Меню
Ваша корзина

Karibian

Виробник: Karibian
Подушка Carbono з ефектом «пам’яті» та термоконтролем Подушка Carbono з активною ергономікою і відмінним рівнем підтримки, забезпечує природне положення шийного відділу хребта під час сну і відпочинку. Наповнення даної моделі виконано з гнучкого еластичного пінополіуретану — пінного наповнювача, яки..
1360 грн
Виробник: Karibian
Подушка Cooler з ефектом «пам’яті» та термоконтролем Новинка від Karibian Descanso — подушка Cooler, складається з в’язкоеластичного пінного наповнювача з ефектом пам’яті, забезпечує комфортне положення голови та шийного відділу хребта. Чохол подушки двосторонній. Одна сторона виконана з стрейч-баво..
2074 грн
Виробник: Karibian
Подушка Dual Pillow з ефектом «пам’яті» та термоконтролем Ортопедична подушка Dual Pillow допоможе вам добитися ідеально збалансованого відпочинку в будь-яку пору року. Наповнення складається з двох частин: «зимової» і «літньої». Перша зроблена з в’язкоеластичного пінополіуретану з ефектом пам’яті, ..
4080 грн
Виробник: Karibian
Подушка Gel-Fresh з ефектом «пам’яті» та термоконтролем Подушка Gel-Fresh має ортопедичний і анатомічний ефект. Антибактеріальна, екологічна, дихаюча. Результат досліджень і довгих розробок, подушка Gel- Fresh виготовлена ​​з найсучасніших матеріалів за допомогою інноваційних технологій. Завдяки пер..
2550 грн
Виробник: Karibian
Подушка Noe Opcion 01 з ефектом «пам’яті» Подушка Noe Opcion 01 завдяки високоякісним матеріалам, забезпечить вам висококомфортний відпочинок і міцний сон. Наповнення складається з гнучкого еластичного пінного наповнювача з ефектом пам’яті. Цей матеріал добре розсіює тепло і має здатність точно повт..
1360 грн
Виробник: Karibian
Подушка Noe Opcion 02 Подушка Noe Opcion 02 завдяки своїм перевагам, дозволить вам швидше зануритися в сон для повного відновлення сил і енергії. Наповнення цієї моделі — перфорований латекс. Це 100% природний гіпоалергенний наповнювач, що отримується з екстракту соку каучукового дерева гевеї. Він м..
1972 грн
Виробник: Karibian
Матрац пружинний Absolut Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Наповнення матраца: Тканина — віскоза. Анатомічна піна Memory Therm 50 кг/м³, 1 см. Порожниста фібра софт. Ортопедична піна Super Soft, 1,8 см. Ортопедична піна HR 28 кг/м³, 4 см. Повстяний захист. Pocket Spring 2,0 мм, 15 см..
15504 грн
Виробник: Karibian
Матрац Advance Gold collection з ефектом «пам’яті» Модель матраца Advance підійде користувачам, які шукають гіпоалергенні вироби для сну і високу ортопедичну підтримку. Чохол зроблений із тканини стрейч, у складі матеріалу є волокна бамбука, що мають антисептичні властивості, також бамбук запобігає ..
25228 грн
Виробник: Karibian
Матрац Bloom V5 Gold collection, 7-зональний з ефектом «пам’яті» Пориньте у неймовірний комфорт разом з матрацом Bloom V5. Основу складає еластична піна Visco Therm яка правильно розподіляє тиск та підтримує тіло людини в анатомічному положенні протягом всієї ночі. А в поєднанні з унікальною системо..
13158 грн
Виробник: Karibian
Матрац Dinamic Gold collection, 5-зональний з ефектом «пам’яті» Зовнішня краса матрацу і найсучасніші матеріали створюють гармонійну єдність. Матрац складається з натуральної тканини MicroTencel, в’язкоеластичного пінополіуретану, шару в’язкоеластичного пінополіуретану CoolGraph з вмістом графену, с..
17884 грн
Виробник: Karibian
Матрац Gravity Gold collection з ефектом «пам’яті» Модель матраца Gravity з мікропружинами і шарами якісних пінних наповнювачів має високі анатомічні властивості, добре підтримує хребет, а чохол з велюрової тканини дарує благородний зовнішній вигляд виробу. 1. Чохол з велюрової тканини Велюрова ткан..
31076 грн
Виробник: Karibian
Матрац Isabella Gold collection з ефектом «пам’яті» Модель матраца Isabella має високі ортопедичні, гіпоалергенні та терморегулювальні властивості. Чохол зроблений з тканини стрейч, до складу матеріалу включені волокна бамбука, що мають антисептичні властивості, також бамбук запобігає появі бактерій..
24548 грн
Показано від 1 до 12 з 54 (всього сторінок: 5)