Меню
Ваша корзина

Delight

Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Еліт Латекс з ефектом «зима-літо» Матрац Еліт Латекс найкомфортніша модель з пружинних матраців з натуральним наповненням. Приємну м’якість йому надає цілісний шар з перфорованого латексу. Повторюючи вигини сплячого і не порушуючи циркуляцію крові, він забезпечує пружну підтримку..
4423 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Еліт Латекс Кокос з ефектом «зима-літо» Ортопедичний матрац Еліт Латекс Кокос, створений з натуральних матеріалів різної жорсткості, забезпечує анатомічно правильне положення спини і високий рівень комфорту під час сну. Незалежні пружини в блоці «Дует» знаходяться одна в одній, щ..
4249 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Еліт Софт з ефектом «зима-літо» Матрац Еліт Софт створений для вас, якщо ви шукаєте м’яку двосторонню модель. В основі виробу використаний блок «Pocket Spring», з щільністю 256 пружин в індивідуальних мішечках на 1 м². Така кількість незалежних пружин дозволяє точково підтримуват..
2186 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Еліт Софт Кокос з ефектом «зима-літо» Матрац Еліт Софт Кокос створений для вас, якщо ви шукаєте м’яку двосторонню модель. В основі вироби використаний блок «Pocket Spring», з щільністю 256 пружин в індивідуальних мішечках на 1 м². Така кількість незалежних пружин дозволяє точково..
3540 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Кокос Софт зі знімним чохломЦей матрац збирається повністю без клею. Технологія пристрілки наповнювачів захищена від шкідливих хімічних виділень і забезпечує вільну вентиляцію шарів конструкції. Матрац має різну жорсткість сторін. В основі знаходяться 6 шарів високоякісних сучасн..
3671 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Мульті Еко 12 зі знімним чохломПомірно жорсткий матрац з виключно екологічних матеріалів – Мульти Еко 12. Сподобається тим, хто цінує природні наповнювачі і високу жорсткість спального місця. Натуральна кокосова койра – природний антисептик, не викликає алергічних реакцій, прекра..
3570 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Мульті Еко 14 зі знімним чохломПомірно жорсткий матрац з виключно екологічних матеріалів – Мульти Еко 14. Сподобається тим, хто цінує природні наповнювачі і високу жорсткість спального місця. Натуральна кокосова койра – природний антисептик, не викликає алергічних реакцій, прекра..
5189 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Мульті Еко 18 зі знімним чохломПомірно жорсткий матрац з виключно екологічних матеріалів – Мульти Еко 18. Сподобається тим, хто цінує природні наповнювачі і високу жорсткість спального місця. Натуральна кокосова койра – природний антисептик, не викликає алергічних реакцій, прекра..
4862 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Прем'Єр Кокос 12 зі знімним чохломБезпружинний матрац з натурального латексу і кокосової койри – Прем’єр Кокос 12 з різною жорсткістю сторін. Одна сторона жорстка, інша – середньої жорсткості. Природний матеріал латексована кокосова койра не викликає алергічних реакцій і додає не..
4034 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Прем'Єр Кокос 14 зі знімним чохломБезпружинний матрац з натурального латексу і кокосової койри – Прем’єр Кокос 14 з різною жорсткістю сторін. Одна сторона жорстка, інша – середньої жорсткості. Природний матеріал латексована кокосова койра не викликає алергічних реакцій і додає не..
4226 грн
Виробник: Delight
Ортопедичний матрац Прем'Єр Кокос 16 зі знімним чохломБезпружинний матрац з натурального латексу і кокосової койри – Прем’єр Кокос 16 з різною жорсткістю сторін. Одна сторона жорстка, інша – середньої жорсткості. З однієї сторони, ближче до поверхні прокладений кокосовий настил. Жорсткий і пружний н..
5036 грн
Показано від 1 до 12 з 24 (всього сторінок: 2)