Меню
Ваша корзина

Day&Night

Виробник: Day&Night
Класична подушка Latex зі знімним чохлом Подушка Latex класичної форми з колекції Day&Night підходить для сну на спині, боці і на животі. Основою подушки є натуральний латекс. Особливостями даного природного матеріалу є його гігієнічні якості і здатність відновлювати форму після навантаження. Через ..
1494 грн
Виробник: Day&Night
Класична подушка Memory зі знімним чохлом Подушка Memory класичної форми з колекції Day&Night підходить для сну на спині. Повітрообмін у виробі здійснюється через спеціальну 3D-сітку з боків. Основою подушки є анатомічна піна memory з «ефектом пам’яті». Особливостями даного матеріалу є його гігієніч..
896 грн
Виробник: Day&Night
Ортопедична подушка Latex зі знімним чохлом Подушка ортопедична Latex із колекції Day&Night підходить для сну на боці і на животі. Виріб має ергономічні властивості завдяки хвилеподібній формі та спеціальній 3D-сітці з боків, через яку відбувається циркуляція повітря. Основою подушки є натуральний л..
1149 грн
Виробник: Day&Night
Ортопедична подушка Memory зі знімним чохлом Подушка ортопедична Memory з колекції Day&Night підходить для сну на боці. Основою подушки є анатомічна піна memory з «ефектом пам’яті». Особливостями даного матеріалу є його гігієнічні якості і здатність точно повторювати прогин шийного відділу. За темпе..
896 грн
Виробник: Day&Night
Ортопедична міні-подушка Memory зі знімним чохлом Міні-подушка ортопедична Memory з колекції Day&Night підходить для сну на боці. Виріб має ергономічні властивості завдяки хвилеподібній формі та спеціальній 3D-сітці з боків, через яку відбувається циркуляція повітря. Основою подушки є анатомічна пін..
746 грн
Виробник: Day&Night
Ортопедична подушка Wellness зі знімним чохлом Подушка ортопедична Wellness з колекції Day&Night підходить для сну на спині, боці і на животі. Основою подушки є анатомічна піна memory з «ефектом пам’яті». Особливостями даного матеріалу є його гігієнічні якості і здатність точно повторювати прогин ши..
1761 грн
Виробник: Day&Night
Ортопедична подушка Анті Храп зі знімним чохлом Подушка ортопедична Анті Храп з колекції Day&Night підходить для сну на спині. Основою подушки є анатомічна піна memory з «ефектом пам’яті». Особливостями даного матеріалу є його гігієнічні якості і здатність точно повторювати прогин шийного відділу. З..
1850 грн
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)