Меню
Ваша корзина

Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок

Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
Шафа-купе STARKE дзеркало/пісок
7500 грн
  • Виробник: VANstyle
  • Артикул: 4476
Доступні варіанти
Ми Вам передзвонимо для уточнення деталей

Алюмінієві системи для розсувних дверей Starkе (Штарке) міцно закріпилися на ринку меблів завдяки високій якості, надійності і оригінальному дизайну.

Широкий асортимент кольорової гами профілів дає можливість створити унікальний стиль в інтерєрі. Виробник подбав про дизайнерському колірному рішенні і впровадив у виробництво не тільки стандартні кольори, - профіль, анодований під срібло, золото, світлу бронзу (шампань), але також розширив колірну лінійку.

Ідеальним рішенням для інтерєру стануть розсувні системи, декоровані під структуру дерева (більш ніж 36 видів) або пофарбовані за шкалою RAL (понад 100 кольорів і відтінків).

Egger і якість - поняття нерозривні. ДСП Egger професіонали легко можуть відрізнити від інших оздоблювальних матеріалів. Крім того, ДСП відповідають санітарним і екологічним нормам - це залізне правило, оскільки в Європі трепетно ставляться до всього, що має відношення як до здоровя, так і до навколишнього середовища. Egger ДСП на 90%складаються з деревини хвойних порід, на виробництві не використовується хлор. При цьому плити міцні, стійкі до механічних впливів і хімічних речовин. Виготовляючи меблі з таких плит, меблеві майстри можуть сміливо заявляти про довговічність своїх виробів.

На сьогоднішній день ТОВ «СВІСС КРОНО» є провідним виробником деревостружкових плит та інших продуктів на основі ДСП (ДСП ламіновані і стільниці) в Україні, а також єдиний на території країни виробником плит OSB.

«Піскоструй» це обробка поверхні скла сильним струменем повітря, газу або рідини зі зваженими в них пісок, виготовленими з абразивного матеріала.Матіровка виконується за допомогою струменя повітря з піском під дуже великим тиском.

піскоструминну способом обробки скла можна отримати будь-які зображення, малюнки, написи, силуети відповідно до трафаретами: матові на прозорому тлі, прозорі на матовому. Оригінально виглядають малюнки на дзеркалах, як з боку амальгами (дзеркальне покриття), так і з боку скла. У першому варіанті в місцях обробки песькоструйкой видаляється амальгама, і скло стає матовим. При другому варіанті малюнок наноситься з боку скла і відбивається в дзеркалі, таким чином, посилюється художній ефект.

Дзеркало - невідємна частина будь-якого інтерєру . Може використовуватися як самостійний елемент, так і в якості основи для виготовлення меблів. Різні колірні рішення дають більше можливостей для втілення дизайнерських ідей.

  • класичне дзеркало з срібним напиленням;
  • тоноване дзеркало бронза і графіт;
  • сатинова дзеркало біле, бронза і графіт.

Фурнітура торгової марки «Muller» є предметом постійного контролю якості. Перш, ніж продукт надходить у продаж, він проходить серйозну перевірку. Якість товару підтверджено сертифікатом незалежного тестового агентства і рекомендовано до застосування до всіх видів меблів. Завдяки цьому, матеріали, з часом, не піддаються деформації і гарантують довговічність використання. Крім того, меблі, оснащена фурнітурою «Muller», значно полегшує побут споживача: дає можливість забути про повсякденні проблеми і залишити більше часу на відпочинок. Асортимент продукції часто розширюється, пропонуючи новинки, які відповідають запитам сьогоднішнього ринку.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

На всі товари, які представлені в гіпермаркеті «Твій Матрас» ​​надається гарантія 18 місяців для меблів, яка експлуатується в житлових приміщеннях, і 12 місяців для меблів, яка експлуатується в офісних приміщеннях, якщо інше не обумовлено гарантійними документами, не залежно від умов постачальників.

          Для того, щоб здійснити гарантійне обслуговування товару, Вам необхідно пред'явити товарний чек про оплату товару, фото заводскої етикетки товару або паспорта виробу.

Гіпермаркет «Твій Матрас» ​​співпрацює з безліччю виробників, які самостійно несуть повну відповідальність за гарантійне обслуговування своєї продукції.

         Гарантом виконання зобов'язань виступає гіпермаркет «Твій Матрас».

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за таких умов:

- заводська упаковка не пошкоджена, збережені фабричні ярлики, наклейки;

- збережений товарний вигляд і споживчі властивості;

- товар не використовувався, чи не піддавався збірці (монтажу);

- наявність розрахункового документа.

Процедура обміну або повернення здійснюється нашою службою логістики (по місту Київ) або за допомогою будь-якого перевізника, якого Ви оберете самостійно.

         Повернення проводиться за рахунок покупця. У разі обміну за гарантійними зобов'язаннями - за рахунок гіпермаркету «Твій Матрас».

         Щоб скористатися правом на повернення товару, Вам необхідно надати докази того, що виріб не було в експлуатації, збережено його товарний вид, відсутні зовнішні ушкодження (подряпини, потертості, плями), не порушена цілісність упаковки у випадку з матрацами.

Поверненню не підлягають наступні товари:

- матраци

- постільна білизна

- подушки

- ковдри

- товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення: меблі з вибором тканини, корпусні меблі нестандартних розмірів і.т.д.