Меню
Ваша корзина

Матрац Magniflex COMFORT DUAL 10

Матрац Magniflex COMFORT DUAL 10
Безкоштовна доставка
Матрац Magniflex COMFORT DUAL 10
26064 грн
  • Виробник: Magniflex
  • Артикул: 0107001200
Доступні варіанти
Ми Вам передзвонимо для уточнення деталей

Ортопедичний матрац Comfort Dual 10

Технічні та експлуатаційні характеристики матраца Comfort DUAL 10®
Висота матраца - 25 см.
Тип наповнювача - безпружинний.
Вагова навантаження на спальне місце - до 180кг.
Тип упаковки - вакуумна рулонна
Ортопедичний ефект - max ***** / **** / *** (max 5 *).
Анатомічний ефект - max ***** / **** / *** (max 5 *).
Рівень комфорту - жорсткий / помірний / ідеальний.
Терморегуляція чохла - Climat + ( «вогонь-лід»)
Анатомічні зони - 3 зони.
Ортопедичні зони - 3 зони.
Склад внутрішнього блоку: Memoform 2cm (в чохлі) + Memoform 5cm + Elioform 17cm.
Склад чохла - тканина Outlast + Viscose.

* Матрац двосторонній c 3-ма рівнями комфорту, одна сторона забезпечує ідеальний комфорту, друга сторона забезпечує жорсткий комфорт, різні комбінації знімного чохла з однієї зі сторін матраца дозволить забезпечити помірний комфорт.

Рекомендації до використання:

Матрац Comfort Dual 10 створений для комфортного сну і забезпечує максимальний ортопедичний і анатомічні ефекти.

Завдяки наявності в одному матраці 3-х рівнів комфорту, матрац Comfort Dual 10 підходить для всіх покупців незалежно від їх переваг комфорту (м’який, жорсткий, помірний).

Матрац дозволяє тілу людини набувати ідеального положення для сну і відпочинку, хребет знаходиться у правильному положенні. Завдяки високому анатомічному ефекту (матрац володіє опцією статичного протипролежневого засобу), матрац підлаштовується до тіла людини і забезпечує оптимальне положення для сну.

Запобігає «затіканню» і онімінню частин тіла, забезпечує комфортну анатомічну підтримку і ортопедичну опору.

Ортопедичний ефект - правильне положення хребта (особливо актуально в попереково-крижовому відділі, так як 65% концентрації остеохондрозу припадає на поперековий відділ хребта) під час сну і відпочинку дозволить забути про больові відчуття, що викликані остеохондрозом і радикулітом.

Анатомічний ефект - зняття зворотного тиску з вашого тіла забезпечує вільну циркуляцію крові і лімфи, що не порушує іннервацію і сприяє максимальному розслабленню м’язового корсету під час сну.

Матеріали, що використовуються в матраці
Comfort Dual 10

Піна з анатомічним ефектом Memoform® - УНІКАЛЬНИЙ матеріал розроблений фабрикою Magniflex. Відмінні особливості цього матеріалу по відношенню до аналогічних матеріалів інших виробників є:

Висока стійкість до деформації і продавлювання.
Мінімізується зворотній тиск на тіло людини.
Висока повітропровідність - матеріал не парить.
Миттєво відновлюється після тривалого навантаження (чим довше піна з ефектом пам’яті тримає відбиток вашої долоні, тим гірше якість і експлуатаційні характеристики матеріалу).
Максимально рівномірно розподіляє вагове навантаження по всій площі поверхні.
Не значно схильний до впливу температури - не «кам’яніє» при низьких температурах і не «плавиться» при високих.

Memoform® - ідеально пристосовується до положення нашого тіла, забезпечує максимальний комфорт і повне розлаблення м’язів під час сну, сприяє відновленню сил після втоми, накопиченої за день.

Плечі і спина:

Значне зниження больових відчуттів при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділах хребта. Хребет, суглоби і м’язовий корсет знаходяться в розслабленому стані, відпочиваючи від напруги і втоми, накопиченої протягом дня. Максимальний ортопедичний і анатомічний ефект особливо в попереково-крижовому відділі хребта.

Таз і стегна:

Абсолютна свобода у виборі положення тіла під час сну. Максимальне зниження тиску на великі групи м’язів і м’які тканини. Зниження больових відчуттів при захворюваннях м’язів тазового пояса і нижніх кінцівок.

Ноги і коліна:

Максимальне зниження тиску на лімфатичні судини і вени на ногах, зниження набряклості і больових відчуттів при захворюваннях і ушкодженнях тазостегнових і колінних суглобів.

Кровоносні і лімфатичні судини, нервові закінчення:

Зниження тиску на кровоносні судини, відсутнє порушення кровопостачання і іннервації суглобів, м’язів, м’яких тканин. Сон комфортний, людина значно зменшує (на 70-90%) кількість змін положення тіла під час сну. Відсутній ефект «залежування» верхніх і нижніх кінцівок. Зниження дискомфорту і больових відчуттів при порушенні периферичного кровообігу.

Піна з ортопедичним ефектом ELIOFORM® - матеріал, виготовлений з додаванням натурального латексу з поєднанням двох типів простих поліефірів, які забезпечують комфортну ортопедичну жорсткість матраца, а також збільшує опір навантаженням без деформації. Матеріал має пористу структуру, що складається зі з’єднаних між собою мікропор, які забезпечують ідеальну повітропроникність, рівномірний розподіл вагового навантаження і негативне значення накопичення тепла і вологи. Матеріал сертифікований згідно з європейськими нормами санітарних і гігієнічних показників. Еластичність матеріалу ELIOFORM® забезпечує безперешкодну циркуляцію лімфи, гарантує регенерує відпочинок тканин і внутрішніх органів людини, забезпечує правильну підтримку хребту.

Піна з ортопедичним і анатомічним ефектом ELIOSOFT® - матеріал з високим рівнем еластичності, який навіть при тривалому застосуванні ваги ідеально відновлює первинну форму. Ідеальний розподіл вагового навантаження тиску, комфортна підтримка тіла людини і висока стійкість до деформації - ці характеристики піни ELIOSOFT в 5-10 разів перевищують властивості латексних блоків. Високі властивості повітропроникності піни ELIOSOFT, забезпечують ефективний контроль рівня вологості і максимальне вентилювання внутрішнього блоку матраца. Еластичність матеріалу сприяє правильному положенню хребта під час сну, без зайвого тиску.

Переваги піни ELIOFORM® і ELIOSOFT®

• Гіпоалергенний
• Не містить токсичних речовин
• Стійкий до деформації і продавлювання
• Повітропроникний
• Електробіологічний
• Не деформується
• Безпечний для навколишнього середовища і людини (гарантія oeko tex)
• Анатомічний ефект
• Ортопедичний ефект

Максимальний ефект терморегуляції і створення оптимального мікроклімату на поверхні матраца забезпечує чохол з тканини OUTLAST

Випробувана в Космосі і на Землі

Тканина Outlast, розроблена з технічного запитом NASA, як один з матеріалів для використання в космічних костюмах астронавтів.

Outlast - активна технологія управління теплом і вологою, заснована на зміні фази матеріалів, які здатні поглинати, зберігати і виділяти тепло для створення оптимального регульованого мікроклімату шкіри людини.
Волокна тканини включають в себе мільйони кульок з воску, який тане при температурі 36 градусів. При нагріванні тіла мікрокапсули у волокні тануть, поглинаючи енергію (тепло) і охолоджують тіло, а при замерзанні мікрокапсули віддають накопичене в волокні тепло тілу, зігріваючи його. Таке волокно здатне поглинати і зберігати велику кількість тепла, дозволяючи чохлу матраца зберігати максимальний температурний комфорт.
М’яка і ніжна на дотик тканина, схожа на шовк, забезпечує приємні відчуття при контакті зі шкірою, забезпечує максимальний термічний комфорт протягом сну.
Outlast є єдиним термічно адаптивним матеріалом (заснованим на зміні фази матеріалу), який має сертифікат Spase Technology. Даним сертифікатом підтверджується безпека і висока ефективність технології Outlast. Понад 300 компаній в різних країнах використовують матеріал Outlast.

Поєднання ефективності терморегулюючого чохла і анатомічного комфорту з ортопедичною підтримкою, яку забезпечує внутрішній блок матраца, роблять модель Comfort Dual 10 ідеальною системою комфортного і здорового сну.

Характеристики
Тип безпружинні
Застосування для ліжка
Жорсткість середній, жорсткий
Навантаження на 1 сп.м, кг 180
Наповнювач піна 'memory foam', ортопедична піна
Конструкція
Зони жорсткості 7 зон
Склад чохла трикотаж, віскоза
Опція Зима|Літо ні
Кількість сторін двосторонній
Скручений в рулон так
Особливості ортопедичний ефект, анатомічний ефект, для людей з великою вагою, стійка до пилового кліща тканина, екологічно чистий, антибактеріальний, гіпоалергенний, циркуляція повітря, терморегуляція, ручки для перевертання
РОЗМІРИ
Висота, см 25
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
Гарантія 24 місяці
Країна виробництва Італія

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Погано Добре

На всі товари, які представлені в гіпермаркеті «Твій Матрас» ​​надається гарантія 18 місяців для меблів, яка експлуатується в житлових приміщеннях, і 12 місяців для меблів, яка експлуатується в офісних приміщеннях, якщо інше не обумовлено гарантійними документами, не залежно від умов постачальників.

          Для того, щоб здійснити гарантійне обслуговування товару, Вам необхідно пред'явити товарний чек про оплату товару, фото заводскої етикетки товару або паспорта виробу.

Гіпермаркет «Твій Матрас» ​​співпрацює з безліччю виробників, які самостійно несуть повну відповідальність за гарантійне обслуговування своєї продукції.

         Гарантом виконання зобов'язань виступає гіпермаркет «Твій Матрас».

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», товар належної якості (без дефектів) можна обміняти або повернути протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, за таких умов:

- заводська упаковка не пошкоджена, збережені фабричні ярлики, наклейки;

- збережений товарний вигляд і споживчі властивості;

- товар не використовувався, чи не піддавався збірці (монтажу);

- наявність розрахункового документа.

Процедура обміну або повернення здійснюється нашою службою логістики (по місту Київ) або за допомогою будь-якого перевізника, якого Ви оберете самостійно.

         Повернення проводиться за рахунок покупця. У разі обміну за гарантійними зобов'язаннями - за рахунок гіпермаркету «Твій Матрас».

         Щоб скористатися правом на повернення товару, Вам необхідно надати докази того, що виріб не було в експлуатації, збережено його товарний вид, відсутні зовнішні ушкодження (подряпини, потертості, плями), не порушена цілісність упаковки у випадку з матрацами.

Поверненню не підлягають наступні товари:

- матраци

- постільна білизна

- подушки

- ковдри

- товари, які виготовлялися під індивідуальне замовлення: меблі з вибором тканини, корпусні меблі нестандартних розмірів і.т.д.