Меню
Ваша корзина

MaNi

Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Florence з ефектом «зима-літо» Модель «Флоренція» — чудова пропозиція для любителів безпружинних матраців. В основі лежить еластична і пружна піна «Foam». Підібрана щільність спіненої маси дозволяє створити матрац оптимального рівня комфорту з еластичними властивостями і довговіч..
4125 грн
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Milan з ефектом «зима-літо» Найважливішим критерієм рівня комфортності й індивідуальності матраца є якість його основи. Система незалежних пружин 5ZB (5 Zonal Base) з п’ятьма зонами пружності — визначальна особливість матраца «Мілан». Функцію розподілу навантаження виконує настил..
4311 грн
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Naples з ефектом «зима-літо» Найважливішим критерієм рівня комфортності й індивідуальності матраца є якість його основи. Система незалежних пружин 7ZB (7 Zonal Base) із сімома зонами пружності — визначальна особливість матраца «Неаполь». Оптимальний рівень комфорту створюють плас..
4194 грн
24
Матрац MaNi PALERMO
24
Матрац MaNi PALERMO
-20 %
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Palermo з ефектом «зима-літо» Основа матраца «Палермо» — система незалежних пружин HB (Hard Base), кожна з яких виготовлена ​​з дроту, який створює особливі властивості блоку підвищеної пружності і його здатність витримувати значне навантаження. Функцію додаткового опору навантаж..
3780 грн 4722 грн
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Siena з ефектом «зима-літо» Безпружинний матрац «Сієна» — виріб попри простоту має стабільний попит. Така популярність завдяки рівню комфорту, який створює ортопедична піна «Foam» класичної щільності. Завдяки використанню в чохлі матраца нетканого матеріалу «Sprut» з домішками во..
3009 грн
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Sorrento з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Сорренто» — нова пропозиція для любителів класики. Модель порадує ціною, якістю і рівнем комфорту. Посилений пружинний блок «Боннель» надає надійну підтримку тілу під час сну. За комфортні характеристики відповідає настил піни «Foa..
3408 грн
24
Матрац MaNi TURIN
24
Матрац MaNi TURIN
-20 %
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Turin з ефектом «зима-літо» Характерна особливість матраца «Турин» — основа з сучасного блоку незалежних пружин HB (Hard Base). Незмінна якість і довговічність пружинної основи гарантована багаторічною репутацією швейцарського обладнання і оптимальними характеристиками пружинного..
4272 грн 5340 грн
24
Матрац MaNi VENICE
24
Матрац MaNi VENICE
-20 %
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Venice з ефектом «зима-літо» Безпружинний матрац «Венеція» — це легкість, довговічність і стійкість до підвищених навантажень. Основа матраца — комплект декількох шарів піни «Foam» з різними пружними властивостями. Для верхніх настилів кожного боку структурованої основи використа..
4386 грн 5484 грн
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Venice-Pro з ефектом «зима-літо» Безпружинний матрац «Венеція-Про» — для справжніх цінителів. Мікс настилів піни різної щільності і кокосової койри забезпечують пружність і підвищену жорсткість виробу. До того ж — одна з поверхонь оснащена настилом з латексу, преміального матеріа..
5940 грн
Виробник: MaNi
Ортопедичний матрац Verona з ефектом «зима-літо» Пружинний матрац «Верона» — оригінальний матрац, робочі поверхні якого відрізняються рівнями жорсткості. Перевага — нові відчуття від зміни комфортності на різних поверхнях виробу. Необхідно просто перевернути матрац. Його основа — система незалежних ..
4830 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)