Меню
Ваша корзина

Ліжка з ДСП та МДФ

Виробник: НЕМАН
Матеріали: узголівя, изножье і царги ліжка виконані з екологічно чистої плити МДФ (25мм), покритих плівкою ПВХ, що захищає поверхні ліжка від подряпин і ударів. Фурнітура: спеціальні ліжкові замки + додаткові кріплення каркасної частини. Каркас: дерево - вільха, береза з ортопедични..
6140 грн
Виробник: НЕМАН
Матеріали: узголівя, изножье і царги ліжка виконані з екологічно чистої плити МДФ (32мм), покритих плівкою ПВХ, що захищає поверхні ліжка від подряпин і ударів. Фурнітура: спеціальні ліжкові замки + додаткові кріплення каркасної частини. Каркас: дерево - вільха, береза з ортопедичними..
6090 грн
Показано від 1 до 12 з 116 (всього сторінок: 10)
Ліжка з ДСП та МДФ
        Ліжка з ДСП або МДФ мають в своїй основі спеціальні плити з деревної стружки різних фракцій. Головна відмінність - метод пресування, який визначає основні характеристики. Такі моделі ліжок представлені в асортименті нашого магазину.

    Ліжка з ДСП і МДФ: основні параметри
    ДСП і МДФ виготовляються з натуральної стружки або тирси. У процесі пресування використовуються також клейкі речовини, які додаються в різних пропорціях для отримання різного результату. Також в цих плитах відрізняється розмір стружки.

    До загальних властивостей цих плит відносяться такі параметри:

 • міцність композиції;
 • екологічність - не виділяються шкідливі для здоров'я речовини;
 • можливість обробки;
 • великий вибір кольорової палітри і геометричних фігур;
 • прийнятна ціна;
 • додаткові корисні властивості (як вологостійкість, наприклад).
    Після пресування плити потрібно ламінувати, щоб в подальшому використовувати їх для створення каркасів і фасадів. МДФ і ДСП можна відмінно поєднувати з такими матеріалами, як текстиль, метал і натуральна деревина. Це допомагає в створенні нових оригінальних ідей, які йдуть від традиційного виконання в дизайні меблів.

    Додатково ДСП використовується ще і для виготовлення інших меблів:

 • шафи;
 • антресолі;
 • комоди і тумби.
    Завдяки цьому ви можете знайти відповідний гарнітур в одній стилістиці або ж підібрати різну меблі зі схожою концепцією в оформленні. Це сприяє створенню загального інтер'єру.

    Переваги ліжок з МДФ і ДСП
    Розберемося окремо з ліжками з кожного з цих матеріалів. Якщо порівнювати їх, то конкретного лідера виділити не можна. Кожен з них має свої переваги та відмінні характеристики.

    Ліжко з ДСП візуально набуває вигляду масивної фактури з натурального дерева. Такі меблі виглядає дорого і розкішно завдяки структурі ДСП плит, хоча коштує недорого в порівнянні з справжнім дерев'яним масивом. Але частіше прийнято використовувати матеріал для створення внутрішніх елементів, з'єднувальних конструкцій і перекриттів. Це обумовлено порівняно низьким рівнем стійкості до вологи.

    У той же час плити МДФ відносяться до більш міцної конструкції, оскільки в основі матеріалу знаходяться більш дрібні тирсу і менше клейкої речовини. Це дозволяє збільшувати характеристики:

 • міцності;
 • щільності;
 • екологічності.
    Відповідно, з цим збільшується рівень вологостійкості. Це дозволяє запобігти грибкові освіти всередині меблів. Окремо користуються популярністю ліжка з МДФ з підйомним механізмом, оскільки такі моделі мають більше функціональних можливостей. Вартість ліжок з МДФ, порівняно з попереднім варіантом, вище, але вони як і раніше залишаються в діапазоні доступних цін.

    Якість всієї конструкції залежить не тільки від використовуваних матеріалів, тут роль грає і збирання меблів. Проаналізувавши відгуки клієнтів, можна сказати про те, що для багатьох важлива функціональність меблів. Так, ліжко повинна оснащуватися додатковою фурнітурою, наприклад, для зберігання різних речей. Тому переходимо до наступного пункту - будова і конструкція.

    Як вибрати конструкцію ліжка?
    В першу чергу відзначимо каркас-ліжка, що володіють ортопедичними характеристиками. Сам каркас створюється з металевого матеріалу для підтримки форми ортопедичного матраца, а інша частина може виготовлятися з ДСП або МДФ. Основне завдання цього каркаса полягає в підтримці форми матраца в необхідному положенні, що покращує показники зносостійкості.

    Основні види додаткових механізмів, які використовуються в якості допоміжної фурнітури, представлені у вигляді підйомних механізмів і ящиків для білизни. Найчастіше виготовляють ліжко з ДСП з ящиками, а підйомний механізм для відкриття порожній ніші переважає в моделях з основою з МДФ.

    Ціни на ліжку з ДСП і МДФ
    Вартість ліжок з ЛДСП і МДФ в нашому інтернет-магазині в Україні залежить від наступних факторів:

 • кількість спальних місць (односпальні, двоспальні);
 • розміри, висота, тип каркаса;
 • дизайн ніжок, головах і інших елементів;
 • наявність або відсутність матраца.
    Ви можете зробити замовлення онлайн і вказати всі ці параметри. Крім цього, можете переглянути додаткову комплектацію. Наприклад, відразу ж замовити ортопедичний матрац, уточнивши його жорсткість і зонування.

    Де купити?
    Купити ліжка з ДСП або МДФ ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо доставку по Україні за тарифами компаній-перевізників. Доставка в Києві здійснюється безкоштовно. Співробітники «Твій Матрас» ​​зможуть відповісти на всі ваші запитання і забезпечать відмінний сервіс.