Меню
Ваша корзина

Матраци з незалежними пружинами

Матрац Matroluxe Naturelle Ultra PARADISE Матрац Matroluxe Naturelle Ultra PARADISE
Hot
Виробник: MatroLuxe Naturelle Ultra
Naturelle Ultra - У матрацах серії Naturelle Ultra більше незалежних пружин наквадратний метр, що і підвищує ортопедичний ефект матраца, покращує сон і підвищуєкомфорт. В матрацах використовується новий покращений в 2 рази Єврокаркастовщиною 10 сантиметрів. Жорсткість матеріалу збільшилася на 20%, щ..
4063 грн
Виробник: MatroLuxe Naturelle Ultra
Naturelle Ultra - У матрацах серії Naturelle Ultra більше незалежних пружин наквадратний метр, що і підвищує ортопедичний ефект матраца, покращує сон і підвищуєкомфорт. В матрацах використовується новий покращений в 2 рази Єврокаркастовщиною 10 сантиметрів. Жорсткість матеріалу збільшилася на 20%, щ..
3064 грн
Виробник: American Dream
Базова модель з колекції American Dream - ортопедичний матрац Franklin , призначений для любителів гарного якісного відпочинку. Основна функція матраца - дарувати комфорт і розслабленість під час сну - втілюється за допомогою системи комфортності Top Comfort . високоекологічного мате..
8885 грн
Матрац American Dream HAMILTON Матрац American Dream HAMILTON
-39 %
Виробник: American Dream
Для цінителів безтурботних відчуттів свободи, для любителів піклуватися не тільки про відмінний сні, але і про власне здоровя - спеціально для вас створений ортопедичний матрац Hamilton . Родзинкою даної моделі є ексклюзивна система Top Comfort Plus - поєднання ідеальної ортопедичної пі..
6815 грн 11196 грн
Виробник: American Dream
Все найкраще, що можна було створити для справжнього розкішного сну, втілює в собі дана модель . Найвищий, самий комфортабельний, найбільш інноваційний - все це матрац Lincoln - втілення спального місця вашої мрії. За рахунок використання унікальної системи комфортності Lux Comfort відбуває..
9774 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Agatha Характеристики: Висота — 32 см. Навантаження — необмежена Чохол — тканина віскоза (антибактеріальна, гіпоалергенна) Опис: Матрац можна віднести до ряду жорстких, але завдяки верхньому Топер він набуває цікаве поєднання жорсткості і в той же час приємною комфо..
10846 грн
Матрац BRN CASHMERE Матрац BRN CASHMERE
Hot -7 %
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Cashmere Характеристики: Висота — 26 см. Навантаження — необмежена Чохол — кашемір (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) Опис: Матрац жорсткий, але добре повторює контур тіла (завдяки латексу). Незалежний пружинний блок Pocket Spring в поєднанні з натуральн..
9238 грн 9933 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Majestic Характеристики: Висота — 26 см. Навантаження — необмежена Чохол — Tencel (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) Опис: Матрац середньої жорсткості з BluGej Memory Foam (піна-гель Visco з осередками пам'яті). Незалежний пружинний блок Pocket Spring (7..
8216 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Pillow Top Essence Характеристики:Висота — 30 см.Навантаження — необмеженаЧохол — дамаська тканину (антибактеріальна, гіпоалергенна) Опис: Чи не жорсткий, але при цьому досить щільний матрац. Ідеальний варіант для людей з бажанням спати як в 5* готелі. Релакс верхній то..
12805 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Royal Vogue Характеристики:Висота — 35 см.Навантаження — необмеженаЧохол — велюр (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) Опис: М'який, але при цьому досить щільний і збалансований матрац. 2 ряди незалежних пружинних блоків Pocket Spring і mini Pocket Spring с..
20709 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Victoria Flex Характеристики: Висота — 29 см. Навантаження — необмежена Чохол — віскоза (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) Опис: Матрац нижче середньої жорсткості з Memory Foam (піна з осередками пам'яті). Незалежний пружинний блок Pocket Spring в поєдна..
11730 грн
Матрац BRN WESTERN Матрац BRN WESTERN
-15 %
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Western Характеристики: Висота — 22 см. Навантаження — до 140 кг. Чохол — Tencel (антибактеріальна, гіпоалергенна, повітропроникна) Опис: Матрац середньої жорсткості (з досить м'яким верхнім шаром). Незалежний пружинний блок Pocket Spring в поєднанні з еластичною піною ..
5913 грн 6957 грн
Показано від 1 до 12 з 291 (всього сторінок: 25)
Матраци з незалежними пружинами
        Матрац з незалежними пружинами володіє тим же ефектом, що і ортопедичні моделі. Використання системи Pocket Spring в останні роки стає все більш поширеним.

    Матраци з незалежними пружинами: основна інформація
    Система Pocket Spring являє собою об'єднання маленьких пружинок, які існують незалежно один від одного, але в цілісної конструкції вважаються одним блоком. Розмір еластичною пружини становить всього один міліметр, має вона форму барильця. Кожна з них поміщається в окремий тканинний мішечок. Кількість пружин в одному блоці обмежується 250-2000, цей показник залежить від наступних факторів:

 • рівень жорсткості самого матраца;
 • конструкція;
 • мети використання.
    Матраци з незалежним пружинним блоком володіють надійністю і довговічністю. Ці параметри досягаються завдяки спеціальному міцному волокну, який застосовується під час виготовлення окремих чохлів на пружини. При створенні конструкції враховується, що тиск і вплив на навантаження здійснюються локально: кожна пружинка окремо реагує на подібні зовнішні фактори і не впливає на сусідні.

    Так, ортопедичні матраци цього типу повністю повторюють контури людини, що лежить на ньому. В такому випадку вага правильно розподіляється по всій поверхні. Деякі виробники покращують принцип роботи Pocket Spring: кожна пружина обвивається спеціальної сталевою рамкою, щоб запобігти випад фігурки навіть при дуже високому тиску на неї.

    Як вибрати ортопедичний матрац з незалежними пружинами?
    Перш ніж почати вибирати матраци з незалежними пружинами, слід зрозуміти, для чого ви його купуєте. Якщо головна ваша мета - придбання комфорту, то пружинний блок Pocket Spring підійде вам. У каталозі нашого магазину запропоновано великий вибір моделей, які виготовляються відповідно до європейських стандартів якості і безпеки. Класичний розмір матраца - 160 × 200 см.

    Блок Pocket Spring став хорошою альтернативою вже застарілим блоку боннель. Попередній тип матраців мав залежну конструкцію, що було не зовсім зручно для тіла людини. Основні фактори, які впливають на вибір:

 • рівень жорсткості;
 • вид наповнювача;
 • рівень ортопедичного ефекту.
    Перейдемо до розбору цих параметрів для того, щоб ви змогли правильно визначити відповідну модель.

    Різновиди матраців з блоком незалежних пружин
    Ортопедичний матрац з незалежними пружинами найчастіше ділиться на категорії за рівнем жорсткості. Основні види:

 • м'який - хороший варіант для літніх;
 • середньої жорсткості - відмінно підходить для людей до 50 років;
 • жорсткий - кращий для дітей і підлітків, оскільки формує правильне положення хребців;
 • підвищеної жорсткості - необхідний людям з проблемами у верхніх відділах хребта.
    Вибір рівня жорсткості залежить від індивідуальних характеристик людини. До них відносяться вага, зріст, спосіб життя, наявність або відсутність проблем зі спиною. Ще одну поділку на категорії матраців - за принципом зонування: поздовжнє і поперечне.

    Види за рівнем ортопедичного ефекту
    Важливо враховувати жорсткість матраців і специфічне зонування, яке підсилює ортопедичний ефект. Основні види:

 • від 3 до 5 зон - економ-клас, який дозволяє відчувати себе комфортно, але не має можливості окремо впливати на всі частини тіла;
 • кількість зон від 5 до 7 - відноситься до стандартного класу, жорсткість матраців залежить від тиску на пружини, анатомічні характеристики значно покращені;
 • кількість зон жорсткості від 10 - преміум-клас, відрізняється принципом стиснення різних моделей в залежності від висоти, що теж забезпечує різний рівень жорсткості.
    Такий механізм дозволяє кожній частині тіла відпочивати, а не перебувати в напрузі під час сну. Це сприятливо впливає на голову і плечову зону, поперековий відділ, стегна і таз, коліна, гомілки.     Важливо відзначити і позитивний ефект від цього:

 • зменшується ймовірність спотворення хребців;
 • йде напруга з м'язових тканин;
 • пружна підтримка для плечової зони;
 • немає болю в попереку;
 • поліпшується кровообіг.
    Таким чином, ви можете підібрати підходящий вам варіант. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені моделі з діапазоном від 3 до 15 зон жорсткості.

    Наповнювачі матраців з незалежними пружинами
    Найчастіше на наповнювачі звертають увагу в безпружинних моделях, де вони є єдиним фактором м'якості. У матрацах найчастіше використовують:

 • латекс;
 • спеціальну піну Memory (з ефектом пам'яті);
 • коксову койру;
 • ортопедичну піну.
    Кожен з видів наповнення по своєму гарний і має позитивні характеристики. Вибір тут залежить в першу чергу від рівня жорсткості, який вам необхідний. Рекомендуємо вам проконсультуватися з продавцем, перш ніж замовляти.

    Ціни і покупка в магазині «Твій Матрас»
    Ціна за хороший матрац в нашому магазині знаходиться в діапазоні від 1500 до 50000 грн. В першу чергу вона залежить від марки виробника і основних властивостей самого товару. Популярні бренди: Bonato, Come-For, Evolution, Velam, Sleep & Fly, Delight.

    Купити товар у магазині «Твій Матрас» дуже просто. Доставка здійснюється по всій Україні. Ми пропонуємо кілька способів оплати. Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете задати їх консультантам магазину.