Меню
Ваша корзина

MatroLuxe

Виробник: MatroLuxe
Дитячий ортопедичний матрац Bemby Light Дитячий матрац BEMBY light від фірми Матролюкс виконаний у вигляді моноблоку з високоякісного пінополіуретану. Цей матеріал відомий своєю надійністю і міцністю, отже, матрац буде служити довго, не втрачаючи своєї якості. У пінополіуретані не заводяться шкідлив..
1013 грн
Виробник: MatroLuxe
Дитячий ортопедичний матрац Лілу покет зі знімним чохлом Матрац для дітей ЛІЛУ (покет) має все необхідне для спокійного, глибокого сну Вашого чада. Основою всієї конструкції служить пружинний блок Покет Спрінг. Кожна його пружина поміщена в окрему кишеню і при експлуатації задіюються тільки ті з них..
1620 грн
Виробник: MatroLuxe
Дитячий ортопедичний матрац Панда зі знімним чохлом Матрац для дітей PАNDA виготовляється компанією Матролюкс виключно з екологічно безпечних і гіпоалергенних матеріалів. У цій моделі два шари пінополіуретану розділені шаром кокосового волокна. Завдяки такій комбінації наповнювачів матрац м’який і п..
2565 грн
Виробник: MatroLuxe
Подушка Latex класичної форми зі знімним чохлом Подушка Latex — чудова подушка середньої жорсткості, яка виготовлена ​​з натурального матеріалу. Ортопедична подушка зарекомендувала себе з найкращого боку, і прекрасно підходить для Вашого відпочинку. Вона відмінно бере на себе навантаження і дозволяє..
702 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Soft Подушка Soft від MatroLuxe ® класичної форми сприяє здоровому сну, а також бадьорості зранку і увесь день. Завдяки чохлу з ніжного сатину ви відчуєте приємні емоції вже з першого дотику. А якісний сон надає наповнювач зі штучного пуху, який більш довговічний і гігієнічний, ніж ..
302 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Soft Plus Подушка Soft Plus від MatroLuxe ® класичної форми сприяє здоровому сну, а також бадьорості зранку і увесь день. Завдяки чохлу з ніжного сатину ви відчуєте приємні емоції вже з першого дотику. А якісний сон надає наповнювач зі штучного пуху, який більш довговічний і гігієні..
365 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Soft Plus з кантом Подушка Soft Plus з кантом від MatroLuxe ® класичної форми сприяє здоровому сну, а також бадьорості зранку і увесь день. Завдяки чохлу з ніжного сатину ви відчуєте приємні емоції вже з першого дотику. А якісний сон надає наповнювач зі штучного пуху, який більш дов..
529 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Soft з кантом Подушка Soft з кантом від MatroLuxe ® класичної форми сприяє здоровому сну, а також бадьорості зранку і увесь день. Завдяки чохлу з ніжного сатину ви відчуєте приємні емоції вже з першого дотику. А якісний сон надає наповнювач зі штучного пуху, який більш довговічний і..
412 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Холлофайбер Подушка Холлофайбер надасть Вам незрівнянне задоволення від сну! Завдяки своїй помірній жорсткості і ортопедичному ефекту вона, безумовно, задовольнить смаки кожного покупця. Чудово зарекомендував себе екологічно чистий наповнювач з холлофайбера, який не має сприятливого..
132 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Холлофайбер з чохлом із бавовняної тканини Подушка Холлофайбер надасть Вам незрівнянне задоволення від сну! Завдяки своїй помірній жорсткості і ортопедичному ефекту вона, безумовно, задовольнить смаки кожного покупця. Чудово зарекомендував себе екологічно чистий наповнювач з холлофа..
151 грн
Виробник: MatroLuxe
Класична подушка Холлофайбер з чохлом зі стьобаної бавовни Подушка Холлофайбер надасть Вам незрівнянне задоволення від сну! Завдяки своїй помірній жорсткості і ортопедичному ефекту вона, безумовно, задовольнить смаки кожного покупця. Чудово зарекомендував себе екологічно чистий наповнювач з холлофай..
335 грн
Показано від 1 до 12 з 161 (всього сторінок: 14)