Меню
Ваша корзина

Gute Nacht

Матрац Gute Nacht BAVARIA
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Bavaria з ефектом зима/літо Bavaria – матрац середньої жорсткості, з ортопедичною піною на блоці незалежних пружин. Це означає, що дана модель забезпечить анатомічно правильне положення тіла. В якості наповнювача для цього матраца використовується піна Ortho-Schaum. Вона має пори..
2274 грн 3249 грн
Матрац Gute Nacht BAVARIA стрейч
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Bavaria стрейч з ефектом зима/літо Bavaria стрейч – матрац середньої жорсткості, з ортопедичною піною на блоці незалежних пружин. Це означає, що дана модель забезпечить анатомічно правильне положення тіла. Чохол матраца виготовлений з стрейч жаккарда глибокої прошивки, тканину ..
2616 грн 3737 грн
Матрац Gute Nacht ESSEN
Hot -30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Essen з ефектом зима/літо Essen – модель універсальна, з двома сторонами жорсткості. З одного боку ортопедична піна з анатомічним ефектом і середньої жорсткістю. З іншого боку модель посилена наповнювачем з латексованої кокосової койри. В матраці ESSEN використовується зональни..
2464 грн 3520 грн
Матрац Gute Nacht ESSEN стрейч
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Essen стрейч з ефектом зима/літо Essen стрейч – модель універсальна, з двома сторонами жорсткості. З одного боку ортопедична піна з анатомічним ефектом і середньої жорсткістю. З іншого боку модель посилена наповнювачем з латексованої кокосової койри. В матраці «ESSEN стрейч» ви..
2834 грн 4049 грн
Матрац Gute Nacht KLAUS
-30 %
Виробник: Gute Nacht
Ортопедичний матрац Klaus з ефектом зима/літо Пружинний ортопедичний матрац Klaus протягом багатьох років — одна з найпопулярніших моделей пружинних матраців. Консервативна класика, яка демонструє всі ознаки хорошого матраца, якість якого перевірено тисячами покупців і часом. Завдяки пружинному блок..
1954 грн 2791 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)