Меню
Ваша корзина

Adormo

Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Comfort Memory для людей з великою вагою Adormo Comfort memory пропонує користувачеві максимальний комфорт для спокійного сну щоночі. Серце матраца виконано з двох шарів піни, кожен з яких відіграє істотну роль в цілісності і перевагах матраца. Перший шар з висото..
7000 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Comfort Ultra для людей з великою вагою Матрац Adormo Komfort Ultra спеціально розроблений для поліпшення якості сну. Матрац виконаний піни нового покоління «Vita-Grin» преміум класу.Серце матраца виконано з двох шарів піни, кожен з яких має істотну роль і велику пер..
10290 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Essential Hard зі знімним чохлом Матрац Adormo Essential HARD виконаний з ультраеластичного, гіпоалергенного матеріалу «Vita-Foam», який забезпечує комфорт.Матрац є помірно жорстким, але зручним, забезпечує ортопедичну підтримку, яка допомагає хребту зберігати своє п..
4970 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Hard для людей з великою вагою Ортопедичний матрац Adormo HARD пропонує ідеальну підтримку тіла для хорошого нічного сну. Цей матрац дихає, він еластичний, має анатомічну форму, але водночас забезпечує надійну підтримку. Завдяки холодній піні «Vita-Foam» вам гаранто..
6020 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Hit 10 для людей з великою вагою Adormo Hit-10 пропонує користувачеві максимальний комфорт для спокійного сну щоночі. Матрац володіє високим ортопедичним і анатомічним ефектом Серце матраца створено з двох шарів піни, кожен з яких відіграє істотну роль в цілісності і..
6475 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Hit 14 для людей з великою вагою Adormo Hit-14 різнобічний безпружинний матрац на основі двох різних блоків еластичною холодної піни. Матрац володіє високим ортопедичним і анатомічним ефектами. Серце матраца створено з двох шарів піни, кожен з яких відіграє істотну р..
7980 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Soft Light зі знімним чохлом Сучасний матрац Adormo Soft-Light з ортопедичним ефектом відноситься до категорії м'яких виробів. Представлена модель не має у своїй основі ніяких пружин і складається з трьох блоків, виготовлених із холодної піни за спеціальною інновацій..
6510 грн
Виробник: Adormo
Ортопедичний безпружинний матрац Soft New зі знімним чохлом Ортопедична модель Adormo Soft-New – це матрац нового покоління з помірним рівнем жорсткості, який забезпечує анатомічно правильне положення спини, рівномірно розподіляючи навантаження. Такий виріб не має у своїй основі ніяких пружин, а йо..
6510 грн
Виробник: Adormo
Тонкий матрац Comfort-4 зі знімним чохлом Топпер Adormo Comfort-4 пропонує користувачеві максимальний комфорт для спокійного сну щоночі. Холодна піна «Vita-Fom» – високоякісний матеріал, що отримується в результаті так званого холодного піноутворення, з утворенням еластичної піни. Піна володіє хоро..
3640 грн
Виробник: Adormo
Тонкий матрац Memory-4 зі знімним чохлом Топпер Adormo Memory-4 пропонує користувачеві максимальний комфорт для спокійного сну щоночі. Виготовлений зі щільної в'язкоеластичної піни пам'яті, висота – 4 см. Ця піна термочутлива, тому вона не тільки реагує на масу тіла, але також і на його температуру..
4550 грн
Показано від 1 до 10 з 10 (всього сторінок: 1)