Меню
Ваша корзина

Dormeo

Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац Ergo Comfort Матрац DormeoErgo Comfort – це ергономічний матрац з унікальною 5-шаровою структурою і динамічною адаптованість для максимальної підтримки і виняткового комфорту. Він забезпечить оптимальну підтримку хребта і позбавить вас від болю в спині і будь-якого ..
9499 грн
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац Fresh Prima II Матрац сприяє відновленню вашого тіла і поліпшенню сну. Більш того, «звичайні» люди здатні робити незвичайні речі, тому ортопедичний матрац Dormeo Fresh Prima II може служити відмінним подарунком для особливого «героя у вашому житті». Представляємо ..
8499 грн
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац IMemory S Plus Передові технології для вашого персонального комфорту Інноваційний матрац iMemory S Plus розроблений як надійне рішення для тих, кому складно визначитися з вибором матраца, а також для пар, які хотіли б спати на матрацах різної жорсткості. Регул..
9999 грн
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац iMemory Silver Подвійна серцевина з наповнювачем різної щільності дозволяє вибрати ідеальну жорсткість вашого матраца. Просто зніміть чохол і переверніть матрац на потрібну сторону: Синя сторона забезпечує більш жорстку підтримку в необхідних місцях і краще а..
9499 грн
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац Siena 14 V3 Матрац Dormeo Siena 14 V3 – має наповнювач з піни Ecocell товщиною 14 см і розроблений спеціально для комфортного сну. Матрац дуже еластичний і має поверхню з 3D структурою, легко адаптується до вашого тіла, а також забезпечує ефективну циркуляцію повітр..
4499 грн
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац V2 Aloe Vera Матрац Dormeo Aloe Vera в розрізі: Цей ортопедичний матрац виготовлений з високоякісних матеріалів, які створюють зручну і комфортну поверхню для сну: Мяке і приємне на дотик покриття, збагачене екстрактом Aloe Vera Просочення CleanEffect® перпя..
5999 грн
Тонкий матрац Dormeo ALOE VERA ORTHOCELL
Hot
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац Aloe Vera Orthocell: ідеальне поєднання технології і природи Подбайте про комфорт і повноцінний сон завдяки Топпери Dormeo Aloe Vera Orthocell. Топпер з піною Orthocell™ стане незамінною підтримкою для вашої спини, а просочення природним екстрактом Алое Віра відновл..
2999 грн
Тонкий матрац Dormeo РОЛЛ АП ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ Тонкий матрац Dormeo РОЛЛ АП ЗЕЛЕНИЙ ЧАЙ
Hot
Виробник: Dormeo
Ортопедичний безпружинний матрац Ролл Ап Зелений Чай Матеріали матраца Дормео Ролл Ап Зелений чай виготовлений з високоякісного наповнювача нового покоління - Ecocell. Завдяки своїй тривимірної клітинної структурі, матрац завжди буде еластичним, пружним, стійким, що і забезпечить ефективну цир..
2299 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)