Меню
Ваша корзина

Come-For Smart Kids

Виробник: Come-For Smart Kids
BANANA - безпружинний двосторонній матрац для дітей у віці від 3 до 10 років. Легкий, надійний і сучасний матрац в якому немає рухомих частин . Базова піна Mono foam додає матрацу пружність і ортопедичної підтримки, а піна Light Foam надає матрацу більше комфорту. Спеціальна технологія обробк..
1666 грн
Виробник: Come-For Smart Kids
LIME - з пеціально матрацик для немовлят і дітей до 3-х років. як серцевинного шару використовується спонфлекс - мякий і пружний матеріал з натуральними волокнами вовни, джуту і льону. Спеціальна технологія обробки тканини Q-dry надає їй чудового тактильного ефекту, регулює вол..
1322 грн
Виробник: Come-For Smart Kids
MANGO - перевірений роками пружинний блок Боннель, в цій двосторонній моделі, в поєднанні з піною Light foam надасть необхідний комфорт за дуже доступною ціною. Бонель міні - це пружина зі зменшеною кількістю витків, розроблена спеціально для дитячої серії. Вона досить пружна і одночасно ко..
1781 грн
Виробник: Come-For Smart Kids
ORANGE - двостороння модель ідеально підходить для дітей у віці від 7 до 14 років. Незалежний пружинний блок, в якому кожна пружина адаптує висоту і підтримку індивідуально до форми тіла, як не можна краще підходить для правильної підтримки хребта. Спеціальна технологія обробки тканини Q-dry ..
1873 грн
Виробник: Come-For Smart Kids
PEACH - двосторонній матрац для новонароджених і дітей до 3 років. Латексована кокосова койра, що служить основою матраца, надає йому необхідну жорсткість, оптимальну для здорового сну дітей. Довговічність і гіпоалергенність цього матеріалу доведені досвідом. Спеціальна технологія обробки тк..
1497 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)