Меню
Ваша корзина

Катунь

Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Диван 'АДЕЛЬ 1,2' - ідеальний вибір для маленьких кімнат, він не займає багато місця в складеному вигляді і з легкістю трансформується в ліжко. Модель виготовляється в трьох розмірах довжини дивана і спального місця, тому добре впишеться ..
7548 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Диван 'АДЕЛЬ 1,4' - ідеальний вибір для маленьких кімнат, він..
8100 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини! Недорогий, практичний диван 'Алекс' на пружинних блоках. Головними відмінними рисами дивана 'Алекс' є підвищена мякість спинки і велике спальне місце . Мяка оббивка спинки , дозволяє обходиться без додаткових подушок, звичайних для такого в..
7878 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Недорогий, практичний диван 'Алекс' на пружинному блоці. Головними відмінними рисами дивана 'Алекс' є підвищена мякість спинки і велике спальне місце . Мяка оббивка спинки , дозволяє обходиться без додаткових подушок, звичайних для такого ..
8286 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Пропонуємо для Вашого затишного відпочинку новинку фабрики «Катунь»: диван «Волошка» . Диван поєднує в собі такі переваги як: широке спальне місце (90 х 190) містка ніша для білизни (172 х 78 х 20) акуратна фігурна спинка В к..
5112 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Оригінальний і мякий диван 'ВОЯЖ-Н 1,6' , володіючи значним обсягом, він домінує в просторі як візуальний і емоційний акцент будь-якого інтерєру . Цю модель по праву можна віднести до категорії «ліжко-диван» . Широке сидіння, яке складають д..
10074 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Оригінальний і мякий диван 'ВОЯЖ-Н 2,0' , володіючи значним обсягом, він домінує в просторі як візуальний і емоційний акцент будь-якого інтерєру . Цю модель по праву можна віднести до категорії «ліжко-диван» . Широке сидіння, яке складають д..
11646 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Дуже зручний і комфортний диван ' ГЕРЦОГ ' з мяким посадочним місцем. Розкладка вперед максимально збереже Вам простір, при цьому збереже комфортне та просторе полуторное спальне місце. Обємна спинка, мякі боковини і місце для сидіння створені..
15588 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!! Модель 'ДІАНА' - це прекрасне поєднання компактності і зручності! Дуже мякий і затишний диван «Діана» для Вас і Ваших гостей створить атмосферу тепла і спокою. Обємна мяка спинка, боковини і місце для сидіння - все створено для вашо..
13764 грн
Виробник: Катунь
Ціна дивана вказана в першій категорії тканини !!!..
8358 грн
Показано від 1 до 12 з 83 (всього сторінок: 7)