Меню
Ваша корзина

Davidos

Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! BORA-BORA легко впишеться, як в інтерєр в стилі нео-класики, так і в еклектику і навіть мінімалізм. Модель відрізняється оригінальною обробкою підлокітників і пріспі..
11810 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! WOOD - диван з легкістю перетворюється в ліжко. Особливу оригінальність виробу надають декоративні елементи, що імітують ламелі, і спинка, виконані з натурального дере..
11406 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! Модель HAVANA відрізняє елегантна стильна декоративна прострочки чохла і підлокітники вигнутою форми з накладкою з МДФ кольору венге. • каркас з металу 10 років га..
16800 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! HANNOVER - просте і ясне гідність форм. Поєднання матеріалів різної твердості в подушках спинки забезпечує зручну посадку і дозволяє зняти втому хребта. • каркас з..
10652 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! GRAMMY - свіжість і сучасність міського стилю. Модельдля шанувальників сучасного дизайну. Фасад діванаоформлен прострочкою та мякими подушками спинки. Компактний вид п..
12687 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! MARSEILLES це досконалі форми, значні габарити і оригінальна обробка подушок спинки. Металевий каркас забезпечує надійність конструкції. Можливість замовити модель з..
15416 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! PYRAMID - диван і крісло для сучасних квартир активних людей і доречний предмет інтерєру будь-якого офісного приміщення, престижного кафе чи ресторану. Динамічна і п..
8307 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! CITY - модульна система для динамічного особистого простору, трендових інтерєрів кабінетів, барів, клубів і ресторанів. • каркас з деревини твердих і хвойних пор..
6401 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! SMOKY стане прикрасою будь-якого інтерєру. Класичні форми, оновлені простими і сучасними деталями. Зручність і максимальна функціональність. • каркас з твердих і х..
14192 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! TATAMI - сучасна надійна і комфортна модель, що володіє безперечними перевагами - сучасним дизайном і збільшеним спальним місцем • каркас металевий • підстава - ..
17900 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! TOWN - диван для створення стильного простору трендового інтерєру вітальні, кабінету, бару, клубу та ресторану. • каркас з твердих і хвойних порід дерева • матра..
6700 грн
Виробник: Davidos
Ціна виробу вказана в першій категорії тканини !!! Варіанти забарвлень і ціни на інші категорії уточнюйте у менеджера! FAVORITE - сучасний диван в стилі модерн з прострочкою та втяжками. • каркас з твердих і хвойних порід дерева • механізм трансформації - пантограф не пошкоджує п..
15900 грн
Показано від 1 до 12 з 27 (всього сторінок: 3)