Меню
Ваша корзина

Каркас-ліжка

Каркас-ліжко STANDART Каркас-ліжко STANDART
Hot
Виробник: Ортоленд
Каркас розбірний з двох частин - + 150грн каркас посилений на 8-ми ніжках - + 150грн Ортопедичний каркас для ліжок дозволяє найточніше передати ортопедичний ефект матраца і значно збільшити термін його служби. Ламелі в каркасі-ліжка грають дуже важливу роль: по-перше вони при навантаж..
975 грн
Каркас-ліжко XL Каркас-ліжко XL
Hot
Виробник: Ортоленд
Каркас розбірний з двох частин - + 150грн Каркас посилений на 8-ми ніжках - + 150грн ортопедичний каркас для ліжок дозволяє найточніше передати ортопедичний ефект матраца і значно збільшити термін його служби. Ламелі в каркасі-ліжка грають дуже важливу роль: по-перше вони при навантаж..
1005 грн
Каркас-ліжко XXL Каркас-ліжко XXL
Hot
Виробник: Ортоленд
Каркас розбірний з двох частин - + 150грн Каркас посилений на 8-ми ніжках - + 150грн ортопедичний каркас для ліжок дозволяє найточніше передати ортопедичний ефект матраца і значно збільшити термін його служби. Ламелі в каркасі-ліжка грають дуже важливу роль: по-перше вони при навантаж..
1080 грн
Виробник: MEW
Варіанти кольорів: Можливо виконання з ящиками (ясен): + 5800грн (4 ящики) Можливо виконання з ящиками (дуб): + 7100грн (4 ящики) Колір мякого головах: тканину на вибір Термін виготовлення: 2 - 3 тижні..
10607 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
Каркас-ліжка

Навіщо потрібен ортопедичний каркас?

У сучасному світі, людина все більше «прив’язана до стільця».

Ми все більше проводимо часу за робочим столом, годинами «спілкуючись» з монітором комп’ютера. І все більше тривожні голоси лікарів звучать на користь двох речей - спорту та здорового сну.

Здоровий сон, одна з найважливіших складових нашого життя, адже ми проводимо уві сні третину відпущеного нам часу. І то, як і на чому ми його проведемо, саме від цього і залежить наскільки здоровим буде наш хребет, а отже, тонус нашого життя і продуктивність в роботі.

Якщо Ви визначилися з вибором ліжка або матраца, запитайте, на якій основі лежить Ваш матрац або яка основа Вашої мякому ліжку. Адже саме   ортопедичний каркас несе основне навантаження під час сну. Саме якість каркаса визначає правильне положення вашого тіла-положення ортопедичності і анатомічності. Так як під час сну Ваше тіло повинно знаходитися в горизонтальному положенні і матрац під Вами не повинен провалюватися.

Яким би гарним не був ортопедичний матрац, якісний каркас визначає термін його служби.

З чого зроблений ортопедичний каркас?

Каркаси виконані з міцної суцільнозварний рами з металевого профілю і пофарбовані в фабричну фарбу різного кольору, що дає можливість підібрати ніжки каркаса під колір підлогового покриття або ліжка, якщо каркас використовується всередині корпусу ліжка.

  • Коричневий
  • Чорний
  • Сірий
  • Білий

Міцно вбудовані втулки і пружні ламелі, виготовлені з дерева - бук, а також відстань між ламелями, відрегульоване таким чином, що Ваш  матрац   щоб не провалитися, ось гарантія того, що з часом Ваш   матрац залишиться в колишньому вигляді і Ви отримаєте   обіцяний комфорт під час сну.

І яку б Ви не обрали ліжко -   ліжко з дерева ,   м’яке ліжко ,   ліжка з МДФ , ДСП або  металеву , правильно підібраний матрац разом з ортопедичним каркасом, де регульовані ніжки дають можливість виставити потрібну і зручну   для Вас висоту, саме всі ці складові вирішують проблему збереження правильного положення під час сну.

Ортопедичний каркас збільшує термін служби ліжка, так як несе основне навантаження і правильну експлуатацію матраца.

Подбайте про свого ліжка і матраці, продовживши термін служби за допомогою металевого, ортопедичного каркасу !!