Меню
Ваша корзина

Luchini

Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Beatrice 3DBeatrice – безпружинний середньої жорсткості ортопедичний матрац від торгової марки Luchini. Його основа – монолітний блок натурального перфорованого латексу.Латекс має мікропористу структуру, що складається з великої кількості наповнених повітрям дрібних осередків з п..
13779 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Carmen 3D з «ефектом пам’яті»Carmen від торгової марки Luchini – безпружинний ортопедичний матрац, в якому поєднуються латексний блок і настил з термочутливого матеріалу Memory. Має ефект запам’ятовування.Піна Memory, яка входить до складу даної моделі, відповідає за повторення к..
17218 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Diamante 3DDiamante від торгової марки Luchini – це безпружинний ортопедичний матрац, який виготовлений на основі натуральних, екологічно чистих матеріалів.Модель асиметрична, має дві різні сторони жорсткості, використовуючи латексний моноблок, а також перфорований латекс і кокос..
16483 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Idea 3DIdea від торгової марки Luchini – безпружинний ортопедичний матрац середньої жорсткості з унікальною комбінацією екологічно чистих сучасних матеріалів. В його основі – піна Microcell-35, а також два додаткових матеріали – натуральний латекс і піна Memory. Microcell-35 розт..
9707 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Iris 3DIris від торгової марки Luchini – м’який пружинний ортопедичний матрац. В його основі – блок PocketSpring, який забезпечує анатомічні та ортопедичні властивості виробу. Всі пружини блоку працюють незалежно одна від одної, що сприяє розподілу навантаження по поверхні матрац..
8276 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Italia 3DItalia від торгової марки Luchini – безпружинний середньої жорсткості ортопедичний матрац, до складу якого входять натуральні матеріали – латекс і кокосова койра. Латекс добре тримає форму, а після впливу на нього різних навантажень має високі показники відновлюваності. ..
19404 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Merino 3DMerino – якісний ортопедичний матрац ТМ Luchini, надійний, практичний і ергономічний. Основу матраца складає моноблок з еластичного Microcell-35, що здатний витримувати постійні деформації і навантаження. Цей сучасний, високотехнологічний, екологічно чистий матеріал з ел..
10142 грн
Виробник: Luchini
Ортопедичний матрац Noemi 3DОртопедичний безпружинний матрац Noemi (Ноемі) від торгової марки Luchini (Лучіні) – комфортний ортопедичний матрац, що має високі анатомічні показники. Виконано матрац на основі монолітної плити високоеластичної піни Microcell-35 оснащеної зверху і знизу шарами натуральн..
10127 грн
Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)