Меню
Ваша корзина

HighFoam

Виробник: HighFoam
Дитячий матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-110 зі знімним чохлом Дитяча серія високо ортопедичних матраців. Матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-110 в якому використовуються тканини серії Twinkle, які захищають малюка від перегрівання, це особливо важливо, коли терморегуляція дитини ще не досконал..
2124 грн
24
Дитячий матрац HighFoam TWINKLE STAR 18 см
-10 %
Виробник: HighFoam
Дитячий матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-180 зі знімним чохлом Дитяча серія високо ортопедичних матраців. Матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-180 використовує тканини серії Twinkle, які захищають малюка від перегрівання, це особливо важливо, коли терморегуляція дитини ще не досконала. Noble – ц..
2396 грн 2664 грн
24
Дитячий матрац HighFoam TWINKLE STAR 5 см
Hot
Виробник: HighFoam
Дитячий матрац Highfoam Noble Twinkle Star H-50 зі знімним чохломДитяча серія високо ортопедичних матраців. У цій серії використовуються тканини серії Twinkle, які захищають малюка від перегрівання, це особливо важливо, коли терморегуляція дитини ще не досконала. Noble – це матрац еліт класу з іннов..
1854 грн
Виробник: HighFoam
Дитячий матрац Highfoam NobleTwinkle Star H-70 зі знімним чохлом Матрац Highfoam NobleTwinkle Star H-70 спеціально створений для діток, все найкраще для малюків! Дитяча серія високо ортопедичних матраців. У цій серії використовуються тканини серії Twinkle, які захищають малюка від перегрівання, це о..
1956 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE L-LINE BLISS TRIPP
-20 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Bliss Tripp зі знімним чохлом Дорожня подушка Highfoam Noble Bliss Tripp (Хайфом Нобл Бліс Тріп) це ортопедична подушка, яку розробили таким чином, щоб організм людини не відчував ніякого негативного впливу під час поїздок або перельотів. Завдяки еластичному наповнювачу подушки Latex..
414 грн 516 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK L
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK L
-16 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck L з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck L (Хайфом Нобл Нік Нек Л) ідеально підійде для транспортних подорожей, адже так важливо подбати, щоб в дорозі було комфортно. Дорожня подушка здатна зберегти шийний відділ тіла в ц..
468 грн 558 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK M
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK M
-15 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck M з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck M (Хайфом Нобл Нік Нек М) ідеально підійде для транспортних подорожей, адже так важливо подбати, щоб в дорозі було комфортно. Дорожня подушка здатна зберегти шийний відділ тіла в ц..
432 грн 510 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK MINI
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE NICK-NECK MINI
-14 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Nick-Neck Mini з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Дитяча ортопедична подушка для шиї Highfoam Noble Nick-Neck Mini (Хайфом Нобл Нік Нек Міні) ідеально подбає про відпочинок Вашої дитини під час подорожей, розроблена за рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України. З самог..
354 грн 414 грн
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE SWEETEN TRIP
24
Дорожня подушка HighFoam NOBLE M-LINE SWEETEN TRIP
-19 %
Виробник: HighFoam
Дорожня подушка Sweeten Trip з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Подушка для сну Highfoam Noble Sweeten Tripp (Хайфом Нобл Світен Тріп) спеціально розроблена для сну та відпочинку у літаках, автомобілях або на роботі. Також подушку можна використовувати в домашніх умовах. Дорожня подушка Sweeten ..
366 грн 450 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми від Highfoam (холлофайбер) Класична подушка Highfoam з холлофайбера підійде тим, у кого є проблеми зі здоров’ям — астма, алергія, підвищена чутливість до натуральних матеріалів, схильність до алергії. Легкий і пишний наповнювач надає подушці м’якість і стійку повітряну форму...
252 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Mria з «ефектом пам’яті», зі знімним чохлом Ергономічна подушка Highfoam Dobra Mria з наповнювачем ППУ Highfoam з пам’яттю (меморі) відрізняється поліпшеними ортопедичними властивостями. Вона пристосується індивідуально до особливостей вашого тіла. На ній кожен відчує комфорт..
792 грн
Виробник: HighFoam
Подушка класичної форми Lolli M зі знімним чохлом Подушка Highfoam Noble Lolli M (Хайфом Нобл Лолі М) з ароматом лаванди з унікального латексоподібного матеріалу, який надає виробу першокласні еластичні і комфортні властивості. Highfoam® Lavander (Хайфом Лавандер) — це в’язкоеластичний пінополіурета..
942 грн
Показано від 1 до 12 з 91 (всього сторінок: 8)