Меню
Ваша корзина

Italflex

Виробник: Italflex
Подушка ItalFlex Guanciale Onda має спеціальне ортопедичне форму хвилі, виступ якої підтримує вигин шиї. Такі сучасні подушки не просто підтримують шию і голову, вони дійсно працюють на якість сну: позбавляють від дискомфорту, сприяють нормальному кровообігу, відсутності непотрібних затискачів...
750 грн
Виробник: Italflex
Матрац Азур - це двосторонній ортопедичний матрац з ефектом зима-літо середньої жорсткості. Коксова плита з волокон кокоса, просочених латексом, додає матрацу Азур жорсткість, а пружний пінополіуретан - мякість і комфорт. блок матрацу «боннель» зібраний з 5 ти виткових біконусних п..
3004 грн
Виробник: Italflex
Матрац Біос - це двосторонній ортопедичний матрац середньої жорсткості з ефектом зима-літо. Пружинний блок « Pocket Spring » забезпечує найкращу ортопедичну навантаження, точково розподіляючи навантаження на тіло, гарантуючи правильне положення тулуба під час сну. Кокосове волокно створює..
3898 грн
Виробник: Italflex
Матрац Бріо - це елітний двосторонній безпружинний матрац, виготовлений з натуральних матеріалів, кокосової койри і натурального латексу. Матрац Бріо містить шість шарів латексу і кокосової койри по 3 см., що чергуються між собою. Латексоване кокосове волокно виконує роль натуральної «природ..
12464 грн
Виробник: Italflex
Матрац Вівант є похідною моделлю від матраца Мілк. Матрац Вівант - двосторонній ортопедичний матрац з блоком незалежних пружин і ефектом зима-літо. Блок карманчікових пружин забезпечує матрацу Вівант найкращий ортопедичний ефект. В такому пружинному блоці кожна пружина прогинається незалеж..
5968 грн
Виробник: Italflex
Матрац Гармоні є двостороннім матрацом з різним ступенем жорсткості. Цей ефект досягається завдяки використанню різних матеріалів з різних сторін матраца. Так, з одного боку у матраца Гармоні використовується латекс , що надає йому мякість, а з іншого - кокосове волокно , яке характеризуєть..
4466 грн
Виробник: Italflex
Матрац Доно є безпружинні матрацом із класичним компонуванням натуральних матеріалів: кокоса і латексу. В основі матраца Доно лежить плита з кокосового волокна товщиною 5 см. Ця плита з кокоса є натуральною пружиною і виконує роль пружинного блоку. Кокосова койра не вбирає вологу, сприяє п..
10109 грн
Виробник: Italflex
Разносторонний ортопедичний матрац ItalFlex Заго - це симбіоз двох різних моделей, вигідне і практичне рішення. З одного боку матрац середньої жорсткості, а з іншого - підвищеної жорсткості. Вдалий варіант для тих, хто сумнівається, чи варто купувати жорсткий матрац для щоденного сну, і для тих, к..
3776 грн
Виробник: Italflex
Матрац Карат - це мякий ортопедичний матрац на основі блоку незалежних пружин з ефектом зима-літо. Основою матраца Карат є блок незалежних пружин «Pocket Spring» з особливими ергономічними, анатомічними і ортопедичними властивостями. Стиснення кожної окремої пружини в блоці відбувається неза..
3451 грн
Виробник: Italflex
Матрац Лірика - це ортопедичний двосторонній матрац середньої жорсткості. Особливість цього матраца полягає в використанні льону. Льон - це природний натуральний матеріал, відомий з давніх часів. Льон є практично ідеальним наповнювачем для матраців. Термопресований повсть захищає мякі ..
3451 грн
Показано від 1 до 12 з 28 (всього сторінок: 3)