Меню
Ваша корзина

Luchini

Виробник: Luchini
Beatrice - безпружинний середньої жорсткості ортопедичний матрац від торгової марки Luchini. Його основа - монолітний блок натурального перфорованого латексу . Латекс володіє мікропористої структурою, що складається з великої кількості наповнених повітрям дрібних осередків з пружними стінками...
13779 грн
Виробник: Luchini
Carmen від торгової марки Luchini - безпружинний ортопедичний матрац, в якому поєднуються латексний блок і настил з термочутливого матеріалу Memory. Володіє запамятовуючим ефектом. Піна Memory , яка входить до складу даної моделі, відповідає за повторення контурів тіла . Мікропориста структура..
17218 грн
Виробник: Luchini
Diamante від торгової марки Luchini - це безпружинний ортопедичний матрац, який виготовлений на основі натуральних, екологічно чистих матеріалів. Модель асиметрична, має дві різні сторони жорсткості за рахунок латексного моноблока , а також використання перфорованого латексу і кокосової ко..
16483 грн
Виробник: Luchini
Idea від торгової марки Luchini - безпружинний ортопедичний середньожорсткий матрац з унікальною комбінацією екологічно чистих сучасних матеріалів. В його основі - піна Microcell-35, а також два додаткових матеріалу - натуральний латекс і піна Memory . Microcell-35 розташований з одного ..
9707 грн
Виробник: Luchini
Iris від торгової марки Luchini - мякий пружинний ортопедичний матрац. В його основі - блок PocketSpring , який забезпечує анатомічні та ортопедичні властивості виробу. Всі пружини блоку працюють незалежно один від одного, що сприяє розподілу навантаження по поверхні матраца. Основний мякий на..
8276 грн
Виробник: Luchini
Italia від торгової марки Luchini - безпружинний середньої жорсткості ортопедичний матрац, до складу якого входять натуральні матеріали - латекс і кокосова койра. Латекс х Добре тримає форму, а після впливу на нього різних навантажень має високі показники відновлюваності. Мікропориста структура..
19404 грн
Виробник: Luchini
Merino - якісний ортопедичний матрац ТМ Luchini, надійний, практичний і ергономічний. Основу матраца складає моноблок з еластичного MICROCELL-35 , здатного витримувати постійні деформації і навантаження. Цей сучасний, високотехнологічний, екологічно чистий матеріал з еластичного пінополіуретану ..
10142 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний безпружинний матрац Noemi (Ноемі) від торгової марки Luchini (Лучини) - комфортний ортопедичний матрац, що володіє високими анатомічними показниками. Виконано матрац на основі монолітної плити високоеластичної піни Microcell-35 оснащеної зверху і знизу шарами натурального латекс..
10127 грн
Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)