Меню
Ваша корзина

Come-For Infinity

Виробник: Come-For Infinity
Galaxy - до лассіческое, але все одно ефективне поєднання натурального латексу і непідресореної підстави. Якщо Вам важлива 100%екологічність спального місця, ви активний шанувальників стилю 'еко' життя, то ця модель створена саме для Вас. Крім екологічності не забуватимемо, що латекс приро..
5363 грн
Матрац Come-For Infinity ORION
-12 %
Виробник: Come-For Infinity
Orion - д вусторонняя модель матраца з шаром кокосової койри з одного боку. Чудова модель для людей з підвищеною масою тіла. Неперевершене поєднання непідресореної основи, латексованої кокосової койри і мякої піни додадуть відчуття ідеального комфорту. Вам гарантовано не тільки прави..
3578 грн 4066 грн
Матрац Come-For Infinity PULSAR
-20 %
Виробник: Come-For Infinity
Pulsar - л учшій вибір для тих, хто звик до сверхкомфорту. Інноваційний матеріал Visco Memory розроблений для людей з підвищеними вимогами до якості матеріалів і якості сну. Ми впевнені, що саме таке поєднання перенесе Вас в стан невагомості, а значить гарантовано неперевершене відчу..
4179 грн 5224 грн
Матрац Come-For Infinity VEGA
Hot -8 %
Виробник: Come-For Infinity
Vega - базова модель матраца, середньої жорсткості. Добре підійде людям з відсутністю проблем опорно-рухового апарату, дітям, підліткам. З одного боку , є спеціальна перфорація, що підвищує ортопедичний ефект. Ядро матраца виконано зі спеціальної піни Mono foam, яка є досить пружною і ..
3433 грн 3731 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)