Меню
Ваша корзина

EuroSleep

Тонкий матрац EuroSleep SLIM BIG-MEMORY жаккард
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Big-Memory жаккард з «ефектом пам’яті» Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини жаккард, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Big-Memory ..
2104 грн 3006 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM BIG-MEMORY трикотаж
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Big-Memory трикотаж з «ефектом пам’яті» Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини трикотаж, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Big-Memor..
2342 грн 3346 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM COCOS KOMFORT жаккард
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Cocos Komfort жаккард з фіксаторами на кутах Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини жаккард, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Cocos..
1617 грн 2310 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM COCOS-MIX жаккард
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Cocos-Mix жаккард з фіксаторами на кутах Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини жаккард, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Cocos-Mix..
1677 грн 2396 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM COCOS-MIX трикотаж
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Cocos-Mix трикотаж зі знімним чохлом Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини трикотаж, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Cocos-Mix тр..
1931 грн 2759 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM MEMORY-MIX жаккард
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Memory-Mix жаккард з «ефектом пам’яті» Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини жаккард, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Memory-Mix ..
1801 грн 2573 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM MEMORY-MIX трикотаж
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Memory-Mix трикотаж з «ефектом пам’яті» Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини трикотаж, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца Memory-Mi..
2045 грн 2922 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM SUPER STRONG жаккард
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Super Strong жаккард з фіксаторами на кутах Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини жаккард, забезпечена фіксаторами на кутах. Використання тонкого матраца SUPER ..
1323 грн 1890 грн
Тонкий матрац EuroSleep SLIM SUPER STRONG трикотаж
-30 %
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Super Strong трикотаж зі знімним чохлом Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванух, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини трикотаж, забезпечена фіксаторами на кутах, двосторонній. Використання тонкого мат..
1570 грн 2243 грн
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Simplex зі з’ємним чохлом Модель COCOS в своєму складі містить натуральний матеріал кокосова койра і так само має конструкцію, яка дозволяє регулювати жорсткість вашого спального місця і має різну жорсткість з обох сторін. Призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванах,..
1783 грн
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Simplex зі з’ємним чохлом Модель призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванах, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, виконана в міцної тканини жаккард, забезпечена фіксаторами по кутах. тканина трикотаж – спеціалізована комфортна тк..
2509 грн
Виробник: EuroSleep
Тонкий матрац Dual зі з’ємним чохлом Модель DUAL має конструкцію, яка дозволяє регулювати жорсткість вашого спального місця і має різну жорсткість з обох сторін. Призначена для експлуатації як на матрацах, так і на диванах, для зберігання і транспортування може бути скручена в зручний рулон, викон..
1412 грн
Показано від 1 до 12 з 19 (всього сторінок: 2)