Меню
Ваша корзина

Gute Nacht

24
Матрац Gute Nacht BAVARIA
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Bavaria з ефектом «зима/літо» Bavaria – матрац середньої жорсткості, з ортопедичною піною на блоці незалежних пружин. Це означає, що дана модель забезпечить анатомічно правильне положення тіла. Як наповнювач для цього матраца використовується піна Ortho-Schaum. Вона має пористу с..
2501 грн 3573 грн
24
Матрац Gute Nacht BAVARIA стрейч
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Bavaria стрейч з ефектом «зима/літо» Bavaria стрейч – матрац середньої жорсткості, з ортопедичною піною на блоці незалежних пружин. Це означає, що дана модель забезпечить анатомічно правильне положення тіла. Чохол матраца виготовлений з стрейч жаккарда глибокої прошивки, тканину ..
2878 грн 4111 грн
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Dexter з ефектом «зима/літо» Dexter – модель універсальна, з двома сторонами жорсткості. З одного боку ортопедична піна з анатомічним ефектом і середньою жорсткістю. З іншого боку модель посилена наповнювачем з латексованої кокосової койри. Унікальна система вентиляції Air Side P..
4869 грн
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Dexter Pro з ефектом «зима/літо», для людей з великою вагою Dexter Pro – матрац підвищеної жорсткості, з ортопедичною піною на блоці незалежних пружин. Це означає, що дана модель забезпечить анатомічно правильне положення тіла. Унікальна система вентиляції Air Side Pro дозволяє п..
5199 грн
24
Матрац Gute Nacht ESSEN
Hot -30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Essen з ефектом «зима/літо» Essen – модель універсальна, з двома сторонами жорсткості. З одного боку ортопедична піна з анатомічним ефектом і середньої жорсткістю. З іншого боку модель посилена наповнювачем з латексованої кокосової койри. В матраці ESSEN використовується зональни..
2710 грн 3871 грн
3
24
Матрац Gute Nacht ESSEN стрейч
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Essen стрейч з ефектом «зима/літо» Essen стрейч – модель універсальна, з двома сторонами жорсткості. З одного боку ортопедична піна з анатомічним ефектом і середньої жорсткістю. З іншого боку модель посилена наповнювачем з латексованої кокосової койри. В матраці «ESSEN стрейч» ви..
3117 грн 4453 грн
24
Матрац Gute Nacht KLAUS
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Klaus з ефектом «зима/літо» Пружинний ортопедичний матрац Klaus протягом багатьох років — одна з найпопулярніших моделей пружинних матраців. Консервативна класика, яка демонструє всі ознаки хорошого матраца, якість якого перевірено тисячами покупців і часом. Завдяки пружинному бл..
2149 грн 3070 грн
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Vulcano з ефектом «зима/літо» Vulcano – матрац середньої жорсткості, з ортопедичною піною на блоці незалежних пружин. Це означає, що дана модель забезпечить анатомічно правильне положення тіла. Унікальна система вентиляції Air Side Pro дозволяє повітрю безперешкодно циркулювати у..
4541 грн
Виробник: Gute Nacht
Тонкий матрац Berlin Наповнення тонкого матраца Gute Nacht Berlin: Чохол зі стрейч-жакарда Soft Touch, знімний. Aero Fiber 200 гр/м². Захисне полотно SpanShutz. Німецька ортопедична піна V Foam. Латексований кокос 1000 гр/м². Soft Touch. Завдяки особливому плетінню тканини з додаванням еластичних ..
2516 грн
Виробник: Gute Nacht
Тонкий матрац Hof Наповнення тонкого матраца Gute Nacht Hof: Чохол зі стрейч-жакарда Soft Touch, знімний. Aero Fiber 200 гр/м². Захисне полотно SpanShutz. Німецька ортопедична піна V Foam. Soft Touch. Завдяки особливому плетінню тканини з додаванням еластичних волокон добре пропускає повітря і р..
2113 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)