MODEL B
-20 %
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model B, 9-зонний, з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Model B» — чудове поєднання комплектуючих, що створюють особливий рівень комфорту. Персоніфікація ексклюзивної якості підкреслена принтом торгової марки на трикотажному полотні чохла. Особлива відзнака моделі матра..
6972 грн 8715 грн
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model C з ефектом «зима-літо» Основа безпружинного матраца «Model C» — два листи піни «Foam» підвищеної щільності, розділені прошарком кокосової койри, для розподілу навантаження і забезпечення тримкості. Для верхніх шарів матраца використовується з одного боку латекс, з і..
9771 грн
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model D, 9-зонний, зі знімним чохлом Пружинний матрац «Model D» — не просто чудова модель, це відчуття казкового особистого простору. Відчуття абсолютної свіжості створює особливий рельєф стьобаного чохла, який поєднує надзвичайні якості трикотажу Purotex® і наповненого по..
5466 грн
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model E з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Model E» — особливе творіння зони комфорту для людей з підвищеною вагою, здатний витримувати розподілене навантаження на одне спальне місце до 160 кг. Родзинка матраца – у створенні взаємодії системи незалежних пружин HB (Har..
6870 грн
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model F, 9-зонний, з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Model F» добре виглядає на подіумних основах. Серце матраца – система незалежних пружин з дев’ятьма зонами пружності 9ZB (9 Zonal Base) із системою стабілізації DFS (Double Frame System). Вертикальна протидія пружи..
15570 грн
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model H, 9-зонний, з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Model H» — на основі системи незалежних пружин з дев’ятьма зонами пружності 9 ZB (Zonal Base). Розподіл навантаження реалізується впливом щільності матеріалу «Spunbond» і системою стабілізації DFS (Double Frame Sys..
6897 грн
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model K з ефектом «зима-літо» Основа безпружинного матраца «Model K» — листи піни «Foam» підвищеної щільності. Сучасний штрих – прошарок кокосової койри для розподілу навантаження. Верхній настил – латекс, який вважається одним з найбільш преміальних матеріалів. Така комбі..
9306 грн
24
Матрац MMTech MODEL L
24
Матрац MMTech MODEL L
-20 %
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model L, 9-зонний, з «ефектом пам’яті» Пружинний матрац «Model L» — це один з найкращих матраців MMTech. Виріб поєднує дев’ятизонний блок з незалежних пружин 9ZB, піну «Memory Foam», латекс, систему «Dynamic Pro» і DFS. Така комбінація дозволила створити унікальний рівень ..
7308 грн 9135 грн
24
Матрац MMTech MODEL M
24
Матрац MMTech MODEL M
-20 %
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model M з ефектом «зима-літо» Безпружинний матрац «Model M» із системою комфорту «Dynamic Pro». Верхній шар піни з пам’яттю «Memory Foam» слугує для адаптації до навантаження, яку створює людина, що спить. Середній шар – піна підвищеної жорсткості, забезпечує стабільність ..
7746 грн 9681 грн
24
Матрац MMTech MODEL N
24
Матрац MMTech MODEL N
-20 %
Виробник: MMTech
Ортопедичний матрац MMTech Model N з «ефектом пам’яті» Безпружинний матрац «Model N» — має підвищену комфортність і систему «Dynamic Pro». Рекомендований як односторонній матрац. Верхній шар з латексу забезпечує необхідну еластичність. Шар піни «Memory Foam» слугує для адаптації поверхні до тіла люд..
8088 грн 10110 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)