Меню
Ваша корзина

MatroLuxe Naturelle

Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Desert - єдиний в своєму роді. Він володіє рекордною для даної лінійки заввишки - понад 290 мм. Матрац такої висоти забезпечує не тільки максимальний комфорт, але і стане розкішної родзинкою в будь-якому інтерєрі. Матрац розроблений на основі натурального латексу , я..
10871 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Forest буде кращим рішенням для людей, які піклуються про своє здоровя і здоровя своїх близьких. Шар натуральної кокосової койри в поєднанні з пружинним блоком Smart Spring Multizone надають максимальний оздоровлюючий ефект на хребет і мязи спини під час сну і відп..
5999 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Mount завдяки інноваційному пружинному блоку Smart Spring Multizone є безумовним лідером за якісними характеристиками в даному ціновому сегменті. Незважаючи на доступну ціну, даний матрац володіє всіма якостями, необхідними для підтримки оздоровлюючого ефекту і забезп..
4967 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Ocean стане приємним відкриттям для цінителів вдалих покупок! Матрац Ocean володіє комплексом інноваційних матеріалів, таких як: Oxigen Foam - забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря всередині матраца. Thermofiber - матеріал натурального походження, що вол..
4515 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Sky є баланс усіх характеристик, важливих для ідеального матраца: оздоровлююча жорсткість, ідеальна висота, натуральні матеріали. Шар мякого, біологічно чистого і активного латексу врівноважується товстим шаром натуральної кокосової койри , що надає матрацу оздоровлюючу ..
8633 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Wind подарує Вам незабутні відчуття під час сну і відпочинку. Адже його 'родзинка' - це новітній матеріал Thermofiber . Даний матеріал, єдиний в своєму роді, з високими теплозберігаючих властивостями, при цьому натурального походження. Матрац Wind зможе задовольнити ..
4638 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Справжні цінителі комфорту відразу відзначать ортопедичний матрац River . Адже в даному матраці практичність і комфорт знаходяться в ідеальному поєднанні! Oxigen Foam забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря всередині матраца і стабілізацію рівня вологості його мікросередовища, що дозволяє..
6456 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle
Ортопедичний матрац Wild вирізняється з-поміж інших матраців тим, що він піклується не тільки про ваше здоровя, а й собі самому! Матеріал Oxigen Foam забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря всередині матраца і стабілізацію рівня вологості його мікросередовища, що дозволяє не тільки..
4046 грн
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)