Меню
Ваша корзина

Karibian

Виробник: Karibian
Матрац пружинний Absolut Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Наповнення матраца: Тканина — віскоза. Анатомічна піна Memory Therm 50 кг/м³, 1 см. Порожниста фібра софт. Ортопедична піна Super Soft, 1,8 см. Ортопедична піна HR 28 кг/м³, 4 см. Повстяний захист. Pocket Spring 2,0 мм, 15 см..
15504 грн
Виробник: Karibian
Матрац Advance Gold collection з ефектом «пам’яті» Модель матраца Advance підійде користувачам, які шукають гіпоалергенні вироби для сну і високу ортопедичну підтримку. Чохол зроблений із тканини стрейч, у складі матеріалу є волокна бамбука, що мають антисептичні властивості, також бамбук запобігає ..
25228 грн
Виробник: Karibian
Матрац Bloom V5 Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Пориньте у неймовірний комфорт разом з матрацом Bloom V5. Основу складає еластична піна Visco Therm яка правильно розподіляє тиск та підтримує тіло людини в анатомічному положенні протягом всієї ночі. А в поєднанні з унікальною системо..
13158 грн
Виробник: Karibian
Матрац Dinamic Gold collection, 5-зональний з ефектом «пам’яті» Зовнішня краса матрацу і найсучасніші матеріали створюють гармонійну єдність. Матрац складається з натуральної тканини MicroTencel, в’язкоеластичного пінополіуретану, шару в’язкоеластичного пінополіуретану CoolGraph з вмістом графену, с..
17884 грн
Виробник: Karibian
Матрац Gravity Gold collection з ефектом «пам’яті» Модель матраца Gravity з мікропружинами і шарами якісних пінних наповнювачів має високі анатомічні властивості, добре підтримує хребет, а чохол з велюрової тканини дарує благородний зовнішній вигляд виробу. 1. Чохол з велюрової тканини Велюрова ткан..
31076 грн
Виробник: Karibian
Матрац Isabella Gold collection з ефектом «пам’яті» Модель матраца Isabella має високі ортопедичні, гіпоалергенні та терморегулювальні властивості. Чохол зроблений з тканини стрейч, до складу матеріалу включені волокна бамбука, що мають антисептичні властивості, також бамбук запобігає появі бактерій..
24548 грн
Виробник: Karibian
Матрац Level Gold collection з ефектом «пам’яті» Матрац Level – це зразок стриманості в дизайні, а також відображення високого комфорту. Модель елітного класу створена з комбінації наповнювачів з ефектом пам’яті, ортопедичної піни для підвищення комфорту, системи мікроклімату. Бічне посилення виробу..
25908 грн
Виробник: Karibian
Матрац Maximum 10.0 Gold collection, 5-зональний з ефектом «пам’яті» Дуже ергономічний дихаючий матрац Maximum 10.0 — це одна з нових моделей з чудовим поєднанням високоякісних матеріалів: тканини MicroTencel, HR-піни на основі соєвого волокна, і прошарку в’язкоеластичного ППУ. Передбачені також пос..
17952 грн
Матрац Karibian GOLD MERINO
Hot
Виробник: Karibian
Матрац Merino Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Елегантність і м’якість — ось головні відмінні характеристики матраца Merino V7, який виготовляється з високоякісних матеріалів. Завдяки профільованому ядру з 7 зонами комфорту і в’язкоеластичній соєвій піні з ефектом пам’яті Bio memory ..
14688 грн
Виробник: Karibian
Матрац Rituals V7,5 Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Пориньте у неймовірний комфорт разом з матрацом Rituals V7,5. Основу складає піна Visco Coolgraph з частинками графену, що допомагає створити здоровий мікроклімат спального місця, регулюючи теплову енергію. Ортопедична піна з просо..
17782 грн
Виробник: Karibian
Матрац пружинний Sienna Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Наповнення матраца: Тканина — віскоза. Анатомічна піна Memory Therm 50 кг/м³, 1 см. Порожниста фібра софт. Ортопедична піна Super Soft, 1,8 см. Ортопедична піна HR 28 кг/м³, 4 см. Повстяний захист. Pocket Spring 2,0 мм, 15 см...
15606 грн
Виробник: Karibian
Матрац Trendy Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Матрац Trendy — це 29 сантиметрів справжнього щастя. Профільоване ядро з 7 різними зонами комфорту добре набуває форми тіла. Склад матраца включає 7-сантиметровий шар в’язкоеластичної соєвої піни та матеріал Therm-essence. Натуральна тка..
14688 грн
Показано від 1 до 12 з 48 (всього сторінок: 4)