Меню
Ваша корзина

Doctor Health

Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Balance Duo New з «ефектом пам’яті» Що дає сон на матраці Orthopedic Balance Duo New:Розслаблення спини і м’язів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку..
17420 грн
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Balance New 7-зональний Що дає сон на матраці Orthopedic Balance New:Розслаблення спини і м’язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які ведуть сидячий спосіб життя.Повне розслаблення нервово-м’язового апарату під час відпочинку, що сприяє зменшенню напруги в м’язах..
11793 грн 15723 грн
3
24
Матрац DOCTOR HEALTH ORTHOPEDIC COMFORT
-25 %
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Comfort з «ефектом пам’яті» Наповнення матраца Orthopedic Comfort : Чохол – тканина стрейч з просоченням HyCare®. Піна Memory Foam. Кокосова койра Double Latex. Ортопедична піна Orthogel високої щільності. Система підтримки хребта Матраци Doctor Health забезпечують о..
7779 грн 10371 грн
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Maxi Effect New з «ефектом пам’яті» Що дає сон на матраці Orthopedic Maxi Effect:Розслаблення спини і м’язів шийно-грудного відділу хребта у людей, які не мають часу на повноцінний відпочинок протягом робочого тижня.Швидке та ефективне розвантаження спини.Зменшення дис..
20843 грн
Виробник: Doctor Health
Ортопедичний матрац Orthopedic Senso New з «ефектом пам’яті» Що дає сон на матраці Orthopedic Senso New:Розслаблення спини і м’язів поперекового і крижового відділів хребта у людей, які ведуть активний спосіб життя.Зменшення дискомфорту в нижній частині спини у людей, які виконують важку фізичну нав..
9134 грн 13049 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)