Меню
Ваша корзина

Bonato

Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Джоллі з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Ортопедично-анатомічний матрац на незалежному пружинному блоці з кокосовим волокном та ефектом зима-літо Джоллі – середньої жорсткості. Кокосове волокно та пінополіуретан забезпечують відповідну жорсткість, пружність та еластичність...
3325 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Етель з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Ортопедично-анатомічний матрац на незалежному пружинному блоці з кокосом та латексом Етель ідеально підходить для людей, які полюбляють комфортні матраци пом’якшеної середньої жорсткості. Завдяки пружинному блоку Pocket Spring матрац ..
4178 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Кокос зі знімним чохлом Ортопедичний матрац двосторонньої жорсткості Кокос виготовлений на базі пружинного блоку Боннель, який рівномірно розподіляє навантаження по всій горизонтальній поверхні матраца. Кокосова койра, в свою чергу, підтримує хребет у рівному положенні під час сн..
2335 грн
Виробник: Bonato
Матрац виробництва Bonato Кокос КаркаснийОдносторонній ортопедичний матрац на дерев’яному каркасі. Основними наповнювачами матраца є пружинний блок Боннель, пінополіуретан та кокосове волокно. Матрац є жорстким, а це гарантує ортопедичний ефект та необхідний рівень підтримки хребта під час сну. Матр..
2335 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Кокос Плюс з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Ортопедичний матрац з ефектом зима-літо та кокосовим волокном з обох боків Кокос+ ідеально поєднує в собі жорсткість та пружність. Завдяки своїй жорсткості та здатності підтримувати хребет у рівномірному положенні ми рекомендуємо..
2885 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Кокос Плюс жаккард з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Ортопедичний матрац з ефектом зима-літо та кокосовим волокном з обох боків Кокос+жакард ідеально поєднує в собі жорсткість та пружність. Завдяки своїй жорсткості та здатності підтримувати хребет у рівномірному положенні м..
2803 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Колетт з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Безпружинний ортопедичний матрац з кокосом і латексом Колетт. Жорсткий матрац безпружинного типу виготовлений виключно з натуральних наповнювачів: перфорованого латексу та кокосового волокна, які гарантують довговічність в експлуатац..
7285 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Меріон з ефектом «зима-літо» та знімним чохлом Ортопедично-анатомічний матрац на незалежному пружинному блоці з кокосовим волокном та ефектом зима-літо Меріон – середньої жорсткості. Кокосове волокно та пінополіуретан забезпечують відповідну жорсткість, пружність та еластичність...
3380 грн
Виробник: Bonato
Ортопедичний матрац Стандарт зі знімним чохлом Двосторонній бюджетний ортопедичний матрац Стандарт. Недорогий двосторонній матрац економ-класу. Дана серія матраців досягає ортопедичного ефекту за рахунок застосування досить жорсткої структури пружинного блоку Bonnel. З обох сторін матрац пом’якшеної..
2143 грн
Показано від 1 до 12 з 18 (всього сторінок: 2)