Меню
Ваша корзина

Doctor Health

Виробник: Doctor Health
Що дає сон на матраці Orthopedic Balance Duo : Розслаблення спини і мязів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя. Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку фізичну навантаження. Зняття перенапруги..
16281 грн
Матрац Doctor Health Orthopedic Balance NEW Матрац Doctor Health Orthopedic Balance NEW
-25 %
Виробник: Doctor Health
Що дає сон на матраці Orthopedic Balance : Розслаблення спини і мязів шийно-грудного відділу хребта у людей, які ведуть сидячий спосіб життя. Повне розслаблення нервово-мязового апарату під час відпочинку, що сприяє зменшенню напруги в мязах і суглобах тіла людини. Зменшення ..
11022 грн 14696 грн
Матрац Doctor Health Orthopedic Maxi Effect NEW Матрац Doctor Health Orthopedic Maxi Effect NEW
-25 %
Виробник: Doctor Health
Що дає сон на матраці Orthopedic Maxi Effect : Розслаблення спини і мязів шийно-грудного відділу хребта у людей, які не мають часу на повноцінний відпочинок протягом робочого тижня. Швидке та ефективне розвантаження спини. Зменшення дискомфорту у верхній частині спини у людей..
14611 грн 19481 грн
Виробник: Doctor Health
Що дає сон на матраці Orthopedic Senso : Розслаблення спини і мязів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя. Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку фізичну навантаження. Забезпечує Вам спокійний, здор..
12198 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)