Меню
Ваша корзина

Herbalis Kids

Матрац Herbalis Kids ACTIVE BABY Матрац Herbalis Kids ACTIVE BABY
-30 %
Виробник: Herbalis Kids
Опис: Пружинний блок ' Pocket Spring 'в поєднанні з інноваційною піною Naturfoam дозволяє рівномірно розподіляти навантаження тіла по всій поверхні матраца, досягаючи тим самим високої анатомічності спального місця. Так як в період підготовки до школи зростає навантаження на дитя..
2792 грн 3989 грн
Виробник: Herbalis Kids
Опис: Пружинний блок 'Боннель' разом з інноваційним матеріалом Naturfoam є прекрасним поєднанням високою анатомічності і разом з тим пружності спального місця. Підтримуючи хребет дитини строго горизонтально, матрац підлаштовується під індивідуальні природні вигини дитячої спини і сп..
2080 грн
Матрац Herbalis Kids COCOS COMFORT
Hot
Виробник: Herbalis Kids
Опис: ортопедичний матрац на основі натурального кокосового волокна забезпечує необхідну підтримку для формування і розвитку здорової кістково-мязової системи малюка. Фахівці в галузі педіатрії рекомендують дану модель для стимулювання розвитку моторних функції дитини: правильно перевертатися, ..
2369 грн
Виробник: Herbalis Kids
Опис: матрац двосторонньої жорсткості - ідеальне поєднання натуральних наповнювачів: кокосового волокна і латексу. Жорсткість кокосового волокна забезпечує оптимально правильну підтримку дитячому хребту, а сторона з латексу збільшує анатомічність матраца, що сприяє хорошому кровообігу в орган..
3115 грн
Виробник: Herbalis Kids
Матрац LATEX LUX - це мякий ортопедичний дитячий матрац, заснований на блоці з натурального перфорованого латексу. Латекс - природний матеріал, що отримується шляхом вулканізації екстракту соку каучукового дерева. Завдяки своїй мікропористої структурою, що нагадує стільники бджіл, латекс зда..
4639 грн
Виробник: Herbalis Kids
Опис: Інноваційна піна Naturfoam завдяки своїй комірчастої структурі дозволяє повітрю вільно циркулювати всередині матраца, забезпечуючи оптимальний мікроклімат вироби. Матеріал середньої жорсткості, що володіє гіпоалергенними властивостями, нетоксичний і вологостійкий. Непромокальна т..
1155 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)