Меню
Ваша корзина

Столи

Показано від 1 до 12 з 304 (всього сторінок: 26)
Столи

Не одне   приміщення, ні   один будинок, не обходиться без столу.

·        Офісний стіл

·        Кухонний стіл

·        Ігровий столик в дитячу

·        Стіл, для годування малюка

·        Пеленальний столик

·        Письмовий стіл

·        Стіл у вітальню

·        Кавовий столик

·        Туалетний столик ...

Варіанти   столів, які ми використовуємо в повсякденному житті, величезна ...

Стіл, є невід’ємним атрибутом нашого життя, допомагаючи зробити наш побут зручним і комфортним. У наш час столи стали справжнім польотом   інженерної думки.

Столи з різними системами трансформації,   столи - трансформери. Вони більше нагадують твір мистецтв, ніж простий атрибут нашого будинку.

При виготовленні столів, виробник все більше використовує легкі     і високоміцні   матеріали - металу і дерева. Колірна гамма і текстура дерева, яке використовується при виготовленні столів різноманітна, завдяки чому, Ви зможете підібрати стіл   в одній гамі з наявної   вже   меблями.

·        Білий

·        Слонова кістка

·        Горіх

·        Темний горіх

·        Черешня

·        Коньяк

·        Венге ...

Стіл для вітальні

Теплі тони і дивовижний дизайн столів для вітальні порадує найвибагливіший смак. Часто при виготовленні столів, використовується натуральне дерево або натуральний шпон   бука або дубу, надаючи малюнку поверхні столу хитромудрі візерунки. Меблеві дизайнери   в своїх проектах   сучасних столів, часто задіють вже перевірені моделі або підносять нам нові системи і форми.

Офісний стіл, письмовий стіл

При виготовленні письменних столів, основною вимогою   є наявність   безлічі скриньок, зручних для трансформації підставок, комфортних виїмок для розташування сидить за столом.

Стіл для годування і пеленальний столик

Основними вимогами до столів, які використовуються в дитячих або в кімнаті новонароджених, це екологічність матеріалів, з яких вони виготовлені, легкий догляд, яскравий, що радує   очей малюка - дизайн.

Кухонний стіл

Як правило кухонний стіл обладнаний висувною дошкою, великою кількістю ящиків, мийкою, робочої плитою. При цьому кухонний стіл обовязково покритий вологостійким покриттям, плитою, з різними малюнками і кольоровою гамою, що дозволяє зробити кухонний стіл прекрасним дизайнерським   доповненням.

Разом зі столами Ви можете знайти на нашому сайті величезна кількість пропозицій  меблів для дому, при цьому ми допоможемо Вам підібрати   меблі згідно   Вашим запитам і потребам.

А також, при   пошуку, де б купити  матрац в Києві , який би відповідав усім вимогам ортопедичної і анатомічної, наш магазин пропонує великий вибір якісних і приємних по ціною матраців, різних   виробників і різного наповнення.

Для того, щоб зробити правильний вибір будь-якої із запропонованих позицій, досить   подзвонити в наш магазин   і отримати кваліфіковану консультацію, яку може запропонувати наш магазин.

І ми впевнені, щоб Ви не обрали, будь-який стіл, будь-який атрибут меблів для дому або  ортопедичний матрац , вони   служитимуть Вам довго і будуть створювати у Вашому будинку затишок і комфорт.