Меню
Ваша корзина

АNKER

Виробник: АNKER
Ціна вказана за межі не розкладний диван! Пишні форми, хвилясті лінії, витончені складки. Це яскравий представник англійської школи меблевих дизайнерів. Цей диван воістину стане прикрасою вашого інтерєру. Диван легко трансформується в двоспальне ліжко. У дизайні комплекту можливо використовувати ..
22828 грн
Виробник: АNKER
Пишні форми, хвилясті лінії, витончені складки. Це яскравий представник англійської школи меблевих дизайнерів. Цей диван воістину стане прикрасою вашого інтерєру. Диван легко трансформується в двоспальне ліжко. У дизайні комплекту можливо використовувати декоративне каміння замість звичних гудзикі..
29952 грн
Виробник: АNKER
Ціна вказана за межі не розкладний диван! Класичний комплект голландської мяких меблів. Модель виготовлена з благородних порід твердого дерева, що володіють неповторною текстурою, і натуральної шкіри виробництва кращих італійських фабрик. Такі меблі актуальна завжди. 1. Мяка частина вироби (під..
22258 грн
Виробник: АNKER
Класичний комплект голландської мяких меблів. Модель виготовлена з благородних порід твердого дерева, що володіють неповторною текстурою, і натуральної шкіри виробництва кращих італійських фабрик. Такі меблі актуальна завжди. 1. Мяка частина вироби (підлокітник, спинка, сидіння) виготовлені з піно..
33384 грн
Виробник: АNKER
Ціна вказана за межі не розкладний диван! Модель поєднує в собі складний новаторський дизайн і прогресивні конструкторські рішення. 1. Сидіння виготовлені з пінополіуретанових профілів високоеластичних марок. Для надання більшої комфортності при виготовленні використовується сіліконезірованний ..
24960 грн
Виробник: АNKER
Диван з механізмом Седафлекс - 39884грн Модель поєднує в собі складний новаторський дизайн і прогресивні конструкторські рішення. 1. Сидіння виготовлені з пінополіуретанових профілів високоеластичних марок. Для надання більшої комфортності при виготовленні використовується сіліконезірован..
34528 грн
Виробник: АNKER
Пишні форми, хвилясті лінії, витончені складки. Це яскравий представник англійської школи меблевих дизайнерів. Цей диван воістину стане прикрасою вашого інтерєру. Диван легко трансформується в двоспальне ліжко, як гостьового так і щоденного сну. У дизайні комплекту можливо використовувати декоратив..
18954 грн
Виробник: АNKER
Диван з механізмом Седафлекс - 37128грн Пишні форми, хвилясті лінії, витончені складки. Це яскравий представник англійської школи меблевих дизайнерів. Цей диван воістину стане прикрасою вашого інтерєру. Диван легко трансформується в двоспальне ліжко, як гостьового так і щоденного сну. У дизайн..
31720 грн
Виробник: АNKER
Ціна вказана за межі не розкладний диван! Чи не спроста англійські дизайнери назвали цей комплект 'Феєрверк' його феєричний дизайн включає в себе накладки з благородних порід дерева і підкреслюють вишуканий стиль переплітаються оздоблювальних строчок з першого погляду притягує до себе погляд. Йог..
24960 грн
Виробник: АNKER
Диван з механізмом Седафлекс - 39884грн Чи не спроста англійські дизайнери назвали цей комплект 'Феєрверк' його феєричний дизайн включає в себе накладки з благородних порід дерева і підкреслюють вишуканий стиль переплітаються оздоблювальних строчок з першого погляду притягує до себе погляд. ..
34528 грн
Виробник: АNKER
Ціна вказана за межі не розкладний диван! Модель виготовлена з благородних порід твердого дерева, що володіють неповторною текстурою, і натуральної шкіри виробництва кращих Італійських фабрик. Її витончений каркас оформлений з боків шкірою вигідно впишеться в загальний ансамбль. Окрасою моделі є ..
33618 грн
Показано від 1 до 12 з 15 (всього сторінок: 2)