Меню
Ваша корзина

Magniflex

Виробник: Magniflex
Дитячий ортопедичний матрац Kamasana з малюнком вівці Комфортний матрац для дітей Kamasana з малюнком вівці. Конструкція внутрішнього блоку матраца забезпечує ідеальний рівень комфорту для Вашого малюка. Зручний, безпечний матрац, навіть якщо Ваша дитина буде спати на животі.Висота матраца — 10 см.Ч..
18900 грн
Виробник: Magniflex
Дитячий ортопедичний матрац Kamasana з малюнком ведмедя Комфортний матрац для дітей Kamasana з малюнком ведмедя. Конструкція внутрішнього блоку матраца забезпечує ідеальний рівень комфорту для Вашого малюка. Зручний, безпечний матрац, навіть якщо Ваша дитина буде спати на животі.Висота матраца — 10 ..
18900 грн
Виробник: Magniflex
Подушка Relaxsan з протикліщовою обробкою Ортопедична подушка Relaxsan має класичну форму, високу дію релаксації, сприяє прийняттю ідеального положення голови і шийних хребців під час сну і відпочинку. Завдяки своїй структурі і використаних матеріалів, подушка «дихає» (добре пропускає повітря, чим з..
684 грн
Виробник: Magniflex
Подушка Standart з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Подушка Standart з внутрішньою структурою підтримки, виготовленої з матеріалу Memoform. Надає м’яку підтримку голови та плечей. Форма внутрішньої структури є традиційною і дозволяє забезпечити класичний тип опори для голови. Використання..
3600 грн
Виробник: Magniflex
Подушка Sushi з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Подушка Sushi класичної форми з пасивної ергономікою для шийного відділу хребта. Знімає зворотний тиск, забезпечує вільну циркуляцію крові і лімфи в потиличній і скроневій частині голови. Подушка забезпечує персональний комфорт за будь-яких..
3240 грн
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Abbraccio 10 Комфортний матрац, що поєднує в собі комфортну м’якість перини і пружну ортопедичну підтримку для максимально правильного положення хребта без зайвого тиску, знімає м’язову напругу і максимально розвантажує міжхребетні диски. Високий анатомічний ефект забезпечує безп..
21672 грн
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Armonia Матрац Armonia створений для комфортного сну і забезпечує максимальний ортопедичний і анатомічний ефекти. Завдяки наявності в одному матраці 6-и рівнів комфорту, Armonia підходить для всіх покупців незалежно від їх переваг в жорсткості матраца (м’який, жорсткий, помірний,..
122581 грн
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Comfort Deluxe Dual 12 Матрац Comfort Deluxe Dual 12 створений для комфортного сну і забезпечує максимальний ортопедичний і анатомічний ефект. Завдяки наявності 2-х рівнів комфорту підходить для всіх покупців незалежно від їх переваг в жорсткості матраца (м’який, жорсткий, помірн..
38664 грн
3
24
Матрац Magniflex COMFORT DUAL 10
Безкоштовна доставка
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Comfort Dual 10 Технічні та експлуатаційні характеристики матраца Comfort DUAL 10® Висота матраца - 25 см. Тип наповнювача - безпружинний. Вагова навантаження на спальне місце - до 180кг. Тип упаковки - вакуумна рулонна Ортопедичний ефект - max ***** / **** / *..
26064 грн
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Dual Comfort Склад блоку: Тканина «Coolmax». Поліефірне волокно (гіпоалергенне, теплорегулююче). Тканина «TNT» (ізоляційна). Бавовна. Піна «Memoform Foam» (4 см). Піна «Elioform Foam» (8 см). Піна «Memoform Foam» (8 см). Бавовна. Тканина «TNT» (ізоляційна). Поліефірн..
26064 грн
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Dualcomfort Anniversary Матрац Dual Comfort Anniversary – це високотехнологічний матрац, що самомоделюється, Premium класу, виготовлений із застосуванням інноваційних матеріалів і технологій. Забезпечує споживачеві максимальний комфорт, високий анатомічний і ортопедичний ефекти, ..
122581 грн
Виробник: Magniflex
Ортопедичний матрац Duoform Матрац Duoform - розкішне рішення для сну від Magniflex. Оскільки матеріал Memoform підлаштовується під людське тіло, ви тут же знайдете оптимальне положення сну, не завдаючи своєму тілу зайвого тиску і покращуючи циркуляцію крові, що також допоможе запобігти затікання ..
20016 грн
Показано від 1 до 12 з 26 (всього сторінок: 3)