Меню
Ваша корзина

Doctor Health

Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Balance Duo New з «ефектом пам’яті» Що дає сон на матраці Orthopedic Balance Duo New:Розслаблення спини і м’язів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку..
16281 грн
Матрац DOCTOR HEALTH ORTHOPEDIC BALANCE NEW Матрац DOCTOR HEALTH ORTHOPEDIC BALANCE NEW
-25 %
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Balance New 7-зональний Що дає сон на матраці Orthopedic Balance New:Розслаблення спини і м’язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які ведуть сидячий спосіб життя.Повне розслаблення нервово-м’язового апарату під час відпочинку, що сприяє зменшенню напруги в м’язах..
11022 грн 14696 грн
Матрац DOCTOR HEALTH ORTHOPEDIC COMFORT
-25 %
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Comfort з «ефектом пам’яті» Наповнення матраца Orthopedic Comfort : Чохол – тканина стрейч з просоченням HyCare®. Піна Memory Foam. Кокосова койра Double Latex. Ортопедична піна Orthogel високої щільності. Система підтримки хребта Матраци Doctor Health забезпечують о..
7270 грн 9693 грн
Матрац DOCTOR HEALTH ORTHOPEDIC MAXI EFFECT NEW Матрац DOCTOR HEALTH ORTHOPEDIC MAXI EFFECT NEW
-25 %
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Maxi Effect New з «ефектом пам’яті» Що дає сон на матраці Orthopedic Maxi Effect:Розслаблення спини і м’язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які не мають часу на повноцінний відпочинок протягом робочого тижня.Швидке та ефективне розвантаження спини.Зменшення дис..
14611 грн 19481 грн
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New з «ефектом пам’яті» Що дає сон на матраці Orthopedic Senso New:Розслаблення спини і м’язів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку фізичну нав..
12198 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)