Меню
Ваша корзина

Come-For Active

Матрац Come-For Active FLASH NEW
-9 %
Виробник: Come-For Active
Модель Флеш New з настилочними шарами з матеріалу Visco Memory. Цей еластичний матеріал точно повторює контури людини не надаючи відповідного тиску на тіло. Завдяки цьому в період сну не перетискаються дрібні судини і капіляри, а значить всі органи отримують необхідну кількість кисню, а ви г..
4684 грн 5147 грн
Матрац Come-For Active JUMP NEW
-11 %
Виробник: Come-For Active
Модель Джамп New є базовим матрацом серії Актив. Цей матрац має всі переваги серії Актив. У наповненні матраца ми використовували спеціальну піну 'Orto foam' вона володіє комфортом, пружністю, довговічністю і всіма необхідними показниками для комфортного сну. Поєднання цієї піни і блок..
3381 грн 3799 грн
Виробник: Come-For Active
Властивості і характеристики матраца Skate: Технологія Stress Free В сучасному світі людина постійно накопичує статичну електрику. У деяких випадках напруга може досягати 15 кіло Вольт, тому своєчасно позбавлятися від статичного заряду важливо для здоровя. Під впливом статичного..
3752 грн
Виробник: Come-For Active
Модель Спринт New створена з урахуванням підвищених вимог до комфорту і використовуваних матеріалів. Як настильних шарів в цьому матраці використовується тільки натуральний латекс. Його спеціальна перфорована структура дозволяє 'дихати' матрасу в період вашого сну, а значить здійснює термо, ..
5009 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)