Меню
Ваша корзина

Denim

24
Матрац DENIM BERMUDA
24
Матрац DENIM BERMUDA
-20 %
Виробник: Denim
Ортопедичний матрац Bermuda з ефектом «зима-літо» Наповнення матраца Bermuda: Тканина стрейч з об’ємною прошивкою. Синтепон. Натуральна бавовна. Спанбонд. Піна. Латексована кокосова койра. Extra felt з подвійним рівнем захисту. Пружинна система «Pocket Spring». Extra felt з подвійним рівнем захисту..
2871 грн 3590 грн
Виробник: Denim
Ортопедичний матрац Capri з ефектом «зима-літо» Наповнення матраца Capri: Тканина стрейч з об’ємною прошивкою. Синтепон. Натуральна бавовна. Спанбонд. Піна Memory Foam. Ортопедична піна. Спанбонд. Натуральна вовна. Синтепон. Тканина стрейч з об’ємною прошивкою і ефектом «зима-літо» Міцний і якісн..
3282 грн 4102 грн
24
Матрац DENIM DANDY
24
Матрац DENIM DANDY
-20 %
Виробник: Denim
Ортопедичний матрац Dandy з ефектом «зима-літо» Наповнення матраца Dandy: Тканина стрейч з об’ємною прошивкою. Синтепон. Натуральна бавовна. Спанбонд. Піна. Extra felt з подвійним рівнем захисту. Пружинна система «Pocket Spring». Extra felt з подвійним рівнем захисту. Піна. Спанбонд. Натуральна вов..
2601 грн 3251 грн
24
Матрац DENIM INDIGO
24
Матрац DENIM INDIGO
-20 %
Виробник: Denim
Ортопедичний матрац Indigo з ефектом «зима-літо» Наповнення матраца Indigo: Тканина стрейч з об’ємною прошивкою. Синтепон. Натуральна бавовна. Спанбонд. Піна. Extra felt з подвійним рівнем захисту. Пружинна система «Pocket Hard». Extra felt з подвійним рівнем захисту. Піна. Спанбонд. Натуральна вов..
2702 грн 3378 грн
24
Матрац DENIM LEVI
24
Матрац DENIM LEVI
-20 %
Виробник: Denim
Ортопедичний матрац Levi з ефектом «зима-літо» Наповнення матраца Levi: Тканина стрейч з об’ємною прошивкою. Синтепон. Натуральна бавовна. Спанбонд. Піна Memory Foam. Extra felt з подвійним рівнем захисту. Пружинна система «Pocket Spring». Extra felt з подвійним рівнем захисту. Піна Memory Foam. Сп..
2799 грн 3499 грн
Виробник: Denim
Ортопедичний матрац Skinny з ефектом «зима-літо» Наповнення матраца Skinny: Тканина стрейч з об’ємною прошивкою. Синтепон. Натуральна бавовна. Спанбонд. Ортопедична піна. Спанбонд. Натуральна вовна. Синтепон. Тканина стрейч з об’ємною прошивкою і ефектом «зима-літо» Міцний і якісний бельгійський ..
3039 грн 3800 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)