Меню
Ваша корзина

MatroLuxe

Виробник: MatroLuxe
Дитячий ортопедичний матрац Bemby Light Дитячий матрац BEMBY light від фірми Матролюкс виконаний у вигляді моноблоку з високоякісного пінополіуретану. Цей матеріал відомий своєю надійністю і міцністю, отже, матрац буде служити довго, не втрачаючи своєї якості. У пінополіуретані не заводяться шкідлив..
958 грн
Виробник: MatroLuxe
Дитячий ортопедичний матрац Лілу покет зі знімним чохлом Матрац для дітей ЛІЛУ (покет) має все необхідне для спокійного, глибокого сну Вашого чада. Основою всієї конструкції служить пружинний блок Покет Спрінг. Кожна його пружина поміщена в окрему кишеню і при експлуатації задіюються тільки ті з них..
1618 грн
Виробник: MatroLuxe
Дитячий ортопедичний матрац Панда зі знімним чохлом Матрац для дітей PАNDA виготовляється компанією Матролюкс виключно з екологічно безпечних і гіпоалергенних матеріалів. У цій моделі два шари пінополіуретану розділені шаром кокосового волокна. Завдяки такій комбінації наповнювачів матрац м’який і п..
2543 грн
Виробник: MatroLuxe
Може бути виконано в тканинах білого і коричневого кольору: ZEUS / Зеус - штучна шкіра FLY / ФЛАЙ - штучна шкіра MADRAS / Мадрас - штучна шкіра ALOBA / АЛОБА - синтетичний велюр ФИНТ - однотонний флок з бавовною..
2396 грн
Виробник: MatroLuxe
Чохол - штучна шкіра на вибір: ZEUS / Зеус - штучна шкіра FLY / ФЛАЙ - штучна шкіра MADRAS / Мадрас - штучна шкіра..
1852 грн
Показано від 1 до 12 з 141 (всього сторінок: 12)