Меню
Ваша корзина

Dormisan

Виробник: Dormisan
Подушка Dormisan Venezia - рівна, без валиків. Така форма відмінно підійде тим, кому подобається спати на невисоких подушках. Подушки «Венеція» виготовлена з піни з ефектом памяті (SONNOSEL Visco Memory). Ефект памяті піни SONNOSEL означає, що подушка повністю приймає форму тіла і при зміні поло..
2555 грн
Виробник: Dormisan
Подушка Dormisan Verona з різновеликими валиками ідеально підходить для любителів спати на боці або тримати голову вище. Більший валик підтримує голову і шию у фізіологічному стані, якщо ви спите на боці. Менший валик рекомендується використовувати під час сну на спині. Загальне правило при підбор..
2555 грн
Виробник: Dormisan
Натуральний латекс, або Секрети здорового сну безпружинні підставу виготовлено з високотехнологічної пористої піни SONNOCEL, відомої своїми чудовими амортизаційними властивостями і відмінною повітропроникністю. Мільярди маленьких сот, зєднуючись між собою в єдине латексне полотно, створюють королі..
17618 грн
Виробник: Dormisan
Безпечний і корисний матрац для самих маленьких Основа моделі - високоякісний пінний блок з натурального латексу. Інноваційна піна SONNOCEL за структурою нагадує бджолині стільники. Мільйони крихітних осередків, зєднаних між собою, заповнені повітрям. Така конструкція дуже функціональна: матрац ам..
3182 грн
Виробник: Dormisan
Ортопедичний латекс - подарунок для вашої спини! Основа моделі «Юпітер» - інноваційна латексна піна SONNOCEL, що володіє гіпоалергенними властивостями. Ваш новий матрац, немов бджолині стільники, складається з сотень тисяч пористих осередків, в яких вільно циркулює повітря. Завдяки такій структурі..
7910 грн
Виробник: Dormisan
Сучасні матеріали для комфортного відпочинку Даний представник елітної серії матраців зробить ваш сон міцним і повноцінним. При його створенні були використані інноваційні технології, розроблені вченими NASA. Латексний наповнювач Sonnocel має порожнисту текстуру, яка зовні схожа на бджолині стіль..
15604 грн
Виробник: Dormisan
Чому саме матрац «Нувола» Чохол в моделі «Нувола» виконаний з бавовняної тканини зі спеціальним просоченням, завдяки якій він отримав атібактеріальние і гіпоалергенні властивості. У його складі спеціальний поліестер, за рахунок чого досягнуто ефект так званої «анатомічної памяті», яким воло..
8435 грн
Виробник: Dormisan
Матрац підвищеної комфортності Dormisan Pluto New Дана модель відноситься до серії елітних матраців. Матеріал, з якого зшита чохол, має в своєму складі срібні нитки, які забезпечують антибактеріальні властивості, а також усувають неприємні запахи. Технологія, за якою він виготовлений, отримала на..
11375 грн
Виробник: Dormisan
Унікальні технології для дотримання анатомічних особливостей тіла Матрац Pullman - запорука здорового сну і бадьорого ранку. Виконаний з латексних блоків SONNOCEL має ортопедичний ефект, повторюючи всі вигини тіла. Завдяки цьому хребет під час відпочинку знаходиться в максимально розслабленому ста..
21583 грн
Виробник: Dormisan
Що всередині «Сатурна»? Завдяки своїй невеликій товщині матрац легкий і мобільний, вільно переноситься і поміщається в будь-якому каркасі ліжка. Висота в 14 см прекрасно зберігає ортопедичні властивості виробу і дарує вашому тілу повноцінний сон і відпочинок. Основа матраца «Сатурн» - пориста ..
5565 грн
Виробник: Dormisan
Особливості шарів матраца Основа ортопедичного матраца «Уранус» складається з комбінованої піни SONNOCEL різного рівня жорсткості, що дозволить вам відчувати комфорт в будь-якому положенні. Вона досить гнучко підлаштовується під кожну ділянку тіла людини, за рахунок чого досягається хороша підтрим..
13212 грн
Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)