Меню
Ваша корзина

Kamasana

Виробник: Kamasana
Подушка Voyage з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Дорожня анатомічна подушка Voyage для вашого особистого комфорту в будь-якій ситуації — на дорозі, вдома, у відпустці. Завдяки розміру і мішка для подорожей вона легко вміщується у валізу, рюкзак, сумку. Матеріал наповнювача надає зручну п..
2520 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Anatomic з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Подушка Anatomic класичної форми з протикліщовою обробкою, з пасивної ергономікою для шийного відділу хребта, потиличної і скроневої частини голови. Вона мінімізує засунений, забезпечує вільну циркуляцію крові і лімфи, що не порушує інне..
2880 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Duo Neropur з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Двостороння подушка Duo Neropur має два рівні комфорту, ортопедичний і анатомічний ефект. Протикліщова обробка. Розмір: 70x39x14 см.Основний блок: перфорований матеріал з ефектом пам’яті Memo Neropur Mus No Presion ®.Чохол подушки : з..
4320 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Espanola 70 з «ефектом пам’яті» Подушка Espanola 70 призначена для комфортного сну на двоспальному ліжку. Розмір подушки дозволяє кожній людині, що спить, імітувати своє положення під час сну. Зручна для використання як додаткова подушка для вагітних жінок, а також для використання в диванах..
2880 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Espanola – 150 з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Подушка Espanola 150 призначена для комфортного сну на двоспальному ліжку. Розмір подушки дозволяє користувачеві імітувати своє положення під час сну. Зручна для використання як додаткова подушка для вагітних жінок, а також для вик..
4320 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Memobio з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою М’яка, але водночас пружна подушка Memobio з терморегулювальним ефектом забезпечує делікатну підтримку голови. М’яка подушка у разі першого дотику зі збільшенням тиску на центральну частину починає проявляти свою пружність. Екстракт алое ..
5400 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Memogel з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Подушка Memogel має дві сторони комфорту. Одна сторона зі вставкою Polargel є більш анатомічною з ідеальним рівнем комфорту, а інша сторона матеріалу Air Memo забезпечує помірний комфорт і природну підтримку шийного відділу хребта. Поєдна..
5400 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Memomalva з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою М’яка, але водночас пружна подушка Memomalva з терморегулювальним ефектом забезпечує делікатну підтримку голови. М’яка подушка у разі першого дотику зі збільшенням тиску на центральну частину починає проявляти свою пружність. Екстракт к..
5400 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Polargel з «ефектом пам’яті» Подушка Polargel має дві сторони комфорту: одна сторона зі вставкою Polargel є більш анатомічною з ідеальним рівнем комфорту, а інша сторона матеріалу Air Memo забезпечує помірний комфорт і природну підтримку шийного відділу хребта. Поєднання двох матеріалів в од..
2880 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Pool Malva Aire з «ефектом пам’яті» та протикліщовою обробкою Подушка Pool Malva Aire призначена для комфортного сну на двоспальному ліжку. Розмір подушки дозволяє користувачеві імітувати своє положення під час сну. Зручно для використання як додаткова подушка для вагітних жінок, а також для..
2880 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Pool Soy з «ефектом пам’яті» Подушка Pool Soy має дві сторони комфорту: одна сторона зі вставкою Pool Soy є більш анатомічною з ідеальним рівнем комфорту, а інша сторона матеріалу Air Memo забезпечує помірний комфорт і природну підтримку шийного відділу хребта. Матеріал з додаванням сої має ..
2880 грн
Виробник: Kamasana
Подушка Technomind з «ефектом пам’яті» Подушка Technomind має дві сторони комфорту: одна сторона зі вставкою Technomind є більш анатомічною з ідеальним рівнем комфорту, а інша сторона матеріалу Air Memo забезпечує помірний комфорт і природну підтримку шийного відділу хребта. Для голови і шийного від..
2880 грн
Показано від 1 до 12 з 15 (всього сторінок: 2)