Меню
Ваша корзина

Adormo

Виробник: Adormo
Adormo Comfort memory пропонує користувачеві максимальний комфорт для спокійного сну щоночі. Серце матраца виконано з двох шарів піни, кожен з яких має істотну роль в єдності і переваги матраца. Перший шар з висотою 14 см, виконаний з високо-еластичної холодної піни «Vita-Fom» Він яв..
6154 грн
Виробник: Adormo
Матрац Adormo Komfort Ultra спеціально розроблений для поліпшення якості сну. Матрац виконаний піни нового покоління «Vita-Grin» преміум класу. Серце матраца виконано з двох шарів піни, кожен з яких має істотну роль і велика перевага серед матраців. Перший шар з висотою 20 см, виконани..
9044 грн
Виробник: Adormo
Матрац Adormo Essential HARD виконаний з чудової ультра-еластичного, гіпоалергенного матеріалу «Vita-Fom», який забезпечує комфорт. Матрац є жорстким, але зручним, забезпечуючи тим самим ортопедичну підтримку, яка допомагає хребту зберігати своє природне положення під час сну, щоб мати спо..
4352 грн
Виробник: Adormo
Adormo Green Line Natura 17 + 5 см Матрац Adormo Green Line Natura спеціально розроблений для поліпшення якості сну. Матрац виконаний з більш щільних матеріалів, з загальною висотою 22 см і чохол преміум класу. Серце матраца виконано з двох шарів піни, кожен з яких має істотну роль і велика пе..
12922 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний матрац Adormo HARD пропонує ідеальну підтримку тіла для хорошого нічного сну. Цей матрац дихає, він еластичний, але в той же час він пропонує тверду підтримку і забезпечить анатомічну форму, завдяки холодній піні «Vita-Fom» гарантовано забезпечить вам спокійний сон щоночі . ..
5304 грн
Виробник: Adormo
Adormo Hit-10 пропонує користувачеві максимальний комфорт для спокійного сну щоночі . Матрац володіє високим ортопедичним і анатомічним ефектом Серце матраца створено з двох шарів піни, кожен з яких має істотну роль в єдності і перевазі матраца. Перший шар виконаний з високо-еластичної хо..
5712 грн
Виробник: Adormo
Adormo Hit-14 різнобічний безпружинний матрац на основі двох різних блоків еластичною холодної піни. Матрац володіє високим ортопедичним і анатомічним ефектом Серце матраца створено з двох шарів піни, кожен з яких має істотну роль в єдності і перевазі матраца. Перший шар виконаний з високо-ел..
7004 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичне модель Adormo Soft-New - це помірно-мякий матрац нового покоління, який забезпечує анатомічно правильне положення спини, рівномірно розподіляючи навантаження. Такий виріб не має в своїй основі ніяких пружин, а його базова структура - це три блоки, виконані з холодної піни. Як с..
5746 грн
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)