Меню
Ваша корзина

BRN

Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Agatha Матрац можна віднести до ряду жорстких, але завдяки верхньому топеру він набуває цікавого поєднання жорсткості і в той же час приємної комфортності. Витримує богатирську вагу. Незалежний пружинний блок Pocket Spring і багатошарова система настилів дає можливість ..
10846 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Cashmere 1200 Матрац жорсткий, але добре повторює контур тіла (завдяки латексу). Незалежний пружинний блок Pocket Spring у поєднанні з натуральним латексом надають і жорсткість, і правильну підтримку тіла. Матрац створений для поціновувачів жорсткого, але еластичного сп..
9933 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний безпружинний матрац Comfy з ефектом «пам’яті» Матрац середньої жорсткості з Blue Gel Memory Foam (піна-гель c пам’яттю). Основою безпружинного матраца є блок еластичної піни Comfort. А у поєднанні з Blue Gel Memory Foam знімають навантаження і забезпечують максимальну підтримку тіла. Bl..
11690 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний безпружинний матрац Elegant зі знімним чохлом Матрац жорсткий з Argan foam layer (піна, просочена аргоновим маслом). Основою безпружинного матраца Elegant є блок гіперм’якої піни Comfort layer. А ортопедичну та анатомічну функцію виконує піна Argan foam layer. Це піна з додаванням олії ..
6224 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний безпружинний матрац Exuberant з ефектом «пам’яті» Матрац трохи нижче середньої жорсткості з Blue Gel (піна-гель з ефектом пам’яті). Основою безпружинного матраца Exuberant є блок високоеластичної піни Comfort. Правильна послідовність піни з пам’яттю Blue Gel, бавовняного войлоку і м’яко..
8726 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний безпружинний матрац Flowery з ефектом «пам’яті» Досить м’який, матрац з Memory Foam (піна c ефектом пам’яті), що добре підтримує тіло. Основою безпружинного зонального матраца Flowery є блок еластичної піни Comfort. А верхні настили Memory Foam і високоеластичної піни створюють неймовір..
10117 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний безпружинний матрац Lofty зі знімним чохлом Матрац трохи нижче середньої жорсткості з Hypersoft (піна c охолоджуючим покриттям). Ультраповітропроникний матрац. Основою безпружинного матраца Lofty служить блок з високоеластичної піни Comfort. Верхній шар – гіперм’яких пін з охолоджувальн..
6481 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Majestic з ефектом «пам’яті» Матрац середньої жорсткості з BlueGel Memory Foam (піна-гель Visco з осередками пам’яті). Незалежний пружинний блок Pocket Spring (7 зон) у поєднанні з BlueGel Memory Foam знімають навантаження і забезпечують максимальну підтримку тіла, а ге..
8216 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Pillow Top Essence Не жорсткий, проте досить щільний матрац. Ідеальний варіант для людей з бажанням спати як в 5* готелі. Пом’якшений верхній топер і потужна підтримка нижніх шарів, це справжнє королівське ложе. Незалежний пружинний блок Mikro Pocket Spring і правильне ..
12805 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Royal Vogue Жорсткий, але достатньо щільний і збалансований матрац. 2 ряди незалежних пружинних блоків Pocket Spring і mini Pocket Spring створюють ідеальний баланс тіла в точках опори, що сприяє повному розслабленню та ідеальній підтримці хребта. Верхній топпер складає..
20709 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Victoria Flex з ефектом «пам’яті» Матрац нижче середньої жорсткості з Memory Foam (піна з осередками пам’яті). Незалежний пружинний блок Pocket Spring у поєднанні з піною Memory Foam розслаблюють кожну частину тіла, дозволяючи в буквальному сенсі «занурюватися» в матрац..
11730 грн
Виробник: BRN
Ортопедичний пружинний матрац Western Матрац середньої жорсткості (з досить м’яким верхнім шаром). Незалежний пружинний блок Pocket Spring у поєднанні з еластичною піною створюють оригінальне співвідношення м’якості і пружності одночасно, що дозволяє розслабитися, але не «провалюється». Ідеально під..
6957 грн
Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)