Меню
Ваша корзина

Askona

Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Forma фабрики Askona Пружинний матрац Askona Balance Forma з анатомічним ефектом. Кожна пружина знаходиться в окремому чохлі з щільного нетканого матеріалу, окремі пружини не пов’язані між собою на відміну від класичного блоку «Боннель». Високий рівень підтримки і якісна реакція..
2160 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Palma фабрики Askona Класичний матрац Askona Balance Palma на основі пружинного блоку Боннель з настилом з натуральної кокосової плити. Еластично скріплені волокна кокоса оптимально розподіляють навантаження, забезпечуючи оптимальний рівень жорсткості і підтримки. Жорсткість на..
2320 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Smart фабрики Askona Ортопедичний матрац Askona Balance Smart жорсткістю нижче середньої стане кращим рішенням для людей, що ведуть досить активний спосіб життя. З ним ви точно відчуєте абсолютний затишок і повноцінний відпочинок. Максимально допустиме навантаження може становити..
1805 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Status фабрики Askona Модель матраца Askona Balance Status на незалежному пружинному блоці з кокосовим волокном. Поєднання кокоса з незалежними пружинами — улюблений вибір багатьох покупців. Завдяки ефекту подвійної підтримки пружного кокоса, якісно розподіляється тиск, а надійн..
2775 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Champion з ефектом «зима-літо» Матрац Championрекомендований для людей, що віддають перевагу спати на поверхні підвищеної жорсткості. Ця модель має опцію зима-літо, що дозволяє відчувати себе комфортно в будь-який час року. Склад: Тканина Nanotex з наночастинками срібла. Піна O..
8290 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Gym з ефектом «зима-літо» Матрац Gymрекомендований для людей, які не мають усталеної звички спати на матраці певної жорсткості. Ця модель дозволить змінювати спальну поверхню від жорсткої до більш комфортної. Оснащений опцією зима-літо, що дозволяє відчувати себе комфортно в будь..
8925 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Base, 5-зональний Ортопедичний матрац Askona HomeSleep Base стане відмінним рішенням для тих, хто віддає перевагу більш м’якому спальному місцю. Підходить для людей різної вікової категорії. Використання екологічно чистих матеріалів дозволяє забезпечити абсолютну безпеку. Максима..
4090 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Massage, 5-зональний Ортопедичний матрац Askona HomeSleep Massage середньої жорсткості підходить для людей різної вікової категорії. Його головна особливість - масажний ефект, що дозволяє забезпечити абсолютний комфорт під час відпочинку і гарантує легкість пробудження. У складі..
4275 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Safe, 5-зональний Ортопедичний матрац Askona HomeSleep Safe збільшеної жорсткості підійде для людей різних вікових категорій. При виробництві використовуються виключно натуральні наповнювачі. Максимальне навантаження на спальне місце становить 140 кг. У складі: Унікальний 5-ти..
4485 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Vesta, 5-зональний Ортопедичний матрац Askona HomeSleep Vesta висотою 19 см підходить для людей різної вікової категорії. Ідельне рішення для тих, хто віддає перевагу спальному місцю з підвищеною жорсткістю. Виготовлений з безпечних, екологічно чистих матеріалів. Максимально допу..
3935 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Viva, 5-зональний Ортопедичний матрац Askona HomeSleep Viva двосторонній, завдяки чому стане відмінним рішенням для партнерів з різною вагою. Жорсткість – нижче і вище середньої, що дозволяє забезпечити найбільш комфортні умови для відпочинку. Максимально допустиме навантаження н..
7880 грн
Виробник: Askona
Ортопедичний матрац Lily, 5-зональний Ортопедичний матрац Askona Senses Lily середньої жорсткості стане незамінним місцем для відпочинку після важкого робочого дня. Абсолютний комфорт і спокій гарантовано. Висота виробу — 23 см. Максимально допустиме навантаження становить 140 кг. У складі: Іннов..
5745 грн
Показано від 1 до 12 з 24 (всього сторінок: 2)