Меню
Ваша корзина

Italflex

24
Дитячий матрац Italflex ARIA
Hot
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Aria Italflex – виробник високоякісних ортопедичних матраців. Спільна робота з фабрикою в Італії дозволяє використовувати найкращі європейські технології та матеріали для досягнення ідеального продукту. У виробництві Italflex використовує тільки натуральні екологічно чисті матеріали, ..
1487 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Baby-Nives Дитячий матрац «Baby-Nives» на основі пружинного блоку «Pocket Spring» (280 пружин на м²) має різну ступінь жорсткості з двох сторін: середню і вищу за середню. Він є оптимальним варіантом для наймолодших, так і старших діток. Наповнення матраца Baby-Nives: Жаккард. Бавовн..
3032 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Baby-Zago Дитячий матрац «Baby-Zago» на основі пружинного блоку «Pocket Spring» має яскраво виражений анатомічний і ортопедичний ефекти. Він є двостороннім. Завдяки застосуванню кокосової койри матрац трохи жорсткіший з одного боку. Наповнення матраца Baby-Zago: Жаккард. Кокосова кой..
2688 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Bimbo Дитячий матрац «Bimbo» має середню жорсткість. Рекомендується навантаження на 1 спальне місце не більше 110 кг. Наповнення матраца Bimbo: Жаккард. Бавовняна вата. Термовойлок. Пружинний блок «Bonnel». Термовойлок. Бавовняна вата. Жаккард. Жаккард – матрацна тканина, що має гла..
1716 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Evro-Bimbo Дитячий матрац «Evro-Bimbo» має середню жорсткість. Рекомендується навантаження на 1 спальне місце не більше 80 кг. Наповнення матраца Evro-Bimbo: Жаккард. Бавовняна вата. Термовойлок. Пружинний блок «Pocket Spring» 280 шт/м². Термовойлок. Бавовняна вата. Жаккард – матрац..
2517 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Fanta 10 Матрац «Fanta 10» дуже практичний в експлуатації, має високі ортопедичні властивості – підтримка хребта дитини, що спить, в правильному положенні. Високу щільність забезпечує пінополіуретан – пружний, гіпоалергенний наповнювач, що не деформується під час використання. Шар кой..
1573 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Fanta 15 Матрац «Fanta 15» дуже практичний в експлуатації, має високі ортопедичні властивості – підтримка хребта дитини, що спить, в правильному положенні. Високу щільність забезпечує пінополіуретан – пружний, гіпоалергенний наповнювач, що не деформується під час використання. Шар кой..
2031 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Laura 12 Матрац «Laura 12» дуже практичний в експлуатації. Головна його перевага – підтримка хребта дитини, що спить, в правильному положенні. Шар койри (кокосового волокна) забезпечує додаткову жорсткість, а латексна основа ідеально повторює всі контури тіла. Наповнення матраца Laura..
3175 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Laura 15 Матрац «Laura 15» дуже практичний в експлуатації. Головна його перевага – підтримка хребта дитини, що спить, в правильному положенні. Шар койри (кокосового волокна) забезпечує додаткову жорсткість, а латексна основа ідеально повторює всі контури тіла. Наповнення матраца Laura..
3832 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Laura 8 Матрац «Laura 8» дуже практичний в експлуатації. Головна його перевага – підтримка хребта дитини, що спить, в правильному положенні. Шар койри (кокосового волокна) забезпечує додаткову жорсткість, а латексна основа ідеально повторює всі контури тіла. Наповнення матраца Laura 8..
2402 грн
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Orchidea з «ефектом пам’яті» Ортопедичний матрац Italflex Orchidea для дитячого ліжка – безпружинний матрац середньої жорсткості на основі пінополіуретану з шаром матеріалу Меморі – пористого високотехнологічного, що має ефект «пам’яті».Матеріал має сотову структуру, яка складається з..
2631 грн
24
Дитячий матрац Italflex PANDA 11
Hot
Виробник: Italflex
Дитячий матрац Panda 11 Матрац «Panda 11» дуже практичний в експлуатації. Головна його перевага – підтримка хребта дитини, що спить, в правильному положенні. Високу щільність забезпечує пінополіуретан – пружний, гіпоалергенний наповнювач, що не деформується під час використання. Шар койри (кокосовог..
1888 грн
Показано від 1 до 12 з 35 (всього сторінок: 3)